Jeni جدید خاکستری بستنی در واقع سلیقه مانند “آفتاب در یک روز ابری”

شما می دانید که احساس می کنید زمانی که شما در حال تماشای تلویزیون در حال حاضر نیست — اخبار — و شما می بینید جمعیت از مردم حلق آویز کردن ؟ آن را ممکن است به شما یک موج کوتاه از اضطراب تا زمانی که شما متوجه است که آن فیلم برداری شده بود در قبل از بار ؟ من می خواهم به فکر می کنم که خاص احساس انگیزه پشت Jeni جدید بستنی طعم “آفتاب” که به نظر می رسد مانند یک غم ابر خاکستری اما سلیقه مانند تعطیلات گرمسیری. به عبارت دیگر خارج از بستنی مسابقات جمعی و خوی از جهان در حال حاضر, اما آن را هنوز هم طعم بسیار عالی. آن را بزرگ خواهد بود اگر هر کس در Hulu را مردم عادی بود تمرین های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.

Jeni را گفت: آنها در روند ساخت این عطر قبل از همه گیر جهانی به افتخار بهداشت روان آگاهی (که ممکن است). آنها تصمیم به ادامه انتشار زیرا آنها متوجه شدم که “در حالی که جهان تغییر کرده است این پیام است که هنوز هم همان. هنگامی که ابرهای خاکستری فرود در زندگی ما, خورشید همیشه می درخشد دوباره.” بستنی ممکن است غم انگیز به دنبال, اما آن را قرار است به احساس امیدوار.

با توجه به Jeni آنها دریافت که طبیعی رنگ خاکستری برای “Sunshine” بستنی با ترکیبی از “میوه طبیعی و سبزی — یعنی هویج, کدو تنبل و اسپیرولینا.” و ظاهرا بستنی طعم مانند “آفتابی مرکبات و میوه های گرمسیری.” لیست مواد تشکیل دهنده شامل آب میوه شور روغن لیمو و نارنگی نفت فقط به شما برخی از ایده از آنچه “گرمسیری” ممکن است مانند طعم.

من در مورد شما نمی دانم, اما بستنی است که قطعا یکی از راه های من شده است با مقابله در طول چند ماه گذشته و من بسیار هیجان زده به سعی کنید این عجیب و غریب و طعم سفر. بستنی جدید امروز راه اندازی شد (11 مه) و در دسترس است برای تحویل و وانت محلی در سراسر کشور برای $12 یک پاینت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>