وجود دارد واقعا یک کمبود گوشت در حال حاضر ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

هیچ بخش از فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر که بیشتر اضطراب مملو از گوشت راهرو. برای هفته اخبار COVID-19-مربوط به تعطیلی در بسته بندی گوشت می آمد و فرآوری گیاهان در سراسر کشور به صدا هشدار دهنده و دامن زده وحشت خفیف به طوری که در برخی از نقاط کشور به ثمر رساند کالاهای اساسی مثل گوشت و مرغ سینه احساس می تواند قابل توجه طلا.

اخیرا در یک نظرسنجی ملی توسط Consumer Reports تقریبا نیمی از آمریکایی ها مورد مطالعه گزارش شده است که قادر به پیدا کردن انواع خاصی از گوشت حداقل یک بار به مناسبت در طول این بیماری همه گیر. در صورتی که خریداران در حال قادر به پیدا کردن آنچه که آنها در حال دنبال, آنها اغلب دستور به محدود کردن تعداد بسته های خرید آنها (اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آنها در حال دست زدن به این در Costco). به عنوان گوشت-اخبار مرتبط همچنان سردرگم خریداران در حال جستجو برای وضوح و جهت. ما اینجا هستیم برای کمک به.

دقیقا چه می گذرد ؟

COVID-19 شیوع مجبور بیش از 20 عمده بسته بندی گوشت می آمد گیاهان (که در آن کار کارکنان در بسیار نزدیک محله) به طور موقت نزدیک توقف تولید در برخی از امکانات در دسترس نباشد. کسانی که باقی می ماند باز مجبور به پیاده سازی اجتماعی فاصله اقدامات برای هر کسی که قادر به کار در نتیجه کاهش خروجی.

به گفته کارشناسان این موضوع مواجه هستیم این است نه واقعی کمبود دام و یا طیور, بلکه کمبود کارگران که می تواند روند معمولی مقدار گوشت که ملی ما زنجیره تامین استفاده می شود. آدم Kantrovich استادیار در Clemson دانشکده کشاورزی گفت: بازار خودی: “اگر شما به دنبال در ابتدای زنجیره تامین در سطح مزرعه ما گوشت است.”

بسیار در راه همان است که مردم رنگی برای کاغذ توالت در ماه مارس و آوریل کمبود های مربوط به اضطراب موجب شده است تا خریداران به توسل به ترس و وحشت-خرید گوشت. ما با صحبت براندون Hernanzez مواد غذایی زنجیره تامین کارشناس در کل مغز مشاوره که به تفصیل شرح داده. “کمبود و یا عدم در دسترس گوشت ناشی از شار در تقاضا. هنگامی که آن را اعلام کرد که کمبود خواهد رخ می دهد در یک منطقه داده شده هر کس اجرا می شود به خرید آنها چه فکر می کنم نمی شود وجود دارد. آن را تقریبا به یک پیشگویی از آنجا که مردم در حال خرید مواد غذایی محلی خود را از محصول,” هرناندز به ما می گوید.

جواب کوتاه این است که بیشتر ندارد. “کمبود خواهد به احتمال زیاد رخ می دهد با این حال آنها خواهد بود و منطقه ای باید در کوتاه مدت اگر آنها رخ می دهد. همه در همه ، من فکر نمی کنم در دراز مدت کمبود نگرانی” هرناندز می گوید.

گیاهان گوشت ممکن است محدود در ظرفیت اما آنها را در دسترس نباشد. (در اواسط ماه مه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در زمان اجرایی اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که گوشت فرآوری گیاهان را می توانید در ادامه عملیات.) با توجه به “واکنش زنجیره تامین” با این حال, شما به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به توجه است که صنعت گوشت است نه کسب و کار به عنوان معمول است.

خریداران باید کمتر گوشت گزینه های را انتخاب کنید و همچنین توجه به چشم انداز مثبت در قیمت برای آنهایی که در دسترس هستند. CoBank یک شرکت است که آشنایی به تولید کنندگان مواد غذایی تخمین می زند که گوشت تامین خواهد شد 30 درصد کاهش و قیمت 20 درصد بالاتر از روز یادبود با توجه به گزارش های مصرف کنندگان.

