Kitchn سردبیران وسواس با این فرقه مورد علاقه اجاق هلندی است که در حال حاضر 20 ٪ خاموش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر مثل من شما مقاوم به ایده توپخانه بیش از 350 $برای یک اجاق هلندی اما هنوز هم ارزو افزایش کیفیت آن آشنایی به پخت و پز روزمره و سپس شما احتمالا در lookout برای بودجه بیشتر پسند جایگزین. خوشبختانه وجود دارد کشت از گزینه های زیادی برای انتخاب از. اما اگر از ما خواسته شد به انتخاب مورد علاقه ما و سپس DTC با نام تجاری میلو را اجاق هلندی خواهد بود قطعا میان آنها است. علاوه بر اینکه در هر Kitchn ویرایشگر لیست