من سعی کردم آن حواس پرت به دنبال دستکش های ظرفشویی که بیش از همه Instagram — در اینجا چیزی است که من فکر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما می توانید خود را دست خالی به یک سینک پر از چرب scummy اب ظرف شویی با آب ناشناس-ورود ذرات غذایی? (میلرزد!) واقعا من نمی دانم که چگونه مردم آن را انجام دهد. من ترجیح تمیز کردن توالت هر روز از سقوط من دست به یک مخزن انباشت اشیاء بدست آمده با ظروف کثیف. من بدست در هیئت مدیره با دستکش چون من دریابید که آنها آن را بیش از حد سخت برای نگه داشتن بر روی یک برس شستشو. ما نمی خواهد به من معمولی روش شستن ظروف, اما به من اجازه می دهد به این می گویند: من خوشحال هستم که یک شریک است که مایل به فرض ظرفشویی وظیفه بیشتر از زمان.

خرید: WunderBright تمیز کردن دستکش, $25 در WunderHaas

حداقل کارهای عادی و روزمره استفاده می شود به سقوط او را — تا زمانی که من پیدا کردم این بد بو به دنبال دستکش های ظرفشویی از WunderHaas. شما ممکن است را دیده اند آنها را در Instagram; کف دست و انگشتان همه زبر و آنها در نعناع سبز/نور آبی و صورتی و خاکستری (به جز آنها همیشه از صورتی و خاکستری). ایده این است که شما حتی نمی نیاز به یک اسفنج به دلیل ساخته شده است در موی فراموش شستشو برای شما. (حتی یک زیبا/عکس های خنده دار از یک سگ کوچک گرفتن یک ماساژ صورت در وب سایت این شرکت.) من یک مکنده برای یک حیله و من به ذکر است که من واقعا نفرت آینده در تماس با نفرت انگیز dishwater? بنابراین من تصمیم به آنها را در یک شات و اینجا هستم تا با بررسی صادقانه.

مرتبط با: بهترین دستکش های ظرفشویی برای کمتر از 5 دلار در هر جفت

اول من می خواهم که در اینجا دیر اما وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از سکسکه با حمل و نقل و دستکش گیر کردم برای چند هفته در مسیر. بهترین من می توانم بگویم که شاید آنها متوقف شده در گمرک? از آنجا که دستکش در حال حمل از چین. این سایت می گوید اجازه می دهد تا هفت تا 15 روز اما من می خواهم توجه شما را به بیمار می شود.

هنگامی که آنها در نهایت وارد شدم در واقع هیجان زده به انجام ظروف بنابراین من می توانید آنها را امتحان کنید.

آیا آنها به عنوان وعده داده شده ؟ آنها در واقع انجام دهد. کمی scrubby چیز کاملا حذف تمام gunk از ظروف در حالی که نگه داشتن دست من خوش رایگان و روشن از اب ظرف شویی. اما آنها چیزی است که من دوست دارم حتی بهتر از آن. تا آنجا که من عاشق مزرعه ما نزول این یک بیت از یک کار سخت و طاقت فرسا به نگه داشتن آن را براق و تمیز می کند. و شبکه است که من را در پایین برای حفاظت از نزول آن می شود بسیار ناخالص بسیار سریع است. من متوجه شد که من دارم انجام می شود شستن ظرف ها, من فقط می توانید نگه داشتن رفتن و انجام سریع از اسکراب سینک و شبکه. Boom! این همه تمیز و خوب. من خودم کمتر به احتمال زیاد به ترک همه چیز در نزول از آنجا که من نمی ترسیدن شستن ظروف ، دستکش سریع شستشو با آب داغ و آویزان بر روی سینک تا دفعه بعد.

این دستکش می توانید در ماشین ظرفشویی بنابراین هیچ کدام از آن فانک مثل شما از خیلی پیر ظرف اسفنجی. و آنها به اندازه کافی بلند به حتی محافظت از ساعد از آینده در تماس با آب ناخالص (لطفا به من بگویید که من تنها کسی نیست که با این hang-up) است.

من گرفته نشده این دستکش از آشپزخانه اما بر اساس عکس در وب سایت خود این نیز دستی برای تمیز کردن مکان های دیگر (فکر می کنم: حمام و حتی یک ماشین!).

یکی دینگ در برابر این دستکش: آنها نه به عنوان غیر لغزش به عنوان وب سایت شما اعتقاد دارند. من دوست دارم که من نمی باید به نگرانی در مورد گرفتن بر روی یک برس اما شما باید مراقب باشید با این غذاهای شما انتخاب کنید تا.

به طور کلی هر چند من قطعا می خواهم توصیه این حواس پرت به دنبال دستکش … به خصوص برای شخص من dishwater-phobes.

آیا شما یک جفت دستکش ظرف شما را دوست دارم ؟ به ما بگویید در مورد آنها را در نظرات زیر.

دانا McMahan

نویسندگان

نویسنده مستقل دانا McMahan یک بیماری مزمن ماجراجو سریال یادگیرنده و ویسکی علاقه مندان مستقر در لوئیزویل ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net