“ما شاهد تاثیر می گذارد از آنچه اتفاق می افتد زمانی که بالای 4-5 پروتئین حیوانی تولید کنندگان را حدود 70-80 درصد از بازار و جمع آن پردازش سایت به 12-20 ساخت مکان در سراسر ایالات متحده” هرناندز می گوید.

در اینجا چیزی است که فروشگاه های مواد غذایی در حال انجام در مورد آن

علاوه بر محدود کردن تعداد بسته می گویند ران مرغ یک خانواده می توانید در یک سفر فروشگاه های مواد غذایی نیز خلاق شدن در انواع و کاهش گوشت که آنها در حال ارائه است. شما به احتمال زیاد باید زمان آسان تر پیدا کردن تمام مرغ یا بوقلمون نسبت به گوشت است که نیاز به زمان بیشتر و کار برای تولید. شما همچنین ممکن است خیال باف گوشت و به طور معمول به فروش می رسد در رستوران هایی که در بازار برای آنها در حال حاضر. “چه شما ممکن است دیدن یک چشم انداز مثبت در حق بیمه کاهش گوشت در فروشگاه قفسه و یا در زمین پروتئین چرا که آنها لازم نیست که هر جای دیگری به فروش آن توضیح می دهد هرناندز. اما به عنوان رستوران شروع به باز کردن در سراسر کشور است که به احتمال زیاد تغییر دهید.

قابل مشاهده و کمبود خواهد بود به احتمال زیاد بیشتر آشکار در “ready-to-cook دسته می گوید:” هرناندز. “شما را به احتمال زیاد کاهش موارد مانند قبل از چاشنی دنده یا ران مرغ مزه دار شده چرا که آنها به شما اختصاص دهد که سهام را برای استفاده عمومی به طوری که مصرف کننده می تواند انجام آنچه آنها می خواهند با آن می گوید:” هرناندز.

که در آن شما هنوز هم می توانید خرید در حال حاضر گوشت

اگر این نگرانی شما توصیه می کنیم خرید (از یک مقدار مجاز) گوشت زمانی که شما می توانید پیدا کردن آن و قرار دادن آن در فریزر در صورت امکان کوتاه کمبود. هرناندز نیز توصیه می کند منابع کوچکتر برای پردازش گوشت امکانات که فروش مستقیم به مصرف کننده.

یک واقعیت تلخ از این کمبود این است که بیشتر بودجه-crunched مصرف کنندگان را به سخت ترین زمان پیدا کردن گوشت در حالی که غنی تر خریداران می توانند به نوبه خود به مزارع کوچک و گزینه های حق بیمه. “در حالی که کاهش درآمد مصرف کنندگان پیدا کردن گوشت سخت است —با Kroger Co. و Costco Wholesale Corp. سهمیه بندی خرید — غنی تر آمریکایی ها را خود انتخاب فانتزی ارائه شده است که اغلب هزینه دو برابر و یا بیشتر” گزارش بلومبرگ.

اگر شما پیدا کنید که شما از دست رفته نیست گوشت بسیار در تمام, و یا به سادگی کنجکاو به یادگیری بیشتر در راه خود را به کاهش مصرف گوشت (برای محیط زیست و سلامت مزایای یکسان) جرات ما می گویند که شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر?

این ژانویه, ما تکیه در غرب وحشی از گوشت جایگزین و دریافتند که وجود یک کل بسیاری از را انتخاب کنید — ما در حال صحبت کردن عصرانه seitan توفو soyrizo, tempeh, Gardein جوجه n فراتر از گوشت و غیر ممکن برگر. در آن زمان ما نمی دانستیم که چگونه prescient آن خواهد بود که همه ما پیدا کردن ما “Meatless مسابقه” آمده است.

در سفر بعدی خود را به فروشگاه مواد غذایی ما رو شما پوشش داده شده بیش از حد وجود دارد. وجود دارد بسیاری از راه های به صورت فله تا وعده های غذایی خود را به لطف و لوبیا و گردو و البته گیاهی جایگزین گوشت ما در حال حاضر ذکر شده است.

آیا شما شده است به تاثیر کمبود گوشت در نزدیکی شما ؟ اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>