آن ناخالص به نوشیدن از یک می تواند بدون شستن آن ، ما خواسته یک متخصص.

دوران کودکی من رسیده بود با شایعات و قصه های قدیمی همسران. اگر شما بزرگ شده در ’90s شما ممکن است بدانید که آنهایی که مانند اگر شما می گویند “bloody Mary” در آینه روح به نظر می رسد و یا اگر شما می گویند “نور به عنوان یک پر و سفت را به عنوان یک هیئت مدیره” شما می تواند بهترین دوست شما شناور شدن.

اما دوران کودکی شایعه است که چوب به من بیشتر نیست ترسناک — آن را فقط منزجر کننده است. جایی در این سفر از دوران نوجوانی به من آموخته و بر این باور بودند که قوطی نوشابه را موش excrements در آنها از کارخانه و بنابراین باید به طور کامل شسته شده و قبل از تماس با دهان. شنیده اید این یکی قبل از ؟

سریع به جلو به 2020 و میکروب ها در خط مقدم هستند از فقط در مورد هر کس ذهن (این زمان برای واجد شرایط دلیلی). اما می/جوانه موضوع احساس می کند به خصوص مهم است چرا که من فکر نمی کنم من تنها یک تپش آب گازدار مانند آن. بنابراین من موظف به دایره بازگشت به سوال من از سال 1997: آیا ناخالص به نوشیدن از یک می تواند بدون شستن آن ،

برای پیدا کردن من کمی حفر. و به صداقت من نمی بینم بسیار در راه پژوهش های تجربی در مورد اینکه آیا قوطی نوشابه باید جوندگان ردهها بر روی آنها. من اما در سراسر داستان اخبار در CBS از سال 2013 است. اخبار تیم انجام شده غیر رسمی مطالعه در نوشابه قوطی و بطری با یک آزمایشگاه محلی و آنها دریافتند که این عروق آشامیدنی می تواند بسیار ناخالص.

برای مثال می توان از رژیم غذایی و نوشابه منابع از رستوران های زنجیره ای تا به حال استافيلوکوکوس در آن باکتری ها که باعث عفونت های staph. نوشابه از تلوان ماشین آلات در خارج از یک سوپر مارکت تحت پوشش در سودوموناس آئروژينوزا یک نوع باکتری است که می تواند منجر به ذات الریه و یا UTIs. و احتمالا بیشتر منزجر کننده گرد و غبار در بالای یک نوشیدنی انرژی از یک ایستگاه گاز بود کليفرم ذرات در آن است — چگونه می توانم من می گویم این به آرامی — مدفوع.

ما خواسته یک بیماری عفونی پزشک اگر آن را ناخالص به نوشیدن یک نوشابه می تواند بدون شستن آن را برای اولین بار

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه در مورد این واقعا من با صحبت Amesh Adalja یک بیماری عفونی پزشک و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. او به من گفت این احتمال وجود دارد که کسی نمی شستن دست های خود را پس از استفاده از حمام و سپس لمس می تواند منتقل و کليفرم. و یا تایید دوران کودکی من سوء ظن یک حیوان ممکن است به سمت چپ مدفوع در می, آیا در کارخانه یا فروشگاه خود را.

آن را قطعا نگران کننده برای یادگیری نوشیدنی خود را می تواند مدفوع در آن Adalja مطمئن باشید من آن را نه لزوما دلیلی برای زنگ. از لحاظ تئوری کليفرم می تواند باعث بیماری های دستگاه گوارش در آبخوری. “ولی در کل کلی فرم یک شاخص از یک ارگانیسم; آنها لزوما به معنی وجود باکتری ها که باعث عفونت,” او می گوید.

همچنین اینکه آیا یا نه کليفرم گسترش باکتری های مضر و ویروس ها و یا انگل به آبخوری بستگی دارد چگونه می تواند و یا بطری است که ذخیره شده است. برای مثال Adalja می گوید: عوامل بیماری زا نیست و به احتمال زیاد برای زنده ماندن در کليفرم مانده اگر می توانید و یا بطری های ذخیره شده در یک کولر که اکثر نوشیدنی های این روز است.

خط پایین: مهمتر از Adalja تاکید کرد ما در یک جوانه پر از محیط زیست و طبیعی است در تماس با ناخالص چیز است. اگر شما می خواهید به آن بازی فوق العاده امن شستشو می توانید قبل از جرعه جرعه بر روی آن و یا ریختن نوشیدنی خود را در یک شیشه. اما مطمئن باشید که بدون توجه به جایی که شما می توانید شده است در سفر خود را به دهان خود را Adalja (و نتایج حاصل از آن فوق مقاله من در مورد صحبت شد) می گوید که اگر شما در غیر این صورت فرد سالم لازم نیست برای تمیز کردن و یا آن را پاکسازی مگر قابل مشاهده خاک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net