من از دست داده ام تعداد روزهای بنابراین من یک “مناسبت های ویژه” وعده غذایی (با Weeknight پیچ و تاب)

زمان عجیب و غریب است در حال حاضر. سرعت از زندگی روزمره ما squealed به یک توقف به ما ابتدایی و مهد کودک بسته و شروع به رفت و آمد پایین زیرزمین مراحل به جای در سراسر شهرستان. و در حالی که قطعا وجود دارد بسیاری از اضطراب در خانواده من در حال حاضر من نیز با استقبال از این کندتر بهار سرعت. این زمان اضافی در صفحه اصلی احیا شادی من در پیدا کردن و پخت و پز و من را تشویق به شعبه از من standbys.

از تمام دستور العمل های من در دو ماه گذشته یکی از غرفه بالاتر از بقیه است. شما ببینید من می خواهم تجربه در آشپزخانه, که بدان معنی است که جدید ترین و به من دستور العمل هرگز یک دوم ظاهر است. اما این weeknight orzo paella ثابت به استثنا — و آن را به نگه داشتن خانواده شاد در حالی که ما پناهگاه در محل.

Paella در حال حاضر در خانواده های مورد علاقه, اما طول می کشد برخی از صبر و شکیبایی است. این یک وعده غذایی بهترین ذخیره برای مناسبت های خاص و یا حداقل برای یک شب وقتی که من لازم نیست که یک چشم بر روی اجاق گاز و دیگری در حیاط خلوت مجموعه نوسان. که چه چیزی باعث این weeknight orzo paella بنابراین ایده آل برای در حال حاضر. آن را ارائه احساس و عطر و طعم مورد علاقه ما paella با کسری از تلاش. این نوع از چیزی که احساس می کند که در یک زمان که در آن من از دست داده ام تعداد روز در خانه. زمانی که همه چیز احساس نامشخص weeknight paella احساس می کند مانند یک درمان است.

در اوایل این آزمایش را در تبعید آن را آسان به جلو و دقیق مواد تشکیل دهنده برای این دستور غذا. هر خانه خود را کالاهای اساسی و معدن است که به ندرت بدون میگو سوسیس و نخود فرنگی در فریزر و یک جعبه orzo انتظار در بال. آن شب برای اولین بار من خشکیده چاشنی و هم زده این وعده غذایی تعجب و نگرانی: من ضعف سيستم ايمنی اعضای خانواده سالم بماند ؟ چگونه می توانم تعادل کار و آموزش و بچهداری? چگونه می توانم توضیح دهم این دنیای جدید به بچه ها به خصوص زمانی که وجود دارد این است که هنوز بسیار ناشناخته ؟

همانطور که ما با هم خوردند در جدول دیدم که این وعده غذایی به دست آورد چه هنوز بسیاری از دستور العمل انجام آن تغذیه هر فرد در جدول. سوسیس راضی من ادویه-شوهر دوست داشتنی در حالی که من 6 ساله کنده صورتی میگو از بشقاب او (و معدن!). این جای تعجب نیست به هر پدر و مادر که 4 ساله است که اکثر کام فهمیده اما خوشبختانه دودی گوجه فرنگی مشخصی orzo دقیقا چیزی بود که معدن می خواستم.

به عنوان هفته در خانه کشیده اند و در (و در) مواد تشکیل دهنده در حال حاضر در دسترس اند زوال یافت و سرازیر شد. ما تا به حال نشده سوسیس و میگو به طور همزمان پس از آن شب برای اولین بار پس از تکه ران مرغ معمولا جای خود را. زمانی که نخود زد من رسیده برای فریز کردن لوبیا سبز انتهای یک ساقه کلم بروکلی و حتی فلفل دلمه ای بود که در مورد رفتن بد است. حتی پس از orzo تمام شد من نگه داشته, در, آشپزی, تبدیل به سنتی paella مواد تشکیل دهنده: برنج. اما این تعویض واقعا مهم نیست. دانستن آن است که حتی با بسیار کمی در کنترل این غذا دستیابی به یک نکته مهم: این باعث می شود شام احساس کمی بیشتر شبیه به یک مناسبت و کمک می کند تا تغذیه خانواده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>