من استفاده می شود به یک آشپز است. در حال حاضر من با شکست دادن هیولا با یک کودک نو پا در من خالی رستوران

خوشبختانه شماره 7 بسیار طولانی رستوران—یک 1800 فوت مربع داخل زمین بازی اما با آشپز به دزدکی حرکت کردن در و مقد

توسط DASTESALAMATT در 24 اردیبهشت 1399

خوشبختانه شماره 7 بسیار طولانی رستوران—یک 1800 فوت مربع داخل زمین بازی اما با آشپز به دزدکی حرکت کردن در و مقدار زیادی از بستنی در فریزر. ما استفاده می شود تا تمام خوبی ها و نقاط پنهان برای مخفی کردن و به دنبال, اما ما به تازگی گرفته ام به تصاویر نقاشی از هیولا و مداخله آنها را در حیله گر مکان هایی مانند زیر نوشابه تفنگ و یا در قفسه های پیاده روی در. سپس ما در اطراف پیدا کردن هیولا و "شکست" آنها را با شور و نشاط اشاره ما wands سحر و جادو (نشانگر!) در آنها و فریاد "قدرت!" چون یوتیوب باید به او آموخت که چگونه wands سحر و جادو کار می کنند. گاهی اوقات یکی از آنها مسدود خواهد شد و سقوط خواهد کرد به کف قادر به حرکت تا زمانی که باربارا می یابد نزدیکترین هیولا و خنثی آن است.

اما حتی با یک بی اعتنا سه ساله دو سرعت در اطراف رستوران احساس غم انگیز. هر بار که ما باز کردن درب و داد و بیداد باربارا پرسه زن به ورود او می پرسد که در آن همه است. او می گوید: سلام به آشپز, و یا می شود خجالتی و پنهان در پشت من, حتی اگر او شناخته شده این بچه ها کوتاه اما کل زندگی است. من گمان می کنم آن را به ماسک. بچه ها در اینجا به دلیل آنها می خواهند اما آنها نگران آینده و پس am I. ما همه ساخته شده انتخاب به قبول افزایش خطر ابتلا به عفونت اهمیت است که من معنی نیست که به معمولی گرفتن. اما دست من احساس می کنم شاید به تغذیه خط مقدم. Clueless باربارا فقط همراه برای سوار شدن.

من می دانم که اگر ما خود را با ما در تمام طول روز من احساس راحتی بیشتری در مورد همه این است. من می دانم که همه ما خواهد بود کمتر خسته. من می دانم که ما می تواند سفارشات بیشتر از این گروه پرداخت ما به طبخ برای کارگران بیمارستان (رفتن به brooklynforlife.org به یاد بگیرند که چگونه شما می توانید کمک و وقتی که من می گویند به کمک من معنی آنها را به مقدار زیادی از پول!!). و با سفارشات بیشتر من می تواند پرداخت من ثبت نشده کارکنان آشپزخانه پول بیشتر است که دلیل من برای انجام این کار در وهله اول به این دلیل که دولت هنوز برای مقابله با کمبود یک تور ایمنی برای کارگران رستوران. بچه ها من کار سخت و مالیات پرداخت اما قادر به جمع آوری بیکاری یا محرک چک و یا دسترسی به مراقبت های بهداشتی—حتی زمانی که آنها در یک وضعیت مانند یکی از مورد علاقه من ایجاد آشپز که بیمار است و در خانه با آنچه به نظر می رسد COVID-19 که عمیقا نگران کننده است.

اما من نمی تواند کمک کند ارزش این بار با باربارا به هر حال.

هنگامی که ما در حال اجرا در اطراف او "کمک می کند تا" من آشپز اساسا با ساخت یک ظرف غذا بزرگ است. او دوست دارد به هم بزنید اما این یک کمی ترسناک هنگامی که آن را 10 پوند از جوش ماکارونی و پنیر. و او به طور کامل در شارژ قرار دادن اسب شاخدار برچسب در پایان از جعبه (من نمی خواهم به سرقت هیچ اعتباری وجود دارد). آشپز پیدا کردن من ثابت نیاز به سرگرم کردن او در خود را سرگرم کننده و من خوشحالم که ما می توانیم برخی از کمیک امداد در تمام این. هنگامی که او را احساس خجالتی و او را به رقص و اصرار دارند که آشپز نگاهی به iPad خود را از زمان به زمان به دلیل گاهی اوقات یک شوخی بسیار خنده دار است که به آن نیاز دارد به اشتراک گذاشته شود به واقعا تجربه آن را حتی زمانی که شما سه. رستوران شروع به احساس بیشتر شبیه به خانه برای او به جای فقط یک محل که در آن پدر خود را طول می کشد در بین صبحانه و شام در حالی که کاترین پس از اتمام شیفت و من آماده برای شام خدمات.

یک هیولا پنهان شده در یک توده ای از ساندویچ میت لوف.

عکس کاترین Pangaro
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن