اگر شما در مورد مراقبت از سلامتی

هر هفته Healthyish ویرایشگر آماندا شاپیرو, مذاکرات در مورد آنچه که او با دیدن غذا خوردن, مشاهده و خواندن در سلامتی جهان و فراتر از آن. نرم افزار نکته: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما دریافت حرکت شبیه چمچه زنی قبل از هر کس دیگری.

Healthyish دوستان

Healthyish راه اندازی بیش از سه (!) سال پیش تنها چند روز پس از مراسم تحلیف ریاست جمهوری. من نگران زیادی در مورد آوردن یک سایت با تمرکز بر غذا و سلامتی را در جهان که در سیاسی آب و هوا. من نگران در زمان مورد آن مربوط بودن و یا مفید یا حتی جالب است. آنچه که من آموخته ام از آن به بعد است که همه چیز—دستور العمل ها, رستوران ها, کسب و کار مواد غذایی, سلامتی—سیاسی است که آیا ما آن را دوست دارم یا نه. آن را به ما به انتخاب کنید که آیا و هنگامی که به اذعان آن به صراحت.

مطمئن شوید که گاهی اوقات شما فقط می خواهید برای پیدا کردن سریع هم بزنید سرخ دستور غذا برای یک شنبه شب. یا یک شیرینی پر شده با به اندازه کافی آجیل و دانه ها به دفعات مشاهده شده به عنوان healthyish. یا به خنده در مورد یک نویسنده absurdist تلاش برای از نو خلق کردن غیر ممکن برگر در حالی که خود قرنطینه. اما بار دیگر شما باید در مورد آن صحبت کنید. و من فکر می کنم در حال حاضر یکی از آن زمان است.

این ممکن است راحت به فکر می کنم که کشتار Ahmaud Arberyدر حالی که وحشتناک و غم انگیز است که فراتر از محدوده سلامتی سایت. من یک نامه که اثر این صبح اگر فرستنده با استفاده از برخی از کلمات مختلف که من تکرار نمی در اینجا. اما من که به مخالفت با نامه-نویسنده چون من فکر می کنم یک زن 25 ساله را به قتل نمی تواند بیشتر مربوطه به خصوص در حال حاضر.

به عنوان نویسنده Shanika تپه نوشت: روز گذشته در مقاله که من امیدوارم که شما خواندن Arbery کشته شد در حالی که ورزش: چیزی که ما می دانیم به عنوان یکی از بهترین و ساده ترین راه برای محافظت از سلامتی ما. و او از انجام آنچه که به ما گفته شده است دوباره و دوباره یکی از در دسترس ترین و مقرون به صرفه اشکال ورزش وجود دارد: دویدن در خارج. من شده فکر کردن زیادی در مورد که: تلاش برای حفظ سلامت خود شد دلیل او زندگی خود را از دست. و همه به خاطر دو مرد سفید دیدم بدن خود را به عنوان یک تهدید.

اگر یک بیانیه ماموریت است که هدایت Healthyish از شروع آن است که سلامتی باید در دسترس همه است. Arbery کشتن یک blunt-نیروی یادآوری از ما تا چه حد از این رویا. می خواهم یکی دیگر از یادآوری? نگاه هیچ بیشتر از این جهانی و همه گیر است که کشتار مردم رنگ در دو برابر نرخ سفید مردم در برخی از نقاط کشور است. شرایط بهداشتی قرار داده است که افرادی که در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19—مانند بیماری های قلبی و آسم و دیابت—همان آنهایی که طاعون بسیاری از افراد کم درآمد و جوامع است. این به نوبه خود ناشی از سیستم های نژادی و نابرابری اقتصادی: جرم حبس ضعیف بهداشت و درمان و محله و محل کار آلودگی و کمبود مواد غذایی سالم و گزینه های بله و نه به اندازه کافی زمان و پول یا توانایی به ورزش است.

اگر به شما پرداخت توجه به سلامتی, من امیدوارم که شما نیز با توجه به عدم آن. که می شود به خوبی و که نمی کند و چه کسی کشته می شود برای تلاش. یک GoFundMe در حال جمع آوری پول برای حمایت از Arbery خانواده و RaceForward ملی غیر انتفاعی کار به از بین بردن موانع نژادی و عدالت است. به عنوان تپه می نویسد: “من در حال حاضر برگزاری کسانی که نظر خود را متحدان پاسخگو: ما را نگه دارید در حال حرکت و زنده نگه داشتن ما.”

تا هفته آینده

آماندا Shapiro
Healthyish ویرایشگر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>