مصاحبه: افراد مشهور photoshoots در دوران COVID-19 – جسی Dittmar سهام خود را تجربه


جسی Dittmar به تازگی استخدام شده توسط واشنگتن پست به عکس 16 ساله Infinite ستاره Charli D’Amelio در پدر و مادر او را در حیاط خلوت.

تمامی عکس ها توسط جسی Dittmar

جسی Dittmar شده است عکاسی با مشخصات بالا مشهور از اواخر سال 2013 است. او مورد استفاده برای عکاسی از نام های بزرگ در اطلاعیه کوتاه با مدت زمان محدود-قاب برای نشریات مانند واشنگتن Post و نیویورک تایمزاما زمانی که COVID-19 ضربه خود را به طور معمول مشغول تیراندازی برنامه خشک به سرعت.

معمولا, افراد مشهور photoshoots نیاز به سفر و تیم های بزرگ کار هم بسیار نزدیک محله. در این ماه پس از COVID-19 فرا گرفته و از طریق دنیای ما دیده می شود مجله را مانند جوهر و GQ درخواست ستاره به عکس خود را برای ویژگی های در نشریات. خوشبختانه برای عکاسان مانند Dittmar های مشهور selfie به نظر نمی رسد مانند آن را تبدیل به جدید عادی در عکس جهان است.

Dittmar عکس های نام های بزرگ در اطلاعیه کوتاه برای نشریات مانند واشنگتن پست و نیویورک تایمز

واشنگتن پست به تازگی راه اندازی شده Dittmar به عکس Charli D’Amelio – 16 ساله از کانکتیکات با بیش از 60 میلیون Infinite پیروان. او یکی از حاکمان از رسانه های اجتماعی پلت فرم است که او با استفاده از به اشتراک گذاری فرم کوتاه ویدئوها از خودش, رقص, در خانه, لب همگام سازی به خانواده سگ و اخیرا با استفاده از تاثیر گذار در وضعیت به اصرار نوجوانان به ماندن در خانه در جهانی همه گیر.

ما با Dittmar برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عکس های با D’Amelio خود را تجربه تیراندازی در دوران COVID-19 و آنچه که او فکر می کند, افراد مشهور, شاخه خواهد بود در حال حرکت به جلو است.


این بود که خود را در اولین شلیک از COVID-19 ضربه متحده چگونه فرصت می آیند ؟

اولین شلیک از COVID دوران اتفاق افتاد زودتر از من انتظار داشتم به صداقت. من فکر کردم این امر می تواند به خوبی به تابستان قبل از من رفتن به دریافت کنید که اولین تماس, اما من یک ایمیل از آبی مانند من به طور معمول انجام دهد. ویرایشگر عکس بسیار درک در ایمیل همه دارای سطوح مختلفی از خطر تحمل در این عصر جدید – در آن بستگی دارد شخصی خود را به سلامت و وضعیت خانواده خود – تمام انواع از عوامل است. شلیک حس برای من و من خارش به برخی از هنر چون من تا به حال در مدت طولانی پس از آن یک بدون ذهن و بسیار خوشحال به می گویند بله.

سردبیر واقعا من را تشویق به آوردن یک دستیار نگه داشتن آن و این چیزی است که من

به واشنگتن پست بود بسیار صریح و روشن در مورد چگونه آنها می خواستم به نگه داشتن آن امن است. به طور معمول برای یک شوت مثل این من در نظر گرفتن حداقل یک دستیار اگر نه دو احتمالا یک هنرمند آرایش و سبک. خدمه برای یک ساقه مانند این می تواند به راحتی 4-5 نفر است. اما گاهی اوقات یک شلیک می تواند حتی تا 10 نفر است. واضح بود که من که قرار بود به اتفاق می افتد. سردبیر واقعا من را تشویق به آوردن یک دستیار نگه داشتن آن و این است آنچه که من انجام داد.

چه تجربه مانند از کار بدون دستیار من تصور آن بوده است که چند سال پس شما مشغول به کار در چنین محروم کردن راه است ؟

این موضوع مرا به یاد زمانی که من برای اولین بار شروع به انجام شاخه های عکس در اوایل زمانی که من در خود من همه چیز است. آن را به طور کامل خارجی به من, اما آن را در یک فلاش بک. من مشغول به کار در راه است که – به خصوص با افراد مشهور – در مدت زمان طولانی. به طور معمول زمانی که من می دانم که من عکاسی از کسی که انجام شده است و که زمان کوتاه است, این مهم است که من را به تمام مردم است. ما باید برای اجرای یک سطح حرفه ای و ارائه یک محصول با کیفیت بسیار سریع مقدار از زمان. راه برای انجام این کار است به مطمئن شوید که شما حمایت شما نیاز دارند.

دیگر چه اقدامات احتیاطی آیا شما را به مطمئن شوید که شلیک خواهد بود امن است ؟

بخشی از این معامله بود و ما از رفتن به عکس در Charli پدر و مادر را در حیاط خلوت. ما در خارج از منزل تمام وقت ماندن اجتماعی دور نگه داشتن شش پا و دور از یکدیگر. من با او پدر و مادر قبل از شلیک آنها بیرون آمد و به پشت عرشه و ما تا به حال کمی چت. آن را بسیار پایین کلید وجود دارد هیچ کس در اطراف است. تنها افرادی که من تو را دیدم او و خانواده سگ.

آن را به پایان رسید تا بودن بسیار صمیمی فقط ما در حیاط خلوت من انجام نداده اند شلیک می خواهم که در آن ، هیچ حواس او را پرت

او خود مدل دهید و ما را از طریق دو برگ تغییرات. با کسی مثل Charli او خود را آرایش. من می دانستم که آنچه او پرنیان بود و مثل من دوست داشتم که پرنیان و من می خواستم عکس ها را به تصرف است. ما همچنین نمی خواهم به احساس او را مسن تر از او است. او یک نوجوان او روشن قوی بصری زیبایی و حساسیت که من می خواستم به آغوش. آن را به پایان رسید تا بودن بسیار صمیمی فقط ما در حیاط خلوت من انجام نداده اند شلیک می خواهم که در آن ، هیچ حواس او را پرت.

چگونه خود را راه اندازی فنی تغییر بدون داشتن یک دستیار با شما ؟

چون من یکی انجام همه بلند کردن اجسام سنگین من آگاه نمی آوردن هر چیزی که من نمی استفاده کنید. من 23 سال دیگر پس از حمل صدها پوند از تجهیزات است که به عنوان جذاب آن را به عنوان یک بار بود. من مطمئن ساخته شده به نور بسته است. جالب اینجاست که اولین چیزی که من اجاره می آیند تا بامی بود.

یکی از بهترین قطعات از کار کردن با یک دستیار است که شما به طور کامل خودکار مغز انسان در حال اجرا در اطراف با شما و می توانید مطمئن شوید که چیزهای نیست در حال سقوط است. اگر شما می خواهید به حرکت نور سریع و شما در خارج از منزل و شما می دانید که شما فقط می رویم به انجام این کار برای 30-60 ثانیه شما فقط باید یک دستیار مطمئن شوید که نور در حال رفتن به سقوط بیش از.

من همچنین اجاره یک مقدار لنز دیگر از من به طور معمول استفاده کنید. من معمولا تیراندازی بسیار نزدیک اما برای این کار من اجاره یک 70-200. که می آیند تا بامی بودند دو بزرگ اجاره. من می خواستم به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است چرا که من نمی باید هر گونه کمک. من رفتم به شلیک با این ایده که من برای استفاده از نور طبیعی در صورت امکان. من نمی خواهم به شکستن یک دسته از چراغ ها و اصلاح اگر من می تواند کمک به آن را (من هنوز هم به ارمغان آورد نور به عنوان یک پشتیبان). بیشتر چیزهای که شما را بیشتر از چیزهای است که می افتد و بیشتر چیزهای که می تواند به اشتباه.

جالب اینجاست که اولین بار من اجاره می آیند تا بامی بود من هم اجاره ای بسیار طولانی لنز از من به طور معمول استفاده کنید

من نیز به ارمغان آورد 8 x 8ft قاب بست می ایستد و سفید پارچه پارچه; این یک سیستم است که من استفاده زیادی که من در عکاسی از مردم در برابر سفید در خارج از منزل. پارچه تعامل خوبی با خورشید آن را واقعا جذب نور را بازتاب. زمانی که من scouted را حیاط خلوت خود من در بر داشت یک نقطه که در آن من می دانستم که آن زمان او بیرون آمد, خورشید رفتن به آینده را از طریق درختان و من می توانم با استفاده از پارچه به عنوان یک پروژکتور. من فکر کردم که واقعا خوب بود اثر است.

زمانی که من تیراندازی در یک سناریو شبیه به این, من به طور معمول در تلاش برای قرار دادن پس زمینه در یک منطقه سایهدار است که بسیاری از آبی آسمان است. فراهم می کند که واقعا خوب وسیع نورانی منبع نور. معمولا نرم و روشن است که چه چیزی این است اما با اضافه شدن اثر خورشید را از طریق آمدن درخت پشت زمینه.

به طور معمول زمان خود را با افراد بسیار محدود 15 یا 20 دقیقه max بود که در مورد این عکس هست ؟

او روزنامه نگار بود و درمان این بود عادی شلیک از یک زمان چشم انداز. آنها فقط از من خواست تا عکس او را برای حدود 20 دقیقه است که بسیار معمول است. من را هل داد به عقب در حالی که ما راه اندازی شلیک کنید و من آماده شده است که, اما من می دانستم که در پشت سر ما می خواهم به احتمال زیاد زمان بیشتریاست که چه اتفاقی افتاده است. همه در همه, من احتمالا حدود یک ساعت با او. من در سایت برای تقریبا تمام بعد از ظهر به راه اندازی. من در زمان من با آن است.

آیا شما فکر می کنم شما تجربه تیراندازی با Charli نماینده چه photoshoots خواهد بود در حال حرکت به جلو ؟

من انتظار بیشتر photoshoots به بعدا در این تابستان به پاییز و من انتظار شاخه به خیلی بیشتر بود. Photoshoots از مردم ذاتا خطرناک است زیرا شما در حال ملاقات با مردم که شما نمی COVID دایره. من فکر می کنم که همه در حال رفتن به بسیار آگاه از امن بودن. اما من فکر می کنم پرتره جلسات اتفاق خواهد افتاد. من فکر نمی کنم همه پرتره اتفاق خواهد افتاد اما پرتره مثل این شخصیت و ارزش خبری دارند که این ارقام در حال انجام کارهایی است که مردم می خواهم به خواندن در مورد خواهد شد. و این فرایند که در آن آنها خواهد بود ساخته شده خواهد بود بسیار شبیه به تجربه من.

من با دیدن عکس بالا و پایین طیف از بودجه توليد و به کوچکتر

عکاسان خواهد شد در نظر گرفتن هر احتیاط که آنها می توانید و استفاده از کوچکترین رد پا و خدمه. من فکر می کنم آنها خواهد شد خیلی بیشتر self-یک ظاهر طراحی شده. مو و آرایش ممکن است تبدیل به کنترل از راه دور و یا مو و آرایش مردم خواهد بود فوق العاده پوشانده است. من هم فکر می کنم زمان این شاخه ادامه خواهد داشت سریع. ولی در کل من همه چیز اتفاق می افتد در بیشتر صمیمی در مقیاس کوچک و من با دیدن عکس بالا و پایین طیف بودجه و تولید تمام می شود کوچکتر است.

من فکر می کنم مردمی مثل خودم که استفاده می شود به کار مانند این خواهد شد که زمان آسان تر. من فکر می کنم که عکاسان استفاده می شود به تکیه بر تولید ارزش به شدت در حال رفتن به مجبور به ایجاد تغییرات بزرگ در راه است که کار خود را به نظر می رسد و راه آنها از لحاظ فیزیکی کار و یا آنها ممکن است پشت سر گذاشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net