در مارس 2nd, Steptoe پیشرو بین الملل شرکت امن عمده محاکمه پیروزی Autel رباتیک ایالات متحده آمریکا در ایالات متحده کمیسیون تجارت بین المللی (ITC). این ITC ارشد حقوق اداری قاضی متوجه شد که SZ DJI Technology Co. Ltd. بزرگترین تولید کننده و مصرف کننده هواپیماهای بدون سرنشین و 7 نهادهای مرتبط با جمعی شناخته شده به عنوان ‘DJI,’ نقض بخش 337 از تعرفه مصوب 1930 به عنوان اصلاح. DJI شده است واردات و فروش هواپیماهای بدون سرنشین که تجاوز در Autel US Patent No. 9, 260,184.

این ITC ارشد حقوق اداری قاضی توصیه می شود محرومیت زیر DJI محصولات از واردات به ایالات متحده: Mavic Pro, Mavic Pro Platinum, Mavic 2 Pro, Mavic 2 زوم Mavic هوا و جرقه. قاضی همچنین توصیه می شود متوقف و دست بردارد منظور منع DJI از فروش هر یک از این محصولات که در حال حاضر در ایالات متحده زمانی که محرومیت سفارش مسائل. اگر تایید همه این محصولات می توان از بازار ایالات متحده در اوایل ماه جولای.

Autel ثمر رساند تا یک پیروزی دیگر با ITC. DJI مجبور شد به پست یک 9.9% باند در طول 60 روز ریاست جمهوری بررسی دوره پس از خروج از سفارش. Autel همچنین درخواست برای جلوگیری از سایر محصولات DJI از به فروش می رسد از جمله فانتوم 4 و الهام بخش سری از هواپیماهای بدون سرنشین. شایان ذکر است که DJI را الهام بخش 1 و بیشتر از آن فانتوم 4 خط قطع شده است, به غیر از فانتوم 4 Pro V2.0. جرقه و اصلی Mavic مدل نرم افزار نیز دیگر تولید می شود.

نمایندگان از DJI کاهش یافته است به نظر این موضوع در این زمان.