این داستان بخشی از Healthyish راهنمای به تنهایی یک سری از راهنمایی و دستور العمل ها و داستان ها در مورد چگونه به تنهایی وقتی که با هم هستیم و با هم زمانی که ما به تنهایی.

فقط چند هفته (که احساس می کنم مثل ماه) پیش سی ان ان Chris Cuomo, دعوت برادر خود فرماندار نیویورک اندرو کوموبر روی خود نشان می دهد برای به روز رسانی این کشور در مورد دولت در پاسخ به به طور فزاینده ای وخیم بیماری همه گیر. کریس به پایان رسید در این بخش گفت: “مهم نیست که چقدر سخت شما کار همیشه وجود دارد زمان به تماس مادر.”

“من به نام مادر” فرماندار پاسخ داد. “او گفت: من با مورد علاقه خود را. خبر خوب این است, او گفت: شما شد او دومین پسر مورد علاقه.” این tit-for-tat شد یک لحظه نادر از سبک سری بسیار تاکید کشور بسیار مورد نیاز گرم دل حواس پرتی.

اگر شما از یک خانواده ایتالیایی—یا حداقل پیوست یک از ما برای یک وعده غذایی خانه پخته شده—شما می خواهم می دانم که مادر اغلب لنگر از ما خانواده های فویل به سخت به عنوان ناخن پدران دلیل ما کنار ما تفاوت و بی میلی موافقت به تحصن مسالمت آمیز برای یک وعده غذایی. مامان nurturer و ارائه دهنده کسی است که همیشه درخواست اگر شما گرسنه قبل از کنجکاو به جزئیات زندگی شخصی خود را. این Cuomos’ “مامان” بحث کلاسیک حرکت توسط ما کودکان ایتالیایی که همیشه رقابت برای جلب توجه او و محبت و یا (اجازه دهید صادقانه) استعداد های آشپزی. این راه ما را از گفتن “من صحبت کرد و شما نمی, شما ناسپاس حرامزاده.”

متاسفانه این گناه سفر به ندرت من کار می کرد. من تنها یکی از مادر پنج فرزند به قفس پرواز فرود صدها مایل از بوستون در شهر نیویورک است. مامان همیشه می خواهد به صحبت می کنند به من معمولا می آید آماده با سوالات دقیق در مورد آنچه اتفاق می افتد در زندگی من باعث توییتهایی او را بخوانید و یا صحنه های او مشاهده روی Instagram داستان. برای بسیار از 10 سال گذشته ما را تحمل تاسف روال هر بار که من در نهایت تلفن پاسخ: زمانی که شما در حال آمدن به خانه بعدی ؟ و پس از آن زمانی که من موافق به خانه آمده است, از کوره در رفته عقب و جلو: چرا شما برای ماندن کوتاه مدت? چه می توانم طبخ برای شما قبل از شما به اینجا رسیدیم ؟ که باید ما را ببینید در حالی که شما در خانه ؟ این است که نامزد خود را در حال آمدن است ؟ (اگر هیچ: چرا که نه ؟ آیا او به کار می کند ؟ است همه چیز خوب است ؟ اگر بله: چه نشانی از او می خواهم به خوردن ؟ باید ما را رزرو ؟ پدر خود را انتخاب کنید. چه مادر خود را طبخ ، من می توانم آن است.) من اغلب گریختم تلفن, تماس, تنها به ناچار دریافت یک متن از خواهر من: “لطفا تماس مادر او را به من رانندگی آجیل.”

هنگامی که فرماندار کومو رسما تحریم پناهگاه در محل سفارشات در شهر نیویورک من مادر (مانند اکثر مادران, من مطمئن هستم) دست پاچه. FaceTime تماس های آغاز شده در آینده روزانه, پایدار تا زمانی که آن زمان برای من به آرام کردن او اضطراب است. او آماده به درایو را به آپارتمان من در بروکلین برای آمدن به من و من را صفحه اصلی—بدون در نظر گرفتن خطر بالقوه من می تواند در معرض خود را به. من تا به حال به توضیح است که اجتماعی فاصله طراحی شده برای محافظت از افراد در گروه سنی است و او را بیشتر در معرض خطر از هر کسی در خانواده ما نه من. حل و فصل به سلول او مادر و در پاسخ چاپ خود برچسب های حمل و نقل و پستی جعبه پر از “ملزومات” از جمله سفید کننده Lysol دستمال مرطوب و…تازه پخته قرص نان موز.

به دام افتاده در آپارتمان خود من (مانند بسیاری از millennials) لذت می برد با استفاده از این زمان به سعی کنید دستور العمل های من هرگز نمی توانست تصور خودم قبل از پخت و پز. با نامزد من کار تا 12 ساعت شیفت در بیمارستان من خودم به تنهایی بیشتر از من می خواهم در این لحظه خاص که اغلب اجازه می دهد تا حس کنجکاوی من برای دریافت بهترین من. هر زمان که من وحشت یا دوم حدس خودم—که اغلب به ویژه هنگامی که ساخت هر چیزی که شامل چندین تابه—من مامان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im