ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برای این هفته افراد مشهور, دستور العمل مرحله نهایی مسابقات ما عطف توجه ما را به یکی از تابستان بیشترین بازدید: دنده! وقتی که آمد آن زمان به انتخاب ما رقیب سریع جستجو در اینترنت نشان داد که یک دستور از وبلاگ تحریک آشپزخانه فقط ممکن است محبوب ترین در فر پخته دنده دستور العمل وجود دارد. در اصل منتشر شده در سال 2017, از آن شده است از آنجایی که به اشتراک گذاشته شده توسط وب سایت الهام گرفته از طعم و مزه آن در یک ستاره پنج امتیاز و تقریبا 700 نظرات (را نشان می دهد و به عنوان برترین گوگل نتیجه).

آن را آسان ببینید که چرا دستور واز خیلی دوست دارم: آن را فقط دو مواد تشکیل دهنده پنج دقیقه طول می کشد به دبستان و وعده مناقصه fall-off-the-استخوان دنده slathered در سس. آیا این فوق العاده ساده دستور غذا را برای بهترین دنده من همیشه می خواهم خورده? من به آشپزخانه برای پیدا کردن.

چگونه به تحریک آشپزخانه مناقصه نوزاد دنده عقب

شما شروع به از بین بردن غشاء از قسمت زیرین پنج پوند از بچه های پشت دنده قفسه. ترتیب قفسه در یک تابه مثل آتش با هم تداخل دارند در صورت لزوم و فصل هر دو طرف را با نمک و فلفل (من با استفاده از 2 قاشق چای خوری هر الماس کریستال حلال نمک و فلفل سیاه تازه زمین که منجر به چاشنی خوبی دنده). پوشش پان با دو لایه فویل آلومینیوم و پخت در 275 درجه فارنهایت به مدت چهار ساعت.

انتقال دنده به rimmed ورق پخت و قلم مو را با مقدار سخاوتمندانه از بطری تایلندی با سس فلفل قرمز شیرین. در این نقطه من اخباری بسیار حساس بنابراین من تا به حال بسیار مراقب باشید به نگه داشتن آنها را سالم و دست نخورده. ترتیب رک در یک سوم فوقانی فر و حرارت جوجه های گوشتی. داد و بیداد, دنده پنج دقیقه تماشای مطمئن شوید که آنها را نمی سوزاند.

من صادقانه نقد و بررسی تحریک آشپزخانه مناقصه نوزاد دنده عقب

این دنده بودند و ساده ترین از همه از دستور العمل های من مبارزه کردن برای این مرحله نهایی مسابقات. به غیر از نمک و فلفل این دستور واقعا فقط دو مواد لازم: دو قفسه از بچه های پشت دنده ها و یک بطری تایلندی با سس فلفل قرمز شیرین. با هیچ مالش را به مخلوط گوشت و یا به marinate, دنده رفت و از یخچال به فر در کمتر از پنج دقیقه.

سس بود برجسته از این دستور غذا. من با استفاده از همان نام تجاری به عنوان تصویر در تحریک آشپزخانه سایت و آن browned و حباب تحت گوشتی caramelizing به یک آب نبات مانند فلفل قرمز و پوسته پوسته. من قطعا استفاده از این جفت شدن دوباره.

متاسفانه بافت از دنده بود که در آن این دستور کوتاه آمد. دنده شد و به معنای واقعی کلمه “fall-off-the-استخوان” و اگر چه این جام مقدس برای بسیاری از دنده دوستداران آنها بیش از حد مناقصه برای من. به جای اینکه قادر به انتخاب کنید تا یک دنده و کشیدن گوشت پاک کردن استخوان با کمی مقاومت و جویدن این دنده ها در حال سقوط از هم جدا و حتی قبل از آنها در سمت چپ ورق پخت. در حالی که این دستور را بدست آورده علائم بالا برای عطر و طعم و سهولت بیش از حد بافت نرم است که در آن می افتد ،

اگر شما در حال ساخت تحریک آشپزخانه, دنده, چند نکته

آیا شما سعی در تحریک آشپزخانه دستور غذا? بگویم ما افکار خود را در نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im