داخل ملکه Superette, یک کره ای-بازار آمریکا در سان فرانسیسکو

در کوئینز تازه کیمچی و Chapagetti رشته فرنگی از طریق مسنجر به اشتراک گذاشتن فضا با کیسه های رانچو گردو لوبیا و بطری از شراب است.

کلارا لی و Eddo کیمکه با هم ازدواج کرده هیبریدی بازار-اغذیه فروشی در درون غروب آفتاب محله در تابستان گذشته عمدا دو منظوره خط بین دلتنگ و معاصر است. این superette قفسه های پر از مستقیم-از-کره ملزومات و محصولات محلی آنها عشق خود را نشان کره ای-آمریکایی هویت.

هر دو پدر و مادر خود مهاجرت از کره جنوبی به ایالات متحده در سال 1980; لی از سئول و کیم از بوسان و Yeongju. لی مطرح شد در نیویورک و کیم در لس آنجلس. آنها به سمت چپ استخدام در آموزش و پرورش دنیا به راه اندازی کوئینز—به اولیه وغصه از پدر و مادر خود که مشغول به کار ساعت های طولانی در کسب و کارهای کوچک تا فرزندان خود را نمی خواهد که به. آنها آغاز شده توسط ارائه خانه پخته شده کره ای, وعده های غذایی به خانه در سراسر سان فرانسیسکو و میزبانی pop-ups قبل از باز شدن بازار است. به عنوان یک کسب و کار ضروری ملکه باقی مانده است باز در سراسر منطقه خلیج پناهگاه در محل سفارش با تمام مواد غذایی موجود برای بایگانی اطلاعات تنها. همه ملکه’ کالا در حال حاضر نیز در دسترس برای, محلی و ملی تحویل.

آنها به نام superette پس از ملکه لی نسب زنان از طریق آنها نسل از دستور العمل ها و طعم دهنده ها منتقل شده اند.

“ما شانه که مسئولیت حفظ فرهنگ گفت:” کیم که اغلب می توان کار طبقه با اشاره به مشتریان جدید سالخورده سس سویا یا به اشتراک گذاری بهترین استفاده را برای خود خانه ساخته شده و فلفل قرمز و روغن. “برای ما آن است که قادر به یک فضای که در آن ما می توانید اتصال گذشته و حال و فکر می کنم در مورد آنچه که در آینده به نظر می رسد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de