فلفل هالاپینیو: بهترین راه برای انتخاب آنها آنها را طبخ و خوردن آنها

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما ممکن است jalapeños بالا را در فهرست خود از سبزیجات اما حتی اگر آنها ممکن است را در مرکز صحنه مانند گوجه فرنگی و ذرت و چه در تابستان خوردن بود و بدون آنها ؟ این کمی فلفل است که می تواند ضروری برای کامل guacamole و آنها را به یک ضربه کوچک به آه بنابراین بسیاری از ظروف. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد jalapeños از چگونه به آنها را انتخاب کنید چگونه به خود مزاحم رایت کردن دست های خود را.

پنج باید خواند برای هالاپینیو عاشقان.

چگونه داغ هستند فلفل هالاپینیو? (و چگونه آنها نسبت به Serrano فلفل?)

فلفل هالاپینیو یکی از شایع ترین شیلی فلفل. آنها کوچک هستند و حدود دو تا چهار اینچ طولانی است. آنها طعم کمی مانند فلفل سبز اما با یک ضربه. آنها خفیف تا متوسط در گرما. (راستی آیا می دانستید که فلفل chipotle ساخته شده از دودی رسیده jalapeños?)

گرمای خود را به ثبت بین 2,500-10,000 در اسکویل مقیاس استفاده شده است که برای اندازه گیری spiciness و گرمای فلفل. به تن کردن گرما حذف غشاء (نه فقط دانه!) از فلفل.

فلفل سرانو از سوی دیگر کمی کوچکتر از فلفل هالاپینیو و تر و باریک. آنها همچنین بسیار spicier معمولا آینده در حدود 10 ، 000-25,000 در اسکویل مقیاس.

چگونه به فروشگاه (و یخ) مانده فلفل هالاپینیو

شما می توانید نگه دارید تازه jalapeños در یخچال و فریزر ذخیره می شود در داخل یک کیسه پلاستیکی برای بهینه طراوت. آنها باید حداقل یک یا دو هفته قبل از shriveling یا قالب.

یک دسته از مانده فلفل? اگر شما می خواهید برای ذخیره کردن فلفل, برای, بعد, پاپ آنها را در فریزر! هیچ پخت و پز مورد نیاز است. گرم شدن در یخچال و یا در مقابله. ذوب jalapeños هنوز هم خواهد بود برای دستور العمل های که به آنها نیاز به پخته شود.

چگونه به قطع یک فلفل هالاپینیو

می خواهید برای دیدن یک گام به گام آموزش در مورد نحوه برش و یک دانه فلفل هالاپینیو? در اینجا شما بروید — فقط فراموش نکنید که به پوشیدن دستکش.

چگونه برای جلوگیری از دستان خود را از سوختن!

برش jalapeños کردم و سوختن دست است که می تواند با دست زدن به خود را تند روغن? اولین پاسخ این است که: آیا سوخته در وهله اول. پوشیدن آشپزخانه-امن دستکش برای اطمینان ترین راه برای جلوگیری از این ناراحتی.

اگر شما فراموش احساس رایت کنید و سپس مالش دست خود را با یکی (یا بیشتر) از این به انحلال کپسایسین که فلفل اتحاد چپ در دستان شما:

بیشتر بخوانید درباره همه این راه حل در اینجا:

مورد علاقه ما دستکش برای برش فلفل

می خواهید برای جلوگیری از آن سوزش انگشتان دست ؟ پوشیدن دستکش مانند این است که برخی از مورد علاقه ما:

ما بالا 10 هالاپینیو دستور

چه شما دستور العمل های مورد علاقه و یا استفاده از فلفل هالاپینیو? هر راه مورد علاقه به آنها را طبخ?

31 روز از سبزیجات: چگونه به سقوط در عشق با سبزیجات در 31 روز است. چگونه بسیاری از این سبزی پر زرق و برق شما خورده این ماه ؟ نگاهی به کل لیست و ما جولای چالش به خوردن هر یک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im