ژاپنی, قهوه سرد است که سریعترین و ساده ترین راه به قهوه سرد در خانه

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش آمدید به این که ساده یک ستون که در آن به بحث ما شما را از طریق فرایند ساخت ظروف و نوشیدنی های ما می توانید با ما چشم بسته است.

آن را به خوبی زمانی که از خواب بیدار شدم و انگار یک شیشه از دم سرد در یخچال, آماده به رقیق شده توسط glugs و glugs شیر—تنها راه من آن را می خواهم. اما بیشتر از نه, کسی (okay, it’s me) فراموش به آن را. (و پس از آن وجود دارد این موضوع از اتصالات در عین حال یکی دیگر از شیشه به در حال حاضر بسته بندی شده در یخچال و…)

بنابراین به جای ساخت دم سرد من تبدیل شده است به سبک ژاپنی سرد قهوه.k.یک. فلش-قهوه دم کرده یک.k.یک. یخ دم.k.یک. دم فوق العاده قوی قهوه به طور مستقیم بیش از یخ است. داغ قطره ذوب می شود یخ رقیق کردن قهوه به کامل قدرت در حالی که همچنین خنک کننده آن را بلافاصله. آن را آماده در حدود 10 دقیقه (از جمله آوردن آب به جوش) و نه به توهین به تمام دم سرد متعصب وجود دارد—اما… من در واقع می خواهم طعم و مزه بهتر است ؟

از دم سرد در مقابل یخ دم بحث یک موضوع داغ در میان baristas راه بازگشت در سال 2012, اما اجازه می دهد من یک تازه کار به طور خلاصه: در حالی که دم سرد باعث می شود یک دسته از متمرکز قهوه که غنی و chocolatey در بهترین حالت (و گل آلود و کثیف در بدترین حالت) یخ دم بازده روشن تر تمیز کننده-مزه پیچیده تر جام. که چون دم کردن با آب داغ به ارمغان می آورد همه از لوبیا’ رایحه پیچیده و خنک کننده آن را فورا—به جای سرد شدن آن را در یخچال خود را به نوشیدنی بعد از آن حتی اگر شما می دانید آن را مانند طعم خیس مقوا—فورا قفل در کسانی که طعم قبل از مخوف اکسیداسیون. (اگر شما متقاعد نشده, سازمان دیده بان این ویدیو از پیتر Guiliano در مقابله با فرهنگ است.)

شما می توانید دسته ای بزرگ از یخ دم در هفته به عنوان ممکن است دم سرد, اما آن را خیلی سریع به من هرگز فکر.

برای این کار من به دنبال افلاطونی و قهوه و آب به نسبت 1:16 تفاوت که من به جای مقداری از آن آب را با یخ. به دو نفر از قهوه استفاده کنم 165 گرم یخ, 315 گرم آب گرمو 30 گرم قهوه. (شما به راحتی می توانید از این مقیاس را برای یک بریزید.)

به عنوان آب گرم, من خرد کردن دانه های قهوه, متوسط, خوب, مثل نمک درشت این زمینه بسیار بهتر از آنچه که من می خواهم برای استفاده از دم سرد و کمی بهتری نسبت به صورت منظم و پور بیش از, بیش از حد.

فقط تصور کنید که وجود یخ در سرور درست میشه ؟ ؟

عکس Chelsie کریگ

بعد من وزن یخ به من Chemex و قهوه را به فیلتر (من با استفاده از فیلتر های فلزی اما اگر شما با استفاده از کاغذ شما می خواهید برای قرار دادن آن را بیش از Chemex و خیط و پیت کردن آن با آب داغ قبل از اضافه کردن یخ). من بریزید و کمی از آب گرم و بر این اساس اجازه دهید آنها را برای 45-ish ثانیه به شکوفه بریزید سپس بقیه قهوه بیش از بالا به آرامی و در حرکت دایره ای. من می دانم که من باید اجازه دهید این مورد را 3 دقیقه, بنابراین من سعی کنید برای منحرف کردن اذهان خودم با استفاده از پیمایش از طریق تلفن و یا جارو کف بین ميريزد.

هنگامی که من در رسیدن به 315 گرم آب داغ من چرخش Chemex اطراف به ذوب شدن هر گونه باقی مانده یخ و سپس ریختن قهوه بیش از یک لیوان تازه یخ و نوشیدن آن در حدود 30 ثانیه تخت (شما می توانید جرعه آهسته تر هر چند). آن را به عنوان به سرعت به عنوان آن آغاز شده است. زمان برای دور دیگری!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de