در میوه میان وعده چالش پدر و مادر خود را بپرسید بچه ها صبر کنید برای غذا خوردن خود را درمان کنند (و سپس اتاق را ترک کنند)

از آغاز پناهگاه در خانه سفارشات و توصیه های مختلف “چالش” الگوهای رفتاری ساخته شده اند دور به عنوان مردم به دنبال راه های جدید برای سرگرمی خود را. این چالش ها عمدتا در سرگرم کننده خوب — مانند ساخت هنرهای زیبا از آیتم های خانگی. اما این آخرین یکی از Infinite طناب در یک شرکت کننده: بچه های خود را.

آن را از اینترنت-عصر نسخه از باد صبا, آزمون, یادداشت O مجله در قطعه خود را پوشش روند. سال 1970 آزمایش پیشنهادی برای اثبات برخی از بچه ها تا به حال از این ظرفیت برای به تاخیر انداختن ارضاء و چگونه است که در خدمت آنها در زندگی است. این مطالعه ادعا کرد که کسانی که می تواند صبر کنید 15 دقیقه برای دریافت بیشتر ميدانی به جای خوردن آنهایی که در مقابل آنها بلافاصله به پایان رسید تا موفق تر و از گل بالاتر در تست استاندارد. اما آنچه در آن نیست و مطرح کردن این است که آزمون بعد نشان داده شده است که نه در واقع اثبات هر چیزی به جز چگونه به خوبی کردن بچه خانواده بود. بچه ها از خانه های خود را با منابع و ثبات اقتصادی به نگه داشتن آشپزخانه مجهز تمایل به بیشتر قادر خواهید بود برای به تاخیر انداختن ارضاء. به عبارت دیگر وجود دارد ممکن است فقط به یک دلیل که Kylie Jenner بچه با موفقیت منتظر شکلات و مال شما نیست.

بنابراین قبل از اینکه شما قاضی بچه یا هر بچه دیگری است در اینکه آیا یا نه آنها با شتاب خود را درمان هنگامی که پدر و مادر به آنها گفت صبر کنید فقط می دانم که ممکن است وجود دارد بسیاری دیگری که در پشت تصمیم خود را. یا بهتر است فقط به بچه خود را در درمان و جلوگیری از شکنجه قبل از آن شروع می شود! که حداقل چیزی که من در انجام طرح.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>