Instagram عاشق این 3-عنصر Butternut, Fudge, اما آن را بدتر از شما فکر می کنم

بازگشت به بالا به صورت دوم: دقیقا چه Butternut سخن بی معنی وبیهوده?

گردوی سفید سخن بی معنی وبیهوده است که یک دستور العمل ایجاد شده توسط Instagrammer بتنی Ugarte (@lilsipper). این وعده گردیده فاج ساخته شده با فقط سه مواد تشکیل دهنده: یک کدو چیپس شکلات و ژلاتین. صرفا بر اساس دوست دارد — تقریبا 19,000 از آنها! — به نظر می رسد به یکی از محبوب ترین دستور العمل های. Ugarte پیروان به اشتراک گذاشته اند پست پس از ارسال از سخن بی معنی وبیهوده از آشپزخانه خود و من به زودی ولع مصرف chocolatey مربع از خود من است. پس من در مجموع برای پمپاژ مواد غذایی هک, من با استفاده از دستورالعمل در پست خود به آن را امتحان کنید برای خودم.

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است در Butternut سخن بی معنی وبیهوده سفر

من شروع به برشته من کدو. من نصف آن را حذف دانه و خار طرف برش با روغن های گیاهی برای جلوگیری از چسبیدن پس از آن قرار داده آن را برش به سمت پایین بر روی یک ورق پخت. من بو داده آن را در 425 درجه فارنهایت تا زمانی که یک چاقو به راحتی سوراخ گوشت و قند از کدو بودند متلاطم و کاراملی. من با دقت به حرف کدو با بیش از انبرک scooped گوشت و انتقال آن به یک پردازنده مواد غذایی.

من پس از آن اضافه شده 3/4 فنجان تراشه های شکلات و 4 قاشق غذاخوری ژلاتین. در حالی که یک نام تجاری خاص از ژلاتین است که در Instagram پست من با استفاده از Knox ژلاتین من تا به حال در شربت خانه من.

با تمام مواد تشکیل دهنده در مواد غذایی, و من پیچ خورده بر روی درب و مخلوط تا صاف. گرمای کدو بو داده ذوب شکلات چیپس دادن به مخلوط شکلات شیری رنگ قهوه ای است. اغلب اوقات اگر یک دستور نیست تماس برای شکوفه (یا ضدعرق) ژلاتین را ترک نخی شکل بافت و ناخوشایند mouthfeel. اما در اینجا به نظر می رسد که گرمای اسکواش و سریع شلاق از پردازنده مواد غذایی با موفقیت حل شده و ثبت ژلاتین.

من برداشت من رفتن به یکجور دوربین عکاسی تابه خورده پوست زنجیر برای اندازه گیری خوبی و گسترش این سخن بی معنی وبیهوده مخلوط را در یک لایه و حتی. هیچ خاص نشانه چه اندازه تابه به استفاده از, و با نگاهی به گذشته یک قرص نان تابه به جای 9×9 اینچ پان می توانست منجر به یک قطعه ضخیم تر از سخن بی معنی وبیهوده (مانند یک در Instagram). در آن زمان برای من به پاک من جبران کفگیر سخن بی معنی وبیهوده بود و در حال حاضر شروع به شرکت کردن. من به سرعت نقل مکان کرد تابه به یخچال و فریزر و تنظیم تایمر به مدت دو ساعت.

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است با طعم و آزمون

پس از دو ساعت سخن بی معنی وبیهوده بود شرکت و آماده به خدمت. از آن آسان بود برای حذف, به خصوص با کمک کاغذ رسن و من آن را برش را به 16 مربع است. اولین برداشت من این بود که این بار تا به حال قطعا لاستیک تلو تلو خوردن. دوم من این بود که آیا این طعم بسیار خوب است. این کدو گردوی سفید می افزاید: شیرینی, اما آن کاملا گیاهی و طعم است نه نقاب توسط تراشه های شکلات. شاید شکلات تیره با طعم شدید تر را پوشانده کدو عطر و طعم بیشتر به طور کامل.

اما نقص در این دستور غذایی ژلاتین. چهار قاشق غذاخوری ژلاتین یک enormous مقدار این نسبت از مواد تشکیل دهنده. حتی اگر مقدار ژلاتین کاهش یافته بود این پاک برش میله های زندان هستند و بیشتر شبیه به chocolatey ژلاتین پشته نه سخن بی معنی وبیهوده. آنها کاملا از دست رفته به ذوب شدن در دهان خود را با کیفیت است که به طور معمول می آید از دستکاری شکر کریستال و فراورده های لبنی.

راستش من با داشتن مشکل درک خواهد بود که به جذب این دستور غذا را در وهله اول. مخاطبان هدف است که به وضوح برای هر کسی است که وگان Whole30, keto لبنی و یا اجتناب از قندهای تصفیه شده به دلیل یک یا چند مواد تشکیل دهنده — از فقط سه حال در کسانی که رژیم های غذایی. اما اگر شما به سادگی به دنبال یک سخن بی معنی وبیهوده دستور غذا با کالری کمتر و یا شکر شما بهتر است داشتن یک خرده از چیزی که واقعی است چرا که این نسخه قطعا نمی خواهد خود را برآورده سخن بی معنی وبیهوده هوس.

شما تلاش کرده اند که این سخن بی معنی وبیهوده هک? به ما بگویید که در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>