Ina Garten را قشنگ پف قنادی باطوم خیلی خوب هستند و من آنها را ساخته ام هر هفته قرنطینه

این بود آخر هفته عید پاک که من متوجه شدم چقدر خسته بودم با پخت و پز. من در قوانین شد و سر به پایین در دریای اشپزی و در آن لحظه به جای کمک به منو همه من می خواستم برای انجام پیشنهاد نیمرو تخم مرغ برای عید پاک به جای شام.

برنامه آنها این بود ، پا از گوشت بره و پوره سیب زمینی و مارچوبه — لیست رفت. زمانی که آنها ذکر یک ساعت یک مبارک اشتها آور من blurted “حموس و چیپس پیتا!” در همان زمان به آنها گفت: “خردل و Gruyère باطوم!” چه? اما باطوم آن را, و اجازه دهید من به شما بگویم: آنها نه تنها من از فانک من که آخر هفته اما من نیز آنها را در هر آخر هفته پس از.

راز علاقه من خوشحال ساعت میان وعده

من به اشتباه تصور این باطوم از Ina Garten را طبخ مانند یک حرفه ایشد پیچیده است. آنها نه. آنها کمی بیشتر از نوار پف قنادی خمیر پاشیده و پنیر پخته و به لطف چند جادویی قانون مهاجرت و ملیت لمس آنها یکی از مهمترین و برنده شدن غذا من تا کنون ساخته شده است. در عید پاک آنها استنشاق قبل از ما حتی در زمان ما اولین جرعه و همان درست بوده است هر بار که ما آنها را از آنجا.

چه بسیار ویژه در مورد این باطوم است چه چیزی پنهان شده در داخل: خردل دیژون. آنها را به شما رول کردن ورق از ذوب پف قنادی خمیر را به یک مستطیل بزرگ, قلم مو نیمه با یک لایه سخاوتمندانه از دیژون و قلم مو مرز با تخم مرغ را بشویید. سپس شما می خواهید بریزید خمیر را در نصف مهر و موم آن را برش را به نوار و قلم مو و آنها را با تخم مرغ را بشویید. لمس نهایی? یک دوش گرفتن رنده شده Gruyère و پارمسان و سپس آنها را به فر تا زمانی که اغراق و طلایی.

هر چیزی صدر با دو نوع پنیر است که به احتمال زیاد رفتن به خوب اما زمانی که شما نیش می زنند به این گرم و اذوقه و نوشابه پاف شما آن را پیدا خردل است که طول می کشد آنها را به سطح دیگری; tanginess جبران شور غنای هر چیز دیگری. آنها ایده آل خود را, اما آنها شدید خوب با یک ساعت یک مبارک نوشیدنی.

اگر شما این خردل و Gruyere باتون چند راهنمایی

از آنجایی که ما در حال حاضر پخته شده یک دسته از این باطوم در هر آخر هفته پس از عید پاک ما همه عملا حفظ و دستور. ما نیز برای تنظیم یک زن و شوهر از چیزهایی که به آنها را آسان تر و مناسب برای سلیقه ما.

چه شده است بهترین چیزی که شما ساخته شده است در قرنطینه? در نظرات به ما بگویید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>