آن نیست بهار تا زمانی که من تا به حال ریواس

هر پنج شنبه, Bon Appétit مواد غذایی سردبیر بزرگ کارلا Lalli موسیقی طول می کشد بیش از خبرنامه ما با جای خواب-ضر

توسط DASTESALAMATT در 8 خرداد 1399

هر پنج شنبه, Bon Appétit مواد غذایی سردبیر بزرگ کارلا Lalli موسیقی طول می کشد بیش از خبرنامه ما با جای خواب-ضربه دستور غذا از آشپزخانه تست خرک یک روش پخت و پز او واقعا به و یا یک عنصر او نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد. آن را بهتر می شود: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما این نامه را قبل از هر کس دیگری.

در طول نرمال در بهار بازگشت از غوغای پرندگان و تازه تولید سیگنال بازگشت روشن تر و مهربانتر فصل است. اما در این سال هنگامی که زمان به نظر می رسد که هنوز ایستاده بود انتقال به آب و هوای گرم بود که همه بار یک میلیون نفر است. من گرسنگی برای عادی بهار بدل به یک غیر طبیعی ولع مصرف ریواس که من همیشه دوست داشتم اما نمی دانستم می تواند در ناجی وضعیت.

چرا ریواس? به خوبی آن را تایید توسط موجود است که زمین شده اند دوار این زمان به دلیل آن را یکی از اولین محصولات بهار در اینجا در شمال شرقی. آن را به رنگ صورتی و سبز و ناب بهار پالت و آن را بسیار به عکس. این می تواند مورد پسند حساب آن ترش crunchiness یا شیرین و lucious به خصوص اگر شما آن را طبخ با میوه یا بجوش و خروش آمدن آن را با شکر و وانیل. شما می توانید آن را در خدمت با گوشت بره و یا ایجاد یک کوکتل از آن است. شما می توانید بازی خود crunchiness در ریواس سالسا. بیشتر دوست دارم به دسر با آن: ریواس کیک. ریواس میله های زندان. کمپوت ریواس.

پرتاب این شیرین کند-بوداده تعداد بیش از بستنی. Thank me later.

الکس لاو

اما ریواس است میوه های عجیب و غریب. اول از همه این سبزیجات. اگر شما آن را خوردن خام آن را جوهر مازو ترشی را پیچاندن زبان خود را و فشار چشم خود را بسته است. می توان آن را stringy. آن را سخت به می دانم که اگر آن رسیده پس از آن یک ساقه (هیچ چیز به مطبوعات در هیچ چیز به خر خر کردن). آن را نه مانند توت و یا ظریف مانند یک نخود ساقه—برگ های آن سمی هستند! اما همراه با بهار و پیاز و نخود شاخه ریواس به من می دهد مینی هیجان داشتن به کوک چیزی جدید با.

این که چگونه تلاش آغاز شد. به نظر می رسید به اندازه کافی ساده است. من می خواستم آن را; من آن را مورد نیاز. ما تا به حال یک هوای سرد و مرطوب زمستان و ریواس شد گریزان حقه کوچک. با شروع در ماه آوریل تعداد بازدید من محلی بروکلین بازار کشاورز هر شنبه برای دیدن آنچه که در ظاهر اما سفر من کمتر در مورد نمره جدید تولید و بیشتر در مورد چگونه با دیدن غرفه شده بود مجدد اجتماعی فاصله cashless معاملات و امن تر مواد غذایی از دست زدن به. من به خانه آمد احساس نوع خاص از خود بیگانگی می آید که از انجام کاری کاملا آشنا با یک روش جدید و کاملا ناآشنا راه است. و در بالا از آن—بدون ریواس! رمپ نشان داد و گلخانه خیار, بیش از حد. ممکن است وارد شدند. اما رنگین کمانی صورتی و سبز ساقه بودند هیچ جا یافت می شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن