Ina Garten مشترک "ساده ترین غذا تا کنون" از او نه هنوز منتشر آشپزی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.Ina Garte

توسط DASTESALAMATT در 8 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Ina Garten دیدم که ما تمام تلاش اوایل سال جاری پس از او تحت فشار قرار دادند تا از انتشار از نسخه جدید, مدرن, مواد غذایی آسایش: یک Barefoot Contessa آشپزیبه طوری که آن را در حال حاضر می آید زودتر از برنامه ریزی شده در اکتبر 6. اما اگر شما نمی توانید صبر کنید که به مدت طولانی او را در Instagram با یک پیش نمایش کوچک از یک تابستان کامل اشتها آور.

خواستار آن را "ساده ترین غذا همیشه" او یک عکس از انجیر, پنیر بز و انجیر مربا و نان تست. او در صدر ظریف ظرف را با یک نم باران از سرکه و برخی از مرتب کردن بر اساس از microgreens. او پیوندها به این دستور العمل در وب سایت خود را برای هر کسی که نیاز به کمی اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به آن را با دقیق Barefoot Contessa استاندارد. در حالی که این دستور ساخته شده است برای خدمت به شش تا هشت نفر است که به احتمال زیاد بیشتر از شما در حال حاضر در حال دیدن در هر زمان داده شده, آن را بسیار ساده و سریع آن می تواند به راحتی اقتباس به مقادیر کوچکتر برای کمی شاد ساعت میان وعده و یا بخشی از یک سازمان ملل متحد-sad کار از خانه میز ناهار.

در واقع شما فقط یک تکه نصف قرص نان کشور به حدود سه چهارم از یک اینچ ضخامت برش و تست آنها. وقتی نان تست خود را انجام شده است اما هنوز گرم شما گسترش آن با انجیر مربا (به او توصیه می کند محبوب Dalmatia نام تجاری انجیر گسترش که او یادداشت های دارای قند کمتر از انجیر جام جم). بعد از آن شما گرم پنیر پیتزا در مایکروویو (جای تعجب وجود دارد هیچ جایگزینی برای کسانی که بدون یک) برای نیم دقیقه ای و گسترش در حال حاضر-خامه لبنی فقط به اندازه کافی به ترک انجیر مربا نشان زیر کلیک کنید. پس از کمی نمک و فلفل به شما برش نان تست را از وسط بالا با قطعه قطعه انجیر به microgreens و نم نم باران از سرکه.

اگر شما هر دو یک ملیت و یک نان تست فن, سپس شما را در شانس هستند این هفته در Instagram به عنوان او همچنین نوشته شده آهسته کبابی, گوجه فرنگی و ریکوتا, bruschetta, که به نظر می رسد مشابه اما مرزه نسخه با ریحان و روغن زیتون.

نائومی Tomky

نویسندگان

مستقر در سیاتل نویسنده Naomi Tomky با استفاده از شور و شوق بی امان برای خوردن همه چیز را به حرکت خودش را در سراسر جهان به عنوان برنده جایزه غذا و سفر نویسنده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن