من اولویت سیاه, شادی ما در مبارزه برای عدالت

پس از هفته عزادار زندگی Ahmaud Arbery, Breonna تیلور, تونی McDadeو جورج فلویدو به خیابان ها در اعتراض به, در میان COVID-19 من دست دادن حرکت است. به عنوان یک نویسنده و یک مددکار اجتماعی و یک زن به من داده شده هدایای بی شماری برای کمک به این جهان و در عین حال من احساس گیر کرده است.

من تلاش برای پیدا کردن هدف من نیست چون من نمی دانم چه باید بکنید, اما از آنجا که چیزی گم شده بود: من می دانستم که قبل از من می تواند صلح را به جهان من تا به حال برای پیدا کردن صلح و آرامش درون. زنان اغلب در خطوط مقدم برای اولین بار به ارائه خود را در زمان و قلب هر فرد و علت; من سرند با گناه زمانی که من تصمیم گرفتم که من به خودم اجازه می دهد زمان برای شفا, اما من می دانستم که من توانایی به نشان می دهد تا برای جامعه وابسته به توانایی من به نشان می دهد تا برای خودم. من تا به حال برای پیدا کردن راه هایی برای خودم فضا—سرند اما همچنین برای تغذیه هر دو ذهن و بدن است. در صورتی که معنای سکوت مراقبه پیاده روی در حیاط خلوت پخت یک قرص نان موز و روزنامه نگاری فراوان بیش از یک فنجان درهم چای نعناع و سپس پس از آن می شود.

سیاه, شادی به خودی خود یک عمل انقلابی است نه مقابله به فعالیت و آزادی جامعه. آن را ممکن است احساس دست نیافتنی و یا مانند یک حافظه دور اما به عنوان دکتر آنجلا دیویس به ما آموخته شادی چیزی است که اجازه می دهد تا ما را به کل ما خودشان به این جنبش است.” آن را باید در اولویت قرار گیرد.

اینها برخی از مردم و چیزهایی را که به من شادی و به یاد من به زندگی من به طور کامل برای همه کسانی که دیگر نمی تواند:

راه رفتن در قدم به قدم از GirlTrek سیاه تاریخچه Bootcamp

برای 21 روز GirlTrek راه رفتن مراقبه led 650,000 زنان در قدم به قدم از 21 قدرتمند زنان سیاه. هر روز شرکت کنندگان دریافت یک ایمیل با محوریت یک زن سیاه و سفید است که به شکل تاریخ ما در برخی از راه, از شرلی Chisholm به مارشا P. جانسونبا سخنرانی و فیلم و لیست پخش و سوالات در نظر بگیرید در طول مراقبه راه رفتن. این bootcamp تقویت باور من در اهمیت رادیکال مراقبت از خود و قدرت من را به نگه داشتن در keepin’ ، آتش که سوار این زنان به طور مداوم به مبارزه برای عدالت در حال حاضر سوختگی در هر یک از ما—و در حالی که 21 روز بیش از تمام منابع هنوز هم می تواند قابل دسترسی در سایت خود.

Tabitha قهوه ای مسری انرژی

Tabitha قهوه ای , سیاه پوست, زن, مادر, همسر, وگان, وبلاگ نویس, و نور ما نمی دانیم که ما گم شد! او با استفاده از پلت فرم خود را به نه تنها بحث در مورد سیاه و سلامتی به عنوان آن مربوط به مواد غذایی بلکه به جرقه گفتگو در مورد عدالت اجتماعی, خانواده, ازدواج, زیبایی و تمام است که به ارمغان می آورد شادی این روز است. از او “بسیار خوب روزهای دوشنبه” جایی که او به بررسی محصولات مختلف از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار با او را به پخت و پز سریع ویدئوها او به ارمغان می آورد شور و هیجان به همه چیز سلامتی مرتبط است. او انرژی مثبت عفونی است.

پیدا کردن آزادی در شعر

در حالی که من معمولا یکی نیست به کتاب های صوتی گوش دادن به نیکی جیووانی و سونیا سانچز تلاوت خود را در شعر خود به آلبوم مربوطه فورا روح من. هر دو شاعران هنری خود استفاده کرده اند به صحبت در عشق, چالش های پیروزی و بالاتر از همه, چگونه به جلو حرکت کند. خود شعر شده است نمادی از عشق من—عشق به خود و عشق دیگر در تمام شکوه و عظمت ما. شنوایی خود را لطیف و در عین حال قدرتمند و صدای بیش از موسیقی انجیل و بلوز است که همه ما می تواند استفاده از حق در حال حاضر.

بازی ‘ما واقعا غریبه

هدف از این بازی این است که برای توانمند سازی معنی دار اتصالات خود را تعمیق و گسترش روابط موجود و ایجاد امکانات جدید. بازیکنان کار و راه خود را از طریق سه سطح از سوالات است که تمرکز بر درک ارتباط و انعکاس. سوالات مانند “چه خواهد خود را جوان تر خود را باور نمی کند در مورد زندگی خود را امروز؟” شما را تشویق به تأمل در زندگی خود و تمام است که شما تبدیل شده اند. بازی چالش های ما آسیب پذیر و به خاطر اتصال واقعی و رایگان PDF اضافی می رود یک گام بیشتر با چند سوال به راهنمای مکالمات در اطراف مسابقه و امتیاز. من با خانواده و دوستان من در نوبت جداگانه و ما خندید گریه و بیشتر احساس شفقت و فهم برای یکدیگر است. آسیب پذیری است که ارزش آن!

قدرت شفا از نینا سیمون

زمانی که من می توانم پیدا کردن کلمات به توضیح من و اندوه من و خشم من پیروزی و عشق من, من می دانم که من می تواند به نوبه خود به موسیقی است. این روزها نینا سیمون تنها کسی است که گرفتن آن را حق. او موسیقی است که با جوهر سیاه و سفید زندگی—مبارزه زیبایی و قدرت است که ما دارای. من روز آغاز می شود با صدای او به دلیل انرژی خود را بی بدیل است. او بیدار هر بخشی از بدن من به هیچ کس احتمالا می تواند گوش دادن به احساس خوب و بدون حداقل swaying باسن خود را. موسیقی او در خدمت به عنوان یک یادآوری ثابت به افزایش دوباره و گرامی داشتن این روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de