مصاحبه: عکاس کوپر Neill در آنچه آن را مانند به ساقه UFC 249 در خالی عرصه


یک نمای کلی قبل از شروع UFC 249 در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا در 9 مه سال 2020 است. کوپر Neill برای ESPN

یادداشت سردبیر: برخی از عکس ها در این مصاحبه در زیر گرافیک با توجه به ماهیت خشونت مخلوط هنرهای رزمی حوادث. ادامه درآمده است.


با جهان تمام متوقف شد اما با توجه به ادامه COVID-19 همه گیر ترین رویدادهای ورزشی یا به تاخیر افتاده است و یا کاملا لغو شد. بعضی از ورزش ها هستند که اجازه می دهد حوادث به ادامه مصرف محل, البته, با, حداقل, شخصی بسیار فعال و تست—جالب ترین—بدون مخاطب.

یکی از این رویداد بود, مخلوط هنرهای رزمی, رویداد UFC 249 که صورت گرفت در مارس 9, 2020 در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا, ایالات متحده است. تنها تعداد کمی از عکاسان اجازه داده شد به سند رویداد بی سابقه ای یکی از آنها بود کوپر Neill یک عکاس آزاد از دالاس که در انتساب در UFC 249 برای ESPN. ما تا به حال فرصتی برای صحبت با Neill در مورد آنچه آن را مانند به ساقه چنین یک رویداد غیر معمول. در زیر مصاحبه, ویرایش شده برای وضوح و همچنین به عنوان یک انتخاب از تصاویر از این رویداد.

چگونه بسیاری از عکاسان اجازه داده شد وجود داشته باشد و آنچه شما باید انجام دهید به یکی از چند انتخاب ؟

برای UFC 249 وجود دارد تنها 4 عکاسان cageside (گتی آسوشیتد پرس ایالات متحده آمریکا امروز و خودم کار برای ESPN) همراه با UFC عکاس است که در یک موقعیت ثابت در بالای هشت ضلعی. من مطمئن هستم که آنها تا به حال مردمی دیگر درخواست برای اعتبار اما با توجه به فضای کوچک هشت ضلعی وجود ندارد بسیاری از عکس موقعیت برای شروع, بنابراین من فرض کنید تعداد محدود شد به مطمئن شوید که مردمی هستند قادر به درستی فاصله اجتماعی خود را به عنوان به عنوان بهترین آنها می توانند.

یک نمای کلی طول UFC 249 در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا در 9 مه سال 2020 است. کوپر Neill برای ESPN

چه اقدامات احتیاطی گرفته شده برای خودتان عکاسان دیگر و همچنین به عنوان مبارزان و دیگر شرکت کنندگان?

من نشان داد تا با یک ماسک و دستکش ضد عفونی کننده دست, مطابق با اصول بهداشتی اسپری w/ حوله کاغذی و دستمال مرطوب الکل برای پاک کردن تجهیزات. من در آنجا ماند و در همان هتل به عنوان UFC کارکنان بنابراین من داده شد بینی گرد و خاک برای آزمون Covid-19 یک آزمایش پادتن و متوسط به طور منظم چک از جمله یکی به میدان جنگ در روز مبارزه با. من می خواهم فرض را بر مردمی دیگر در ساختمان انجام همان – من دیدم چند مردمی با عینک و برخی با چهره پیچد که ارائه پوشش بیشتر از ماسک.

هنری gabriel gomez rojo در برابر دومینیک کروز در طول UFC 249 در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا در 9 مه سال 2020 است. کوپر Neill برای ESPN

در امتداد آن خطوط آن را مشکل تر به ساقه با PPE و داشتن به طور مداوم پاکسازی? آیا شما را به ماندن بیشتر دور از ورزشکاران از شما به طور معمول انجام دهید ؟

اضافی PPE واقعا نمی تفاوت برای من. اگر من با پوشیدن عینک آنها را fogged تا به همین دلیل است که من تصمیم گرفتند به. زمان وجود دارد بین دعوا برای من به مطمئن شوید که منطقه من پاک شد UFC کارکنان خواهد پاکسازی چیز بین دعوا به عنوان به خوبی و پس از آن من می خواهم نشستن و انتقال چند عکس از قبلی مبارزه به من ویراستاران در ESPN. ما در حال حاضر خوب در فاصله ای دور از ورزشکاران و من فکر می کنم هر کس در این عرصه بسیار آگاه و احترام مردم را در فضای شخصی. با بسیاری از مردم کمتر وجود دارد فضای بیشتری را به کار گیرند که فوق العاده مفید نیز هست.

آنتونی Tia می اندازد یک ضربه در برابر Donald Cerrone در UFC 249 در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا در 9 مه سال 2020 است. کوپر Neill برای ESPN

آیا شما مجبور به تغییر چگونه شما عکس این رویداد ؟ و به عنوان یک نتیجه را عکس شما را هر گونه متفاوت از شما به طور معمول می داشته باشد ؟

Yes و no – من همیشه نشان می دهد تا به حوادث به دنبال داستان از این رویداد به عنوان یک کل و نه فقط عمل به طوری که در راه من نزدیک همه چیز همان راه من NFL playoffs یا سریال های روز دنیا. از سوی دیگر وجود دارد مساوی اگر نه علاقه بیشتری در UFC 249 به دلیل آنچه که در جهان از واقعی دعوا بنابراین من احتمالا فرستاده می شود و در بیشتر صحنه تنظیم و داستان سرایی تصاویر از من به طور معمول انجام دهید چرا که به نظر من که مهم تر از بسیاری از دعوا.

