مصاحبه: Dirk دالاس از “از جایی که من هواپیماهای بدون سرنشین’ سهام آنچه در آن طول می کشد برای ایجاد عالی عکس

هر کسی می تواند به معاون کشیش بخش عکس, اما بسیاری از ساخته شده است یک نام تجاری موفق از آن است. خنجر دالاس اختصاص داده است هزاران ساعت از جایی که من هواپیماهای بدون سرنشین (FWID) یک وب سایت و جامعه آنلاین است که مصالح تصاویر هوایی از سراسر جهان است. FWID ساخته شده است که چنین تاثیر عمیقی با آن 266,000 فعال پیروان و شمارش که دالاس نزدیک شد تاسیس ناشر برای ایجاد یک کتاب است.

او همچنین استاد عکاس و سفیر برترین برندها از جمله PolarPro یک مربی برای Adorama تلویزیون و یک قاضی برای مسابقات از جمله پاریس عکاسی هوایی جوایز. دالاس اعتبارات DPReview برای راهنمایی در شروع سفر خود گفت:

‘DPReview بود از سایت های من به یاد داشته باشید همیشه چک کردن زمانی که من به نگاه کردن من اولین دوربین. من خواندن همه نظرات وجود دارد hi-res عکس و من زوم در برای بررسی جزئیات بیشتر. شما یکی از اولین سایت های به ویژگی های عکس که در آن من می تواند انجام این کار است و در واقع این محصول به وضوح.’

ما یک فرصت برای گرفتن و کسب اطلاعات بیشتر در مورد گام های او برای ساخت آنلاین قوی جامعه و افکار خود را در چه چیزی باعث می شود یک عکس به ایستادگی کردن در دریایی از میلیون ها و کتاب جدید خود چشم بر جهان:: دیدنی ترین هواپیماهای بدون سرنشین عکاسی — شامل 20 تصاویر خود را به همراه 170 بیشتر از 125 هوایی عکاسان دیده می شود در FWID. هر کسی که به دنبال بهبود مهارت های خود را و یا به سادگی الهام تشویق به خواندن.

همه تصاویر نمایش به صورت اسلاید در کتاب ظاهر می شود و به اشتراک گذاشته شده با کسب اجازه از دالاس و ناشر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>