من صدها دسته از کوکی ها — این دست پایین بهترین دستور العمل

شما می توانید می گویند من یک بیت از یک شیرینی-پخت وسواس. وجود دارد یک نقطه در زندگی من جایی که من می پخت دو دسته از کوکی ها در هر هفته فقط به خاطر من می خواستم به کارشناسی کارشناسی ارشد تکنیک. در طول راه من رفتن به شکلات کوکی gingersnap کوکی به نظر من بهترین و مورد علاقه بلغور جو دوسر کشمش دستور غذا. اما من هرگز یافت کلاسیک شکلات تراشه کوکی دستور العمل نظر من شایسته پخت دو بار تا به حال است.

به تازگی دوست من به من معرفی تارا O’Brady را “پایه بزرگ, شکلات تراشه کوکی” دستور العمل — ادعا آن را به بهترین دستور کوکی ها در اینترنت. من تا حدودی شک و تردید (پس از همه, من آمده ام تا به توسعه یک استاندارد بالا برای آنچه که من خیال “خوب” کوکی) اما پس از پخت یک دسته خودم می توانم به شما بگویم که این کوکی ها وحی است. آنها فوق العاده ساده و در عین حال کامل در هر راه. آنها ترد در لبه های جویدنی در مرکز و کاملا chocolatey. وجود دارد هیچ چیز غیر عادی در مورد آنها و در عین حال آنها همه چیز را من می خواهم و بیشتر. آنها پس از تبدیل شدن به به به من شکلات تراشه کوکی دستور العمل و من آنها را ساخته ام بارها. آنها بدون سوال, بهترین دستور کوکی من تا کنون ساخته شده است. در اینجا به همین دلیل است.

تارا O’Brady شکلات تراشه کوکی ها یک کلاس در سادگی

این کوکی ها در حال اثبات این که ساده بهترین است. قبل از این کوکی ها من رتبه شکلات تراشه کوکی بود که در زمان جدی در زمان و تلاش است. اما این کوکی ها فقط به عنوان خوب و نیازی به هیچ گونه علاقه داشتن به مواد تشکیل دهنده و یا چند روز استراحت خمیر. شما فقط همه چیز را مخلوط با هم پخت آنها و در نهایت با کامل کوکی ها شکلات تراشه در ساعت. هیچ براونینگ کره اضافی add-ins یا تکنیک های غیر معمول مورد نیاز است.

این عطر همچنین ثابت می کند که ساده به این معنا نیست خسته کننده است. این دستور با استفاده از چیزی بیش از ترکیب عصاره وانیل شکلات خرد شده و شکر قهوه ای برای ایجاد یک مزه کوکی که غنی است و کاملا متعادل است. خمیر مناسب مقدار نمک بدون مزه شور (مشکل من اغلب در برخورد با “فانتزی” شکلات تراشه کوکی ها) و خفیف است به اندازه کافی به اجازه دهید عطر و طعم شکلات بدرخشد.

بافت همچنین شایان ذکر کاملا ماهیهای خط بین cakey و جویدنی. این جیب شکلات مذاب کاملا ترک خورده خارجی و ظریف, نور, نان — بنابراین آیا شما یک فن از cakey کوکی ها و یا جویدنی کوکی ها دستور العمل را برآورده سازد. آن را نهایی شکلات تراشه کوکی که تکیه می کند هر لقب و یا ترفندهای آن را خوب است. آن را نهایی no-frills شکلات کوکی تراشه.

اگر شما این شکلات تراشه کوکی ها چند نکته

قبل از اینکه شما سر به آشپزخانه به این کوکی ها, نگه داشتن این نکات را در ذهن داشته باشند.

1. نمی براون کره. O’Brady دستور متحده است که شما باید خود را ذوب کره را در stovetop بیش از این “کمترین حرارت ممکن” است که تضمین می کند که کره را از دست نمی رطوبت بیش از حد و یا شروع به قهوه ای است. اگر شما سعی می کنید به عجله فرایند ذوب آن در حرارت بالا شما را اجرا خطر از کاهش محتوای آب در کره است که می تواند کوکی خمیر به بیرون آمدن خشک و طعم بیشتر گچی از جویدنی.

2. استفاده از خرد شده شکلات, شکلات تراشه. خرد شده شکلات ذوب به کوکی دوغ و آشنایی آن چربی اضافی. آن را می دهد دوغ غنی fudgy بافت با جیب شکلات مذاب. شکلات تراشه های ساخته شده با تثبیت کننده است که جلوگیری از آنها را از ذوب به طور کامل به طوری که آنها نمی خواهد کار بسیار خوبی در این دستور غذا.

3. آیا بیش از پخت آنها. این دستور به شما دستور برای پخت این کوکی ها تا “سقف ترک خورده و به آرامی طلایی در عین حال هنوز نرم افزاری در این مرکز است.” یکی از راه های برای چک کردن اگر آنها در حال انجام است که به سادگی آنها را لمس. تاپس باید احساس اغراق شده و نرم افزاری در این مرکز است. اگر شما صبر کنید تا زمانی که آنها سخت, شما باید بیش از پخته آنها.

در Kitchn ما ویراستاران توسعه و اولین نام تجاری-دستور جدید در سایت در هر هفته. اما در خانه ما نیز باید خودمان سعی کردم-و-ظروف واقعی است که ما را بیش از و بیش از دوباره — چون کاملا به سادگی ؟ ما آنها را دوست دارم. Kitchn نامه های عاشقانه یک سری است که سهام مورد علاقه ما بیش و بیش از دستور العمل های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de