جو روگان, مصاحبه, Calvin Kattar پس از پیروزی او در طول UFC 249 در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا در 9 مه سال 2020 است. کوپر Neill برای ESPN

همچنین, آن را عجیب و غریب در واقع قادر به شنیدن شاتر خود را کلیک کنید هنگامی که شما احتمالا به آن استفاده می شود در حال غرق کردن از جمعیت و سر و صدا ؟

سونی کاربر در اینجا, بنابراین من استفاده می شود برای شنیدن نیست شاتر – اما پس از این رویداد در یک عرصه خالی بود یک تغییر بزرگ است. داشتن یک پاپ از جمعیت یک پانچ واقعا تغییر محیط و احساس از این رویداد. از سوی دیگر آن را واقعا سرد بود که قادر به شنیدن هر دو مبارزان مربیان دادن دستورالعمل مبارزان صحبت کردن به یکدیگر بین دور و مفسران خود را انجام می دهند بازی بازی است که همه چیز است که معمولا ازطریق توسط جمعیت.

Niko قیمت در گفتگو با ویسنته Luque پس از از دست دادن خود را مبارزه در UFC 249 در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا در 9 مه سال 2020 است. کوپر Neill برای ESPN

آیا ورزشکاران به نظر می رسد که یک نوع متفاوت یا مقدار انرژی در مقایسه با حوادث قبلی شما شات ؟

من فکر نمی کنم آنها می خواهم آن را بپذیرد اما من فکر می کنم وجود دارد متفاوت انرژی – not a bad thing – اما متفاوت است. به نظر من این مبارزان بودند خیلی آرام تر از آنها به طور معمول با به طور قابل توجهی کمتر حواس او را پرت در داخل و اطراف این عرصه است. شدت قطعا هنوز هم وجود دارد.

عرصه کارمند تماشای دعوا در تلویزیون تلاقی چند خیابان یا جاده در طول UFC 249 در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا در 9 مه سال 2020 است. کوپر Neill برای ESPN

به طور کلی چه مثبت/منفی از تیراندازی یک رویداد در خالی آرنا ؟

جوانب مثبت – تمیز کننده, پس زمینه ساده تر در گوش خود و فضای بیشتری برای کار منفی – بدون فن تعاملات با مبارزان و بدون فن واکنش

جاستین Gaethje پرتاب پانچ در برابر تونی فرگوسن در طول UFC 249 در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا در 9 مه سال 2020 است. کوپر Neill برای ESPN

آیا شما می بینید بیشتر خالی-برگزاری رویدادهای در حال وقوع باقی مانده از سال و چه شما یاد بگیرند که از این رویداد تغییر خواهد کرد که چگونه شما شلیک فن-کمتر رویدادهای رفتن به جلو ؟

از آنچه که من خوانده ام به نظر می رسد مانند اغلب اگر نه همه طرفدار ورزشی در حال برنامه ریزی در حال حرکت رو به جلو با خالی کردن عرصه برای در حالی که خوب. چیزی که من کنجکاو در مورد چگونه آنها را مدیریت دسترسی رسانه ها در همه چیز. فوتبال بازی باید 50+ عکاسان در زمینه رومینگ در حاشیه نزدیک به یکدیگر و بازیکنان – آن را سخت به تصور کنید که این اتفاق در چند ماه. من فکر می کنم آن را واقعی تصور کنید 50% کمتر credentialed عکاسان برای بسیاری از رویدادهای ورزشی در آینده فقط اجازه می دهد تا مردمی به لحاظ اجتماعی فاصله خود را بهتر است.

عضو UFC خدمه پاک هشت وجهی بین مبارزه در UFC 249 در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا در 9 مه سال 2020 است. کوپر Neill برای ESPN

از همه خوانندگان ما برای همیشه کنجکاو چه دنده شما بسته بندی و چرا شما را انتخاب کنید دوربین/لنز شما را برای این رویداد خاص?

من با استفاده از 2 سونی a9s با ترکیبی از 70–200mm f2.8, 16–35mm f2.8 و 400mm f2.8. اکثر تصاویر ساخته شده با 70-200 اما استفاده از دیگران برای به دست آوردن برخی از گسترده یا تنگ تصاویر.

جاستین Gaethje جشن پس از شکست تونی فرگوسن در طول UFC 249 در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا در 9 مه سال 2020 است. کوپر Neill برای ESPN

آیا شما هر گونه قطعات از فراق مشاوره برای عکاسان/عکاسان خبری که به دنبال به را بیشتر از این غیر معمول که در آن زمان کار می تواند پراکنده و آنچه که کار آنها ممکن است متفاوت خواهد بود بیش از حد معمول است ؟

پیدا کردن چیزی است که شما علاقه مند هستید و آزمایش راه های مختلف از عکاسی آن است. اگر هیچ چیز دیگری این وضعیت را به ما داده است برخی از زمان به retool یادگیری و ایجاد راه های جدید به دنبال در چیزهایی.

در نهایت جایی که می توانید خوانندگان پیدا کردن کار خود را و نگه دارید تا با آنچه شما انجام می دهند ؟

www.instagram.com/CooperNeill

www.CooperNeill.com


اعتبار عکس: عکس توسط کوپر Neill برای ESPN با اجازه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>