افطار, سمبوسه و ماه بی نهایت نعمت زندگی در زوم

یکی در ماه رمضان سال پیش در بهره از زمان شوهرم پیشنهاد ما چشم پوشیدن از “افطار مواد غذایی” و نگه داشتن چیزهای ساده است. ما خواهد شکست سریع با یک تاریخ در سنت و یک لیوان آب به سرعت ارائه این شب نماز و خوردن شام. ما هر دو مدیون به کار مشغول برنامه پس از این کار شده و حس در نظر گرفتن به اندازه کافی خواب قبل از افزایش برای sahoor قبل از سحر غذا.

اگر چه من acquiesced من نا امید شده بود. در بسیاری از مسلمان فرهنگ افطار است ceremonious امر است. شما شروع با یک تاریخ, بله, اما سپس شما را در حرکت به مناجات وسوسه انگیز مات و متحیر کردن-bouches قبل از جمع آوری به دعا. به قید مسلمانان است که به معنی چیز مانند یک کاسه بزرگ میوه چات سرخ شده نخود سرخ به نام pakoras و ظروف پر شده با چاشنی گوشت چرخ کرده. بدون این وسوسه انگیزی غذا افطار شد قطعا کمتر جشن — صرفا شام خورده دیرتر از حد معمول است. در یک کشور که در آن ماه رمضان است که تقریبا نامرئی من متوجه شدم افطار غذاهای آنچه را خوبان ماه ویژه برای من است. در سال های پس از ما تا به حال فرزندان من ساخته شده آن را یک نقطه به خدمت این ظروف به عنوان یک راه برای افتراق این زمان خاص از بقیه سال. در حال حاضر به خصوص این سنت احساس می کند مهم تر از همیشه.

برای تعطیلات مشخص شده و عدم وجود مواد غذایی, من زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد آن در ماه رمضان. برخی ممکن است بگویند که من از دست رفته نقطه. اما رفتن بدون غذا و نوشیدنی برجسته ممتاز من نیست باید به فکر می کنم در مورد مواد غذایی به صورت روزانه در طول بقیه سال. هنگامی که شما در حال غذا-امن ذهن خود را نه متمرکز بر روی آن و یا چگونه شما می توانید این منابع محدود به دلیل آن را ندارد. ماه رمضان به ارمغان می آورد که نزدیک به عقب.

وجود دارد هیچ چیز غیر عمدی در مورد ماه رمضان این سال است. با COVID-19 هیچ اقدام بزرگ یا کوچک انجام شده است و بدون در نظر گرفتن مراقب باشید. ما باید درایو توسط یک دوست با یک دسته از هلال کوکی ها و یا آن را با قرار دادن آنها در خطر است ؟ چگونه می تواند ما را در دیدار با ما پدر و مادر نیازهای عاطفی در حالی که جدا از آنها را در یک ویژه تعطیلات ؟ جهانی و همه گیر آورده به تمرکز شدید چقدر به ما نعمت سلامتی خوب و جامعه برای اعطا. درس که من باید اشاره رمضان به مدت طولانی تلاش شده است تا به ما بیاموزد. صرف نظر کردن از آب و غذا به طور موقت humbles ما و به ما امکان تجربه آنچه در آن مانند به ضعیف است. در راه همان coronavirus آورده به نور چگونه ظریف ما در واقع سلامت است.

مواد غذایی بوده است که اصلی آسایش همانطور که ما جشن در طول این زمان. در واقع آماده سازی و بهره گیری از افطار غذاهای بوده است یکی از عمده راه های خانواده من مصرانه خواست, رمضان, روح در خانه ما. ما چسبیده به برخی از غذاهای سنتی. پایان طولانی سریع در درجه حرارت سوزان ملاقات با طراوت طعم تند میوه چات و یک جرعه طولانی نوشیدن زبانه دار-شیرین lassi جنوبی, آسیایی, ماست نوشیدنی است. مادر من در قانون به لطف کاهش یافته است او معروف مرغ pakoras در آستان ما. دیگر سنت ها اصلاح شده است. به جای گرفتن هم با مامان و مادر بزرگ, چند هفته قبل از ماه رمضان به پیچیدن سمبوسه به صورت فله برای ماه خریداری شده آماده-آنهایی که ساخته شده از یک ساز محلی. با توجه به غیر قابل پیش بینی از مواد غذایی برخی از سنت های جدید حتی ایجاد شده است. بچه ها و من ساخته شده شکلات غوطه ور موز با آیتم های ما در دست داشتند با الهام از مورد علاقه خود را جورج کنجکاو کتاب.

بچه ها که بیش از حد جوان به سرعت باید دفاع و پشتیبانی افطار زمان به عنوان خود را جشن لحظه. حتی اگر آنها عادت به خوردن شام بسیار زودتر از ما, آنها که در خط خود را برای به اشتراک گذاری از افطار رفتار — تاریخ, افزایش شیر (یک نوشیدنی شیرین با طعم گلاب) و مادر من در قانون lokhmey (کوچک کوکوی پر شده با گوشت). شب من نمی ویژه اشتها آور آماده چون من از زمان (بله, این هنوز هم اتفاق می افتد) بچه ها برای اولین بار به نقطه ای از عدم وجود آن است. مسلما شام خورده و بدون شرکت در افطاری کار افتاده d’oeuvres اول بیشتر احساس خالی به من بیش از حد. چه کسی می دانست این کمی تنقلات کمک خواهد کرد ما احساس می کنید برخی از صورت ظاهر عادی است ؟

یکی دیگر از بنای مقدس ماه جمع آوری شده است با عزیزان شکستن سریع با هم و پیوستن به نماز جماعت در مسجد در شب. اما در پی COVID-19 بحران بسیاری از مساجد مانند دیگر مکان های عبادت را بسته درهای خود را به طور نامحدود. برای خانواده ما شکستن سریع در کنار پدربزرگ و مادربزرگ خاله عمه ها و عموزاده در طول تاریخ شده است یک اولویت بنابراین فرزندان ما می تواند درک ماه مبارک رمضان به عنوان یک زمان منحصر به فرد از هم. این است که دیگر یک گزینه است. در عوض ما به اشتراک بگذارید شام بیش از زوم با بستگان که در آن ما می خواهیم به مقایسه یادداشت ها که خوردن چه. آن را هیچ جایگزینی برای شکستن سریع با هم آن را انجام دهد.

داخل اجاق گاز فشار قبر شرایط و آینده پیش رو, افطار, غذاهای دارای خیس کردن و حتی بیشتر معنی برای من. در حالی که من قبلا دیدم و آنها را بیهوده و بیمعنی به عنوان مکمل این جشن غذاهای تر هستند لازم است در حال حاضر از همیشه قبل از. آنها سیگنال برای ما که مهم نیست در چه ماه از بی نهایت نعمت است که در اینجا. ما باید جشن با قصد برای ما نمی دانیم که نعمت به ما داده شده امروز ممکن است با ما در رمضان آینده. ما ممکن است به دیدار دوستان یا بستگان به آغوش, اما در این سال ما سمبوسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>