جیمی الیور مرغ در شیر را هنوز هم نگه می دارد تا

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

چندین سال پیش من در مورد نوشت: این عجیب و غریب, جیمی الیور دستور بود که خیلی عجیب و غریب و در عین حال بسیار لذت بخش آن را به من فرستاده را متناسب با مبالغه. بهترین دستور العمل مرغ در تمام دوران ؟ شاید! از آن پس هر کس از Food52 به نیویورک تایمز به دنبال سرب من در عشق خود را برای این شیر-مرغ پخته که عرضه در جیمی کتاب روز مبارک با سرآشپز در سال 2002. این بار حتی آن نگاه زیبا (کاملا یک شاهکار).

در مقدمه شانس است که شما هرگز ملاقات کرد این در حال حاضر معروف دستور خواندن قطعه اصلی. نمی توان خاموش احساساتی — من تا به حال عمده له در این مرغ کردن خفاش اما در سال گذشته آن را حل و فصل را به عشق واقعی. و هنگامی که شما خودتان را با باقی مانده در اینجا چگونه به بطور منظم احساس شکوه و عظمت بیش از همه دوباره.

آرام پز مرغ در شیر,

مرغ در شیر: یک و لذتبخش دستور عجیب و غریب

چند سال پیش من متوجه این نه عجیب و غریب در دستور جیمی الیور سایت. آن را به نام برای برشته کردن مرغ در یک قابلمه بزرگ با یک پاینت از شیر مقدار زیادی از لیمو یک چوب دارچین و پوست حبه سیر. شیر, دارچین و مرغ شد سه چیز من نمی فکر می کنم به ترکیب آن صدا مانند یک بد دستور Mad-Lib. و در عین حال آن را بسیار عجیب ترغیب من. من آشنا با ایتالیایی روش پخت و پز گوشت خوک در شیر برای حساسیت و عطر و طعم; آیا این مشابه است ؟

(اعتبار تصویر: ایمان دیورند)

چگونه به طبخ مرغ در شیر,

من در حال حاضر ساخته شده است این در بسیاری از مواقع اولین چیزی که به نفع آن است که با سرعت و سهولت مطالعه آماده سازی است. این فوق العاده است برای یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه کباب خوراک مرغ. شما نمی نیاز به نمک آن را دو روز جلوتر یا آب نمک آن را — فقط قهوه ای آن را به خوبی در یک قابلمه بزرگ با تعداد زیادی از کره و روغن. در اینجا چگونه کار می کند.

سپس شما تخلیه کردن مقدار زیادی از چربی است. (الیور میگه به دور انداختن تمام چربی شما قهوه ای مرغ در; شما آن را نیاز ندارد. در واقع من توصیه صرفه جویی در آن را برای پخت و پز سیب زمینی یا سبزیجات است.) قرار دادن مرغ را در قابلمه (اگر شما آن را برداشته در حالی که تخلیه چربی) شیر را اضافه کنید سیر (بدون نیاز به لایه برداری و یا سر و صدا) مزه لیمو یا پوست پرتقال و چوب دارچین را همراه با یک تعداد انگشت شماری از برگ مریم گلی. در فر قرار داده و کباب برای یک ساعت و نیم. این است که در آن سحر و جادو اتفاق می افتد. اما در ابتدا یک سوال…

به پوشش یا عدم پوشش می دهد ؟

اولین بار من تا به حال ساخته شده است این, من تا به حال یک فاصله خروجی لحظه ای و glibly به عهده گرفت که پس از من پخت و پز مرغ در یک قابلمه که این بدان معنی است که درب باید بروید. من ضرب دیده بر روی درب قرار داده و آن را در فر. یک ساعت بعد آن را به من رسید: که به نام در این دستور العمل است ؟ من دو بررسی می شود. نوچ! بنابراین من زد در و در زمان خاموش درب برای آخرین نیم ساعت از پخت و پز. مرغ معلوم شد خوب — در واقع بیش از خوب به عنوان من به شما بگویم بیشتر در مورد زیر.

بار دوم من پخته شده این مرغ من سعی کردم آن را با قابلمه درب تمام وقت به عنوان مشخص شده در دستور العمل. و همه چیز مساوی, من فکر می کنم که راه اول با گلدان برای تحت پوشش بخشی از زمان پخت و پز بهتر بود. در حالی که آن را هنوز هم فوق العاده خوب ظرف ترک درب ساخته شده طعم آن را بیشتر شبیه به یک سنتی کباب مرغ است. آن کمتر بود مناقصه و من احساس مانند عطر و طعم واقعا نمی تمامي وجوه مرغ در راه است که آن را اولین بار.

بنابراین من هنوز هم توصیه می کنیم روش اول با من خوشحال اشتباه; من ترک درب برای حداقل نیمی از زمان پخت و پز. مرغ شد moister طعم نفوذ آن بهتر شد و کمی بیشتر سس.

(اعتبار تصویر: ایمان دیورند)

چرا جیمی مرغ خیلی خوب است

در حالی که پخت این مرغ بوی کاملا الهی است. اولین بار من آن را ساخته شده من می خندیدند وقتی که او راه می رفت به خانه. “چه چیزی است ؟” او پرسید. زمانی که من کشف گلدان طلایی-قهوه ای مرغ نشسته بود در یک استخر از خامه, تابه, سس, شیر داشتن حل شده به بیت های کمی از کشک و آب. بر خلاف شیر curdled من انتظار داشتم که این نگاه و طعم بیشتر شبیه به مایع لیمو طلا غرق در مرغ آب میوه.

ما کشیده مرغ کردن استخوان ladled در سس و صورت من تقریبا کاهش یافت و به بشقاب من. این گوشت فوق العاده mouthwateringly شاداب و مناقصه; مراتب بیشتر از من بهترین زونی پوبلوو مرغ همیشه. آن را به طور کامل با رایحه لیمو و متعادل با شدت معطر muskiness از دارچین و مریم گلی. این حبه سیر کاملا پخته شده بیش از حد; ما صید آنها و فشرده شیرین خود را بر روی قسمتهای داخلی مرغ و برش ضخیم کشور نان است. ما نمی تواند جلوگیری از خوردن مرغ و گوشت خیس در مرزه و سس لیمو.

من می دانم من قصد دارم بر روی اندام با این, اما آن است که هنوز حقیقت: این است که هنوز هم بهترین مرغ من تا به حال. آن سحر و جادو نهفته در آن مطلق deliciousness و سادگی بلکه در آن غیر منتظره ترکیبی از مواد تشکیل دهنده و روش. این یک دستور است که شما فکر می کنم هرگز نمی تواند به کار و در عین حال آن را ندارد و کوچک که لحظه ای از تعجب لذت فصول کل ظرف.

دریافت دستور العمل: مرغ در شیر در Jamie Oliver وب سایت. توجه داشته باشید: من متوجه شدم که او تغییر دستورالعمل به شما قهوه ای مرغ در روغن زیتون نه کره به عنوان اصل نشان داد. من با استفاده از کره یا روغن بالاتر نقطه دود از روغن زیتون.

بیشتر دستور العمل در ریف مرغ در شیر,

پس از انتشار این ما riffed در این دستور غذا را با استفاده از شیر نارگیل, آرام پز و دیگر پیشرفت های کوچک و گزینه های که ممکن است برای شما مفید است.

آیا شما تا کنون سعی جیمی مرغ در شیر ؟ شما چه فکر می کنید ؟ آیا شما آن را تغییر دهید تا در تمام و یا آن را دقیقا همانطور که نوشته شده است ؟

(اعتبار تصویر: Kitchn)

این دستور یک مدعی در ما مارس 2019 مرغ قهرمانان دستور العمل مرحله نهایی مسابقات در شام فانتزی, پارتی, براکت. بررسی کنید که مرحله نهایی مسابقات و رقبای خود را در زیر.

بیشتر از ما مرغ قهرمانان دستور العمل مرحله نهایی مسابقات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر