من استفاده از این گلدان هر روز از آنجایی که من آن را کردم در سال گذشته

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من را دقیقا به یک چیز من در لیست کریسمس سال گذشته است. من می دانستم که من در گرفتن یک قمار; اگر سانتا نمی تواند تحویل من می خواهم از شانس (و از ارائه). اما راستش این تنها چیزی که من می خواستم.

من خوشحالم که به گزارش این مرد در کت و شلوار قرمز در آمد از طریق. من آرزو می کنم: یک نام تجاری جدید لاک Le Creuset آشپز فر. در حال حاضر, من می دانم آنچه شما فکر: Duh. Le Creuset رولز رویس از وسایل آشپزی. ما … می دانستند که ؟ که در آن عنصر از تعجب اینجا ؟ من به آنچه که شما می گویید اما لطفا به من اجازه می دهد به اشاره است که این یک آشپز فر — یک هلندی فر.

علاوه بر این من خواسته برای کوچکترین آشپز فر در دسترس است. این یک شیرین 1 1/2 لیتر است. در حالی که من می توانید درخواست تجدید نظر از رفتن بزرگ در هنگام ارتکاب به high-end با کیفیت وسایل آشپزی (شما نمی توانید دقیقا طبخ تعطیلات سینه در یک مینیاتور اجاق هلندی) من هرگز یک بار پشیمان است ، من عاشق این گلدان بسیار و پیدا کردن آن بسیار مفید است که من آن را پخته و با آن هر روز از آنجایی که من آن را کردم در اواخر سال گذشته. که بدون اغراق. در اینجا به همین دلیل من آن را دوست دارم و به همین دلیل توصیه من به شما خرید یک در این اندازه بیش از حد.

بیایید واقعی: نیمی از درخواست تجدید نظر از یک Le Creuset انواع رنگ. انتخاب خود را رویای گلدان است که شبیه به ساخت یک بیانیه در مورد چه نوع از شخص شما: آیا شما را خاموش ساحلی دریایی آبی vibes یا شما بیشتر از یک ک ñç ی ó نوع ؟ این چیزها مهم نیست. در حالی که کوچک آشپز فر نمی آید در هر رنگ Le Creuset را ارائه کرده است وجود دارد برخی از گزینه های زرق و برق دار. معدن عمیق خاکستری به نام صدف.

2. این واقعا مناسب برای گرم کردن مجدد.

من خود را نمی, مایکروویو, بنابراین هر زمان که من می خواهم به reheat باقی مانده من نیاز به خم فر یا stovetop تاب. ریزه اندام اندازه این گلدان مناسب برای گرم کردن سوپ و خورش لوبیا و برنج و تقریبا هر چیز دیگری من می خواهم به خوردن — و آن را به سرعت به بوت. من فقط اضافه کردن یک چلپ چلوپ آب و به هم بزنید به کارها آغاز شده است. من دوست دارم که دیواره های آن کمی بیشتر گرد در پایه از یک اجاق هلندی که باعث می شود تکان دهنده بسیار ساده تر. و به دلیل گلدان ساخته شده از Le Creuset امضا گالوانیزه و آهن آن را نگه می دارد و باعث توزیع حرارت واقعا موثر است. این به این معنی است که من نمی خواهد به سمت چپ با برنج که سوخته در برخی از نقاط و هنوز هم سرد در دیگران است.

3. آن سیرز و sautés مانند یک رویا است.

همه ما می دانیم به جمعیت تابه زمانی که sautéing سبزیجات و پروتئین آن را به صورت بخارپز و خیس می خورد به جای طلایی-قهوه ای و ترد بیت است. اما زمانی که شما طبخ در یک گلدان که بیش از حد بزرگ برای مواد غذایی شما دعوت مخالف مشکل: سیاهی و قبل از مسائل خود را به طور کامل پخته شده از طریق. آشپزی من برای یک, بنابراین من لازم نیست به اندازه کافی فضا برای پوست قهوه ای سه بسته توفو در یک بار. سطح منطقه از گلدان است سخاوتمندانه به اندازه کافی اجازه می دهد تا برای گردش هوا اما نه آنقدر بزرگ که به قند و پروتئین بیش از caramelize و سوزاند.

4. آن را مفید برای آشپزخانه سریع وظایف.

من با استفاده از این گلدان خیلی بیشتر از سوپ-ساخت و تفتآبپزی. من کره ذوب شده یا روغن نارگیل در آن چندین بار. (من دوست دارم به جای شیشه از روغن نارگیل در قابلمه را پر کنید و گلدان را با آب و سپس آن را به بجوش و خروش آمدن. مطالب ذوب فوق العاده سریع!) من استفاده از آن برای جوشاندن شکر و آب برای شربت ساده. من گرم چیپس در آن است. من گرما شیر من در آن صبح قبل از ریختن آن به قهوه. آن را فقط حق را برای خود غلت بزنید هم سریع تابه سس. در واقع در حال حاضر که من در مورد آن فکر نمی کنم فقط با استفاده از آن روزانه — من با استفاده از آن چند بار در روز.

5. اندازه کوچک آن باعث می شود آن را یک ضربه محکم و ناگهانی به تمیز کردن.

من احتمالا استفاده کنید من آشپز فر در حدود نیمی به همان اندازه اگر آن را به اندازه یک سنتی اجاق هلندی. همه ما می تواند مربوط به درد شستشو یک قابلمه بزرگ در یک سینک کوچک. (شاید در این سال من باید بپرسید بابا برای یک خانه رعیتی خلیج-سبک سینک.) اما این مرد کوچک است که هیچ مشکلی در همه. من پیدا کردم که من را مجبور به شستن گلدان های بزرگ و بلافاصله از آنجا که آنها را برای سایر ظروف در سینک. خوشبختانه من می توانم تنظیم قابلمه کوچک کردن و هنوز هم اتاق را برای تمام انواع حواله صفحات ورق کوکی و چند لیوان شراب. آن را به خوبی قادر به شستن ظروف در دسته ای به جای چند بار در طول روز است.

آیا شما یک قابلمه کوچک فن بیش از حد ؟ و یا شما زندگی بزرگ است ؟ به ما بگویید که به اندازه شما می خواهم بهترین را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>