“من استفاده می شود به رفتن به فروشگاه مواد غذایی در هر روز است.” در اینجا این است که چگونه این نیویورکر است که ساخت یک سفر دو هفته گذشته.

ما در حال تغییر کردن مواد غذایی ما خاطرات ستون به منعکس کننده آنچه در خرید مواد غذایی به نظر می رسد در طول شیوع کروناویروس. می خواهید برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را? ببینید که چگونه در اینجا.

چگونه شما را انتخاب کنید که در آن به خرید مواد غذایی?

من زندگی در اتحادیه مربع و چهار فروشگاه های مواد غذایی در نیمه شعاع مایل از من آپارتمان را انتخاب کنید. معامله گر جو به طور کلی ارزان ترین و بی بدیل منجمد کوفته. فروشگاه ساعت شده اند غیر قابل پیش بینی به تازگی بنابراین من گاهی اوقات در نهایت در کل مواد غذایی و یا Westside بازار بسته چه باز.

آنچه زمان فروشگاه شما و آنچه در آن است ؟

من در اصل راه می رفت به TJ در 2:30 p. m. به فکر من می تواند ضرب و شتم پس از کار عجله. متاسفانه به نظر می رسد وجود دارد هیچ چیز مانند “بعد از کار” کنه و من تا به حال به هاپ در یک نسبتا طولانی خط بافندگی در شش پا فواصل پایین 14th street. به عنوان من بحث اینکه صبر کنید که ارزش آن یک کارمند فروشگاه به من اطلاع داد که من نمی خواهد اجازه دهید بدون ماسک. من رفت و برگشت در 6:00 p. m. ماسک آماده برای پیدا کردن یک مقدار کوتاه خط. داخل فروشگاه بسیار خوبی مواجه نگردند با مقدار زیادی از اتاق را برای هر یک از خریداران را به بهم زدن در اطراف. با توجه به ازدحام در این معامله گر جو محل به طور کلی به من می دهد, اضطراب, این بود جای تعجب دلپذیر تجربه کنید. (FYI گردانیدند من کیسه های قابل استفاده مجدد.)

من نمی! مراقب وعده غذایی برنامه ریزی شده است هرگز موفق برای من. من در اطراف با خوردن این تغییرات از همان وعده های غذایی هر روز تکرار من را خسته نمی کند.

تولید: 1 کیسه لوبیا سبز تازه, 1 کیسه تازه مارچوبه 4 سیب 3 پوند سیب زمینی شیرین, 4 آوکادو 1 کیسه کلم 1 کیسه اسفناج و انبه قطعه قطعه.

اساسی شربت خانه: 1 بسته لیمو Spindrift, 1 کارتن سبزی آش 1 کره بادام زمینی ترد شیشه 1 می توانید از شیر نارگیل و شکلات تیره کره بادام زمینی فنجان (بله این یک شربت خانه اصلی).

یخ زده: Frozen edamame, 2 بسته منجمد سبزی کوفته.

گوشت و لبنیات جایگزین: جو دو سر و شیر 2 کارتن سفیده تخم مرغ 1 ماهی قزل آلا, فیله ماهی قزل آلا.

چه می توانم به شما پیدا کنید ؟

من همه چیز من نیاز!

شما چه برنامه ای در حال ساخت است ؟

صبحانه
هر روز صبح من یک سفیده تخم مرغ و اسفناج, املت, با, نان تست با دم سرد و شیر جو.

ناهار و شام
من برنامه را به یک دسته از طلایی نارگیل سوپ عدس ؛ کوینولا ماهی قزل آلا و سبزیجات وضعیت و کلم یا اسفناج سالاد با روغن زیتون و ماهی قزل آلا و توفو یا منجمد کوفته. اگر من آن را من اضافه کردن برخی از آووکادو. من معمولا در مایکروویو سیب زمینی شیرین و که در کنار من سالاد با زمین تعادل و مقدار زیادی از نمک صورتی هیمالیا.

چگونه است که این متفاوت از چگونه شما به طور معمول در مغازه ؟

به طور معمول من خرید یک یا دو چیز از فروشگاه های مواد غذایی هر روز را به عنوان مورد نیاز نیست آشپز تمام وعده های غذایی از خانه پس از یکنواختی وعده های غذایی من معمولا نمی توانید به من به اندازه. قرنطینه من مجبور به کمی خلاق تر و استفاده از آنچه در شربت خانه.

در Kitchn ما معتقدیم تنظیم بودجه مواد غذایی برای شما و خانواده خود را در یک بخش ضروری در زندگی مالی شما را در. نمی دانم از کجا شروع کنم ؟ ما یک راهنمای برای که. می خواهید برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی خاطرات با Kitchn? ببینید که چگونه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>