من همیشه آماده برای خوردن یک دوجین عموزاده آماده به خوردن لوبیا

این است که به شدت توصیه می شودیک ستون اختصاص داده شده به آنچه که ما با وسواس خوردن و نوشیدن و خرید در حال حاضر.

اعتراف خواننده: کنسرو لوبیا نمی کاملا به عنوان مناسب به عنوان من آنها را ساخته بود. آنها را وادار به میز شام سریع تر از خشک اما باز تا می توانید شستشو کسانی که بد باقلا پسران (یا نه) و شما هنوز هم یک محصول است که نیاز به برخی از کمک: چند دقیقه در آن بخیسانید در روغن و سرکه. یک رقص از طریق روغن داغ معطر با سیر و ادویه جات ترشی جات یک تعداد انگشت شماری از سبزی و glug شراب. سس مایونز.

و که در آن یک دوجین عموزاده در می آید. این خط آماده به خوردن لوبیا است که در کیف به جای قوطی در واقع آماده خوردن است. آنها گرم کردن در مایکروویو یا روی اجاق گاز و…که در آن است. زیرا آنها در حال حاضر چاشنی و ادویه دار, تقویت, توسط املاک و سبزیجات مانند سیر و پیاز و فلفل و روغن آووکادو, شما لازم نیست که به حفاری را از طریق شربت خانه و یا شکستن هیئت مدیره برش. آنها خوشمزه خود را. آنها بوده است وجود دارد برای من وقتی که من نزدیک به stupefied با خستگی. من تا به حال مکزیکی گاوچران لوبیا جمع در چیپس های کوبا لوبیا سیاه و سفید با برنج مانده و شخصی من fave این Trini کاری نخود با roti از فریزر و سرخ کرده سبزی.

لوبیا زاییده افکار از Ibraheem بصیرکه مشغول به کار در تعدادی از ملی برندهای غذایی قبل از راه اندازی خود را. او عاشق اخلاق از مواد غذایی طبیعی, فضا, با تاکید بر, سلامت, اما متوجه شده است که وجود ندارد بسیاری از (و یا هر) محصولات که کانال غذا به او غذا خوردن در فورت گرین و کلینتون تپه محله بروکلین با طعم از غرب افریقایی, کارائیب در آمریکای لاتین و آفریقایی جوامع است. و اکثر آنها خالی از احساس آسایش و عشق است که آن دسته از مواد غذایی از دوران کودکی خود را ارائه شده است. او را دیدم یک فرصت برای ادغام سلامت و آسایش و فرهنگ در لوبیا: در حالی که باقلا Biz ارزش نزدیک به سه میلیارد دلار بصیر به من گفت: این محصولات را منعکس نمی کند مواد’ آشپزی اهمیت یا محدوده. در اکثر فروشگاه ها انتخاب های آماده برای خوردن لوبیا محدود است—یا refried یا پخته شده. ده عموزاده از سوی دیگر گسترش می یابد دامنه, طراحی با الهام از آمریکای جنوبی و آمریکای لاتین و کارائیب.

و در زمانی که برخی از بزرگ لوبیا مارک های سخت معده (من آن را ترک که در آن thankyouverymuch) من می تواند احساس خوبی در مورد خرید یک دوجین عموزاده فراهم می کند که سالانه کمک مالی به یک سازمان غیر انتفاعی کار به ضد اجتماعی و اقتصادی سلامت و نابرابری است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه و قهوه ای و جوامع است. در سال 2019 گیرنده بود Austin-بر اساس سازمان آشپزخانه مبارک/لا Cucina آلگر (2020 گیرنده نبوده است اعلام کرد هنوز!). بصیر آغاز شده و این صندوق به عنوان یک راه برای ارائه پشتیبانی به افراد و خانواده ها و جوامع که نمی لزوما به معنی خرید محصولات خود را. “در یک دنیای ایده آل می گوید:” بصیر “سلامت خود را نمی خواهد به وضعیت اجتماعی و اقتصادی در همه.”

وجود دارد مقدار زیادی از کار است که نیاز به اتفاق می افتد قبل از ما می توانید به این نقطه و این لوبیا را سوخت آن است.

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im