من متاسفم که به گزارش ممکن است منجمد پیتزا کمبود

در شروع رمان coronavirus گیر ما شنیده زیادی در مورد عجله در لوبیا (و شیر جو). و مطمئن مردمی هنوز هم آماده به آرامی اشاره سبد خرید مواد غذایی خود را به سمت رسیدن به Charmin این روزها اما نیز وجود دارد یک نگرانی رو به رشد در مورد یکی دیگر از کمبود در فروشگاه: پیتزا یخ زده.

کسانی که سرد شدن دیسک از, پنیر, پوسته, سس و به سادگی پرواز کردن قفسه گزارش Adweek. فروش پیتزا یخ زده رفته اند تا 91.7% در ماه منتهی به هفته گذشته بیش از مدت مشابه گذشته سال است. که در مجموع $275 میلیون دلار در فروش. در حالی که آن را کاملا به عنوان بالا به عنوان کاغذ توالت سنبله (103.9%) و یا تمیز کردن وسایل (که برخی از آنها بیش از 230 درصد بالاتر) آن را به طور قابل توجهی بیش از حتی چیزهای مانند تلویزیون شام تنقلات شور و آبجو را که بین 23 و 50 درصد بالاتر از سال گذشته است.

ما آن را دریافت کنید: آن را ارزان, آسان, آن, آرامش, هیچ کس شکایت در پیتزا شب و این ما را به یاد گذشته هنگامی که ما با استفاده از به بیرون رفتن برای پیتزا. اما ما ممکن است نیاز به شروع به پیدا کردن برخی از جایگزین: Adweek مقاله مورد بحث چگونه خانه اجرا مسافرخانه منجمد پیتزا کارخانه در حال تلاش برای نگه داشتن گیاه تولید با توجه به مشکلات گرفتن وسایل به کارخانه نگه داشتن کارکنان امن و راحت و گرفتن محصول به فروشگاه. این شرکت که باعث می شود آن را پنیر و گوشت و سس همراه با پیتزا شده در overdrive در حال اجرا دو ساعت اضافی در هر روز و در تعطیلات آخر هفته برای افزایش ظرفیت از 275,000 پیتزا یک هفته به 595,000. یک معاونت در این شرکت گفت که آن را مانند سوپر باول یکشنبه هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر