با وجود داشتن ادعا نام کانال بازگشت در سال 2011, فیلم, عکاسی, متخصص Bellamy شکار بهتر به عنوان شناخته شده ژاپن دوربین شکارچی در سراسر اینترنت تنها به تازگی شروع به ارسال فیلم به ژاپن دوربین شکارچی کانال یوتیوب. بسیار شبیه به ژاپن دوربین شکارچی وب سایت یوتیوب کانال اختصاص داده شده به همه چیز فیلم عکاسی و فقط در دو ماه گذشته شکار و تیم خود را بدست نه ویدئوها به کمک kickstart کانال.

به عنوان آن می ایستد, کانال در حال حاضر شامل نه مختصر دوربین Geekery’ ویدئوها که سریع خلاصه ای از دوربین و لنز) شکار به نشستن در اطراف مغازه. این ویدئوها از محدوده کمتر از یک دقیقه به بیش از سه دقیقه و برجسته کردن ویژگی های منحصر به فرد و تاریخی پس زمینه برای هر یک از دوربین ها. آنها سریع به دریافت از طریق, اما ارائه فوق العاده بینش فقط تعداد کمی از بسیاری از دوربین های شکار شده در دست است. در زیر سه بیشتر از نه فیلم ها بر روی کانال در این زمان:

Canonet QL17 GIII

Yashica حصیر 124G

Plaubel Makina 670

در یک پست وبلاگ اعلام کانال یوتیوب شکار یادداشت فیلم ‘یک کار در حال پیشرفت” و در ادامه می گویند در حال حاضر وجود دارد ‘دوربین های بیشتر در خط لوله و [آنها] در همیشه باز (معقول) پیشنهادات.’ برای مشاهده بقیه فیلم ها و به اشتراک, در به ژاپن دوربین شکارچی کانال یوتیوب.