یکی از شدت محبوب روند به بیرون آمدن از هر کس در خانه ماندن است Dalgona قهوه. میل قهوه نوشیدنی حل تن از مشکلات در یک بار: این باعث می شود قهوه خوش طعم آن را ایجاد یک چیزی کمی خاص از روزمره caffeination و زیبا به نظر می رسد سلیقه و نیاز ندارد یا مهارت یا بسیاری از مواد تشکیل دهنده.

البته هیچ کس واقعا می تواند ترک یک روند که در آن پس تقریبا به عنوان به زودی به عنوان نوشیدنی زخم راه خود را در سراسر رسانه های اجتماعی, مردم شروع به تلاش برای ایجاد تغییرات خود را در نوشیدنی. در اینجا در Kitchn ما سعی “Dalgona” انواع پودر های مختلف — از جمله کاکائو فوری مخلوط پودینگ و Kool-Aid — و همه آنها کامل بلایای طبیعی است. ما فکر آن را نمی ممکن است به همان “شلاق” به عنوان اثر قهوه فوری تا زمانی که ما شاهد این ویدیو در Instagram از والنتینا Mussi از طریق Delish.

در این ویدئو Mussi مخلوط توت فرنگی Nesquik با کرم های سنگین تا زمانی که آن را “شلاق” ، او رینگ شیشه ای با Nesquik پودر می افزاید: برخی از یخ و شیر و سپس dollops به “شلاق توت فرنگی شیر” در بالای صفحه.

این است که قطعا متفاوت از Dalgona قهوه که فقط با استفاده از قهوه فوری پودر و آب و کمی شکر. Mussi است که اساسا فقط ساخت توت فرنگی با طعم خامه در اینجا و در خدمت آن بیش از شیر است. بدون قضاوت فقط حقایق. آن را هنوز هم به نظر می رسد شبیه به Dalgona و آن را برای تلفن های موبایل بسیار خوشمزه, بنابراین اجازه دهید فقط رول با آن است.

چه چیزی باعث Dalgona قهوه کف آلود هستند همان ذاتی ویژگی است که باعث ایجاد کف در یک اسپرسو — آن را به احتمال زیاد است که با پروتئین وجود دارد که در قهوه خود را — به خصوص در بافت بسیار خوب است از قهوه همراه با شکر که تثبیت آن است. بدون این عناصر از قهوه فوری فوم نیاز را از جاهای دیگر — خامه, سفیده تخم مرغ, aquafaba. که مانند توت فرنگی, خامه, شیر, برای تلفن های موبایل مانند یک راه خوب برای ایجاد یک درمان — آن را فقط یک چیز متفاوت از Dalgona. اما هی بیایید تظاهر آن همان و تماس با آن دسر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im