IKEA را 8 دلار IDEALISK تنها بهترین صافی تا کنون وارد بازار

در اوایل 20s من به نفرت كلندرس. من تندرست از آپارتمان به آپارتمان, سال پس از سال به عنوان هم اتاقی تغییر و اجاره افزایش یافت. اما با وجود تغییر چهره و اجاره افزایش دو چیز باقی مانده همان: فرکانس که با من ماکارونی پخته شده و میزان خشم که من صافی پر من.

اکثر آشپزخانه ها نیست آنچه که ما می خواهیم آنها را به حق? گرفتار بیش از حد کوچک غرق می شود کمی بیش از حد فضای ضد و عادت بد ساخت ظروف سرباز یا مسافر زیادی من اغلب خشم در پایان شام دبستان, زمانی که من متوجه شدم هیچ نقطه مسطح در پایین نزول حوضه است که متناسب با صافی. بیش از حد اغلب یک برش هیئت مدیره خزیدن با مرغ میکروب انباشته مخلوط کردن کاسه و بشقاب از ناهار راه را مسدود کرده.

مشکل حتی بزرگتر شد این یک بار زمانی که — بدون اطلاع به من — سینک آشپزخانه حمایت کرده بود ، من ریخت و من با عشق تهیه ماکارونی به استواری صافی تنها به مجازات های تخلیه. به آرامی تخلیه regurgitated سیل بد بوی شور آب به حوضه. من شام نشسته شنا کردن در بخار حمام از ننگین سرگین و من کاهش یافته است من خو به عمق آن است. من خوردم حبوبات برای شام به جای.

پس از آن من می دانستم که من نیاز به دنبال کردن یک راه بهتر است. من دوست دارم با استفاده از یک چاک دار ملاقه یا انبرک برای انتقال ماکارونی به طور مستقیم به سس که من می توانم, اما گاهی اوقات یک آشپز نیاز به آبکشی سبزیجات و یا فشار فرنگی برای سالاد سرد, شما می دانید ؟ و در آن موارد, من در حال حاضر برای رسیدن به این 8 دلار صافی از IKEA که ویژگی های قابل تمدید دسته آن را نگه صافی و حفظ مواد غذایی خود را تا بالا و دور از محل اسفبار است که پایین خود را غرق.

این ارزان پیدا کردن نه تنها گونه های مواد غذایی خود را در حالی که آن را با ماوس در هوا, اما آن را نیز بدان معنی است که شما می توانید رشته فرنگی تخلیه حتی اگر نزول خود را به انتظارنشسته بودند با ظروف کثیف. (آب جوش در واقع به عنوان یک خوب قبل از شستشو برای ظروف خود را!) و آن مستطیلی شکل باعث می شود آن فوق العاده آسان برای تمیز کردن با یک اسفنج.

آیا شما به همان اندازه احساسات قوی در مورد كلندرس? به اشتراک گذاری آنها را در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de