اگر شما فقط می رویم به دریافت یک اجاق هلندی این است که به اندازه شما باید خرید

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

کوره های هلندی می تواند بسیار گران است — به خصوص آنهایی که از برندهای نمادین مانند Le Creuset و Staub. در حالی که بسیاری از مردم در مورد رویای داشتن یک مجموعه کامل است که شما یک رقیب به نمایش در ویلیامز سونوما آن را نه تنها عملی بدون ته حساب بانکی. و این درست است! چرا که شما واقعا می توانید فقط با یک عنوان طولانی به عنوان شما هوشمند هنگامی که شما در فروشگاه برای آن است.

اگر شما تنها به یک اجاق هلندی در اینجا چگونه (و با چه شکل) باید آن را.

کوره های هلندی می تواند کوچک-tiny (فکر می کنم: فقط یک کوارت) و نامعقول بزرگ (فکر می کنم: 13.5 لیتر). اگر شما به دنبال برای گلدیلاک پیشنهاد ما توصیه می کنیم چیزی که حداقل 5.5 یا 6 لیترs. به این ترتیب, شما قادر خواهید بود به تمام کسانی که چشم خورش و سوپ و بدون مخلوط کردن نان است که شما می آیند در سراسر آنلاین. چیزی از این بزرگ خواهد بود به اندازه کافی بزرگ برای کمک به شما در جمعیت خوراک و شما می توانید کاملا هنوز گرم کردن مرغ وجود دارد. هر چیزی کوچکتر و این امر منجر می شود بیش از حد کوچک برای بسیاری از دستور العمل وجود دارد.

بهترین اجاق هلندی شکل

پاره بین گرد و یا بیضی شکل اجاق هلندی? در حالی که شما ممکن است وسوسه به یک بیضی یک دلیل آن به نظر می رسد به احتمال زیاد قادر به جای یک مرغ کامل و قطعات بزرگتر از گوشت دریافت یک دور. شما هنوز هم می تواند مناسب گوشت داخل یک دور اجاق هلندی (به عنوان طولانی به عنوان شما توجه ما مشاوره و چیزی که حداقل 5.5 لیتر!) و آن را به نشستن بهتر است در سوز که بدان معنی است که بهتر و بیشتر و حتی گرم. و اگر شما تمام مشعل شلیک را در یک بار دور یک کوچکتر است و برگ های اتاق را برای دیگر گلدان.

3 بیشتر کوره های هلندی عشق ما

چگونه بسیاری از کوره های هلندی دارید و چه اندازه/شکل هستند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر