"این فقط مالیات می گرداند." شیکاگو حسابدار مالیاتی در دستکاری بچه ها همه گیر و پخت و پز و عجیب ترین روز مالیات تا کنون

نام: کتی Derusمکان: Chicago, ILچگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? 5; کتی شوهرش جان

توسط DASTESALAMATT در 24 تیر 1399

نام: کتی Derus
مکان: Chicago, IL
چگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? 5; کتی شوهرش جان و سه بچه خود مونیکا (7), Alex (4) و سیسیلیا (2).

اگر ذهن شما بوده است blur با تلاش برای کشف کردن که شما نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی خود را در طول همه گیر (که فردا!), یا بدانند PPP وام و محرک چک کتی Derus ممکن است برخی از پاسخ شما. کتی بنیانگذار Brightwater حسابداری, جایی که او با این نسخهها کار به عنوان حسابدار و برنامه ریز مالی برای کسب و کار آنلاین. و در بین سفر به فروشگاه مواد غذایی و پرتقال سوپ برای بچه ها (بیشتر در مورد که بعد از آن) او موفق شده است برای کمک به مشتریان خود را به حرکت همه چیز در رفتن در حال حاضر (از نظر مالی حداقل).

من با کتی به بحث در مورد چالش های جدید از این بی سابقه مالیات فصل چگونه او را پیمایش پدر و مادر چهار ماه گذشته و به همین دلیل او را خوب با متورم بودجه مواد غذایی در حال حاضر.

بنابراین مالیات های نجومی به نظر می رسد کمی متفاوت این سال است. چه چیزهایی هستند ... چیکار کنم ؟
دنیای من وارونه در مارس 13 که متوجه شدم بچه ها من قرار بود برای شروع آموزش از راه دور. آنها به پایان رسید تا انجام آن را از طریق پایان سال است. من در تلاش بود به حقه بازی انجام کار شوهر من در تلاش بود به کار ما تلاش برای نگه داشتن بچه ها سرگرم است. آن سفر بود.

خوشبختانه در حدود همان زمان آنها تمدید [مالیاتی] مهلت پس از آن به من یک کمی اضافی در اتاق تنفس. آن شده است به عنوان بد به عنوان مارس 15 مهلت چرا که ما تا به حال چند ماه دیگر برای اضافه کردن همه چیز. اما برخی از مشتریان من نیاز به انجام کارها در اوایل فقط به خاطر اینکه آنها می خواستند که برای دریافت چک حفاظت از برنامه PPP. و یا آنها نیاز به کمک تقاضا برای وام. و یا آنها مورد نیاز خود محرک چک.

بنابراین شما باید تمام لایه های دیگر به کار خود در این سال است.
آره — این فقط اظهارنامه مالیاتی. وجود این همه چیزهای دیگر که من به طور معمول نمی تواند انجام بیش از حد. من کمک به کسب و کار کشف کردن در صورتی که نیاز به وام چه مقدار از آنها می توانید دریافت کنید و سپس کمک به آنها اعمال می شود. بسته به زمانی که شما ثبت خود را 2019 اظهارنامه مالیاتی, آن ممکن است شما را تحت تاثیر محرک را بررسی کنید. وجود دارد کمی از برنامه ریزی مالیاتی و استراتژی در جریان است.

وجود دارد هر گونه مشاوره شما را به کسب و کارهای کوچک به طور کلی در حال حاضر ؟
حقیقت این است که 20/20. اما رفتن به جلو سعی کنید به کار در آن صندوق اضطراری. این چیزی است که ممکن است سخت به انجام در حال حاضر, اما همانطور که شما دریافت خواهید دوباره آن را خوب به فکر کردن در مورد.

یکی دیگر از چیزی که فکر می کنم این است که بدانند راه به محوری. چه هستند برخی از دیگر خدمات و یا محصولات است که شما می تواند ارائه دهد ؟ به عنوان مثال آن را تولد دختر من در ماه ژوئن و به جای داشتن یک کیک بزرگ که در آن شما می توانید منفجر کردن شمع و گسترش خود را میکروب, ما رفت و به یک فروشگاه شیرینی و آنها تا به حال به صورت جداگانه پیچیده شیرینی چوب. صاحبان کسب و کار در نوع خود بدانند چگونه آنها می توانند خود را ارائه خدمات و یا محصول خود را در راه دیگری که فوق العاده است.

بنابراین, در بالای همه چیز را در رفتن با کار شما نیز یک مادر به بچه های جوان. و همه آنها در صفحه اصلی. آنچه را که بوده است ؟
شما آن را به کار. من تگ تیمی چیزهای با شوهرم. او می خواهم بچه ها را برای یک دوچرخه سوار و یا پیاده روی و من می خواهم سعی کنید برای به دست آوردن چیزهای انجام می شود. او می خواهم که او زوم می نامد و او می خواهم جدا کردن خود را در اتاق خواب و من می خواهم سعی کنید به نگه داشتن آنها را اشغال و آرام طوری که انگار نه فریاد در پس زمینه.

که از چیز خوب در مورد مالیات مهلت در حال نقل مکان کرد. من به عنوان تاکید کرد. من ایمیل فرستاده مشتریان من و من بود هی مهلت تغییر کرده است. من بچه ها در خانه. من فوق العاده همکاران و کارآموز که نمی بکشید و وزن خود را. بنابراین من نیاز به کمک شما. لطفا گسترش دهید من برخی از گریس. ما در حال رفتن به با هم کار کنند. ما را مهلت.

و من می گویند بچه های ما شده اند و در اردوگاه تابستانی برای چهار هفته در حال حاضر. به طوری که یک کمک بزرگ. آنها در آنجا چهار روز در هفته.

آنچه باید وعده های غذایی شبیه به تازگی برای خانواده خود را در طول تمام این ؟
به نظر می رسد مثل بچه ها هستند یا خواستار تنقلات و یا صفحه نمایش زمان است. وجود دارد مقدار زیادی از پاپ کورن و پنیر و چوب و squeezy سیب. بسیاری از وعده های غذایی شامل کار کردن آنچه که ما در حال حاضر: شربت خانه مک و پنیر, پیتزا, مرغ با سبزیجات. ما تا به حال برای دریافت خلاق تر با آنچه که ما داشته باشد.

ما نیز برای یک امضا CSA در این سال برای اولین بار. ما یک جعبه تصادفی از سبزیجات و میوه های هر هفته. چیزهایی وجود دارد که ما هرگز قبل از خریداری و ما فقط نوع آن را کشف کردن. آن را سرگرم کننده! این ما را به چیزهای جدید را امتحان کنید و آن را در معرض کودکان به سبزیجات است که شاید ما به طور معمول نمی اند.

برنامه ریزی وعده های غذایی برای تلفن های موبایل مانند آن را از راه های مهم تر در حال حاضر.
بله. ما تا به حال بود واقعا عمدی در مورد آنچه که ما در حال ساخت در هر هفته. هنگامی که ما مواد غذایی لیست, ما, نوشتن از همه چیز, ما در حال غذا خوردن برای این هفته و پس از آن ما در واقع نگه دارید که در لیست در نزدیکی یخچال بنابراین ما می گویند خواهم , خوب, یکشنبه و سه شنبه ما گفت: ما بودند رفتن به پرتقال سوپ.

پرتقال سوپ ؟
پرتقال سوپ. آن را مانند یک مکزیکی به سبک مرغ آبگوشت. آن را از برابر تمام دانه. این پرتقال به دلیل وجود شیرین سیب زمینی یا کدو و سپس هویج.

به ماندن در منزل و تحت تاثیر مواد غذایی خود را از بودجه است ؟
آن را قطعا رفت تا در طول قرنطینه چرا که هر کس به خوردن سه وعده غذا و تنقلات در خانه. در علاوه بر این به بچه ها حال به خانه شوهر من است کار از خانه از مارس. به طور معمول او می خواهم برای ناهار بیرون رفتن چند بار در هفته. و من گاهی اوقات گرفتن ناهار از محلی نقطه. ما در حال خرید راه بیشتر تنقلات و قهوه است.

ما احساس نمی کند خیلی بد هزینه های بیشتر در مواد غذایی و گاه به گاه takeout سفارش از آنجا که ما نبودند پول خرج کردن در هر نقطه دیگری! بنابراین به جای نگاه کردن به مواد غذایی ما بودجه را به عنوان یکی از اقلام خط من ارزیابی ما عادات خرج کردن به عنوان یک کل.

هر بودجه بندی خوب راهنمایی که کار کرده اند برای خانواده شما ؟
با CSA جعبه ما سعی می کنیم برای اضافه کردن سبزیجات به وعده های غذایی ما و نه کاملا به همان اندازه گوشت. که به نظر می رسید برای کمک به. من هم فکر می کنم چسبیده به لیست زمانی که شما در فروشگاه مواد غذایی کمک می کند. و به دنبال برای دیدن آنچه که شما در شربت خانه خود را, و کار با آن. آنچه بطری چیز عجیب و غریب است و رفتن به پایان می رسد به زودی ؟

آیا وجود هر گونه عجیب و غریب, شربت خانه, وعده های غذایی شما ساخته شده است در چند ماه ؟
هیچ زندگی در حال تغییر جایگزینی مواد تشکیل دهنده. اما برای دستور العمل های است که به نام, برای, شکر قهوه ای, ما با استفاده از به طور منظم قند و ملاس. یا ما استفاده می شود تا پودر بادام که در فریزر قبل از خرید بیشتر آرد همه منظوره. ما با استفاده از زمین بوقلمون به جای گوشت چرخ کرده (از فروشگاه های مواد غذایی بود همه از گوشت گاو). آرد همه منظوره به جای آرد نان.

سوال آخر: آیا مالیات خود را روز کوکتل در این سال ؟
ما در واقع خود ما قرنطینه کوکتل — آن را به نام یک طلا راش. ما باید همه چیز ما نیاز به آن را در شربت خانه ما (این واقعا خوشمزه عسل, بوربن, لیمو). و در حال حاضر که آن را در تابستان آن را mojito فصل است.

با تشکر بسیار برای صحبت کردن با ما, کتی!

راه ما با خوردن یک سری از پروفیل ها و گفتگو با افرادی مانند شما در مورد چگونه آنها را خوراک خود و خانواده خود را.ما به طور فعال به دنبال مردم به ویژگی های در این سری است. شما لازم نیست به معروف و یا حتی یک آشپز خوب! ما علاقه مند هستید در مردم از همه پیشینه ها و عادات غذا خوردن. اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با ما و یا اگر شما می دانید کسی که شما فکر می کنید خواهد بود برای این سری از اینجا شروع کنید با این شکل.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن