Jarred سیر بزرگ است — و این یکی از همه باید خرید

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من می دان

توسط DASTESALAMATT در 26 فروردین 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از purists وجود دارد که به اعتقاد شما فقط باید خرید سیر تازه توسط سر. من یکی از این افراد است. در برخی از راه من مخالف دقیق از این افراد است. ببینید من اغلب خرید jarred سیر خرد شده و هر زمان که من اجرا میکنم فقط خرید اولین شیشه پیدا کنم در هر کدام از فروشگاه من خرید در. من ضربه زننده نیست.

من هرگز متوقف به تعجب می کنم اگر یک شیشه سیر خرد بهتر از دیگری — تا به حال. به همین دلیل است که من گرد تا پنج قالب های مختلف سیر و حفره دار آنها را در برابر یکدیگر. (بله من کاملا مطمئن هستم من باید سیر نفس به مدت حداقل 48 ساعت آینده اما هیچ کس می تواند بوی من بیش از زوم تماس!)

چرا Jarred سیر بزرگ است

قبل از اینکه ما به رسمی من تست طعم و مزه, اجازه دهید نگاهی به یک دقیقه به درک jarred سیر. با jarred, سیر, شما لازم نیست به صرف هر زمان پوست کندن مانند پوسته و یا خرد کردن — و شما لازم نیست که به نگرانی در مورد د-متعفن دست های خود را پس از کار با آن! ذخیره کردن یک شیشه سیر خرد شده در یخچال شما و شما همیشه باید آماده برای رفتن در یک لحظه متوجه ماکارونی, سس, سبزیجات, و بیشتر.

من نمی گویم شما نباید خرید سیر تازه; من صرفا گفت: این خوب است که در دست مشغول شب و یا در مورد شما اجرا از چیزهای تازه. (و یا اگر شما نمی توانید پیدا کردن چیزهای تازه با شروع; من می دانم که بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی را تا به حال اجرا در سیر به تازگی.)

آیا jarred سیر طعم دقیقا مانند چیزهای تازه? اما آن را آبرومندانه و قطعا کار انجام می شود. و دوباره آن را تا به تمام جوانب آن من ذکر شده در بالا.

چگونه من تست Jarred سیر

من فکر کردم در مورد پخت و پز چند دسته از سیر ماکارونی, اما که به نظر می رسید مانند بسیاری از کار و بسیاری از ماکارونی برای یک تست طعم و مزه. در عوض, من, کون گشاد کمی سیر بر روی یک آب ساده ترقه و طعم هر گزینه ای که در راه است. این اجازه سیر به واقعا درخشید.

راستش انتظار نداشتم برای دیدن تفاوت های بسیاری از شیشه به شیشه به عنوان آن را فقط سیر (به علاوه برخی از روغن و یا آب و شاید نمک). هنگامی که من آغاز شده هر چند من متوجه تفاوت های عمده ای بین هر شیشه از حق دور — و نه در یک راه خوب.

یک زن و شوهر بودند بیش از حد شیرین برای سلیقه من و یکی دیگر از فوق العاده تلخ است. یک شیشه به حال بیش از حد آب و در دیگری بیشتر بود سیر احساسات بیش از حد از سیر خرد شده.

بدون ado بیشتر, سیر من خواهید بود با استفاده از در حال حاضر در ...

بهترین Jarred سیر: Polaner خرد شده, حق بیمه, سفید, سیر,

شماره یک چیز Polaner سیر خرد شده دارای رفتن برای خود است که آن را با سلیقه بسیاری مانند سیر تازه (بیش از هر یک از دیگر شیشه سیر کرد). فراتر از آن است که آن را به یک ترد کمی طعم شیرین بدون اینکه بیش از حد شیرین به علاوه به اندازه کافی گاز به هر ظرف را خوب سیر و پا زدن. حتی خوردن آن را مستقیما وجود نداشت و طعم غذا در دهان تلخ — فقط خالص سیر خوبی (که حتی تازه-سیر purists ممکن است لذت بردن از). از هم اکنون در این است شیشه من نگه داشتن در یخچال درب.

آیا افکار در jarred سیر ؟ بحث در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب