من استفاده می شود به فکر می کنم کنسرو کوکتل بودند لنگ در حال حاضر آنها در واقع … لذت

من مشغول بنابراین پیدا کردن زمان برای گرفتن یک نوشیدنی با دوستان (به زمانی که همه چیز طبیعی بود) سخت بود. در حال حاضر که هر کس در زوم مبارک ساعت یک بار کوچک انسان ها در بستر, آن را کمی آسان تر است. اما آن را مانند من فراوان مقدار از زمان برای مخلوط کردن خود من نوشیدنی در بین مدرسه در منزل بچه ها و تلاش برای حقه بازی کار می کنند. در هوی و هوس (و راستش در حال حاضر یک کمی خسته از آبجو و شراب) و من هم چند کنسرو کوکتل اول ما دو هفته مواد غذایی را اجرا کنید.

همانطور که ما وارد هشتمین هفته از ماندن در خانه آن است که این تعجب آور فروشگاه های مواد غذایی پیدا کنید که نگه داشتن یک ساعت یک مبارک مراسم با دوستان زنده — چیزی است که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم می گویند. در اینجا به همین دلیل من یک بار روشن بینی من راحتی کوکتل و به همین دلیل من هرگز دوباره.

که در هفته اول در خانه من را برای رسیدن به آن کنسرو margaritas یا مسکو قاطر و بخشی از من پشیمان خرید پس از به خاطر سپردن من می خواهم حال بد مزه کنسرو کوکتل یا دو در گذشته است. من لذت می برد آبجو و شراب ما نیز خریداری شده است که برای اولین بار مواد غذایی اجرا شود اما پس از آن من ضربه به دیوار در طول هفته دوم quarantining: من خسته و تنها. من از دست رفته من دوستان است. من از دست رفته شخص دیگری به من و یک نوشیدنی.

پس من مجموعه ای از یک طرح برای ایجاد یک کوکتل ایوان قطره به دوستان نزدیک و تنظیم زمان به صورت مجازی ساعت کوکتل. ما می خواهم برای لذت بردن از کوکتل همان هم بدون هر یک از ما نیاز به گرفتن مواد خاص یا کثیف آشپزخانه ما. همه ما نیاز به پاپ باز کردن قوطی و شاید پر کردن یک لیوان را با یخ. اولین مجازی کوکتل تجربه یک موفقیت بزرگ بود. ما هر مخفیانه به مکان های آرام در خانه ما و رو به عقب و لذت بردن از یک نوشیدنی با دوستان. هر آخر هفته پس دیده است همان آیین با هر یک از دوستان نظر گرفتن یک به نوبه خود به ارائه نوشیدنی. و تعجب آور ترین چیزی که از همه این بود که بسیاری از کنسرو کوکتل ما سعی معلوم بود خوشمزه (و البته بسیار آسان است).

ترک خوردگی باز کردن یک کوکتل نیست تقریبا رمانتیک به عنوان به عنوان به عنوان bellying تا این بار اما آن را نشانی از اعتصاب تعادل کامل از سهولت و لوکس. کنسرو کوکتل ما برداشت که برای اولین بار در بازار اجرا به پایان رسید تا بودن برخی از مورد علاقه های من — روشن و متعادل کوکتل است که نیاز به کمی بیشتر از یک لیوان برای نوشیدن آنها را از. در هفته های اخیر ما تصمیم گرفتند برای تحویل محلی آبجو از ما محلی بطری مغازه و هر هفته پس من اضافه کردن چند کنسرو کوکتل به سفارش. قوطی های آن در یخچال هستند مانند یک فانوس دریایی از امید: من باید نوشیدنی با دوستان من دوباره, و من نمی خواهد که به mixologist.

برخی از مورد علاقه من کنسرو کوکتل

این داستان بخشی از ما ماندن در منزل و سری که در آن Kitchn سردبیران و همکاران به اشتراک گذاشتن دستور العمل و ابزار و عادات که در حال کمک به آنها را از طریق همه گیر. که ما کار را برای پهن کردن منحنی ما در حال پخت و پز بیشتر خرید کمتر و به دنبال خوب و روشن و تا آنجا که ما می توانیم. در این disorienting زمان در اینجا چیزی است که نگه داشتن ما رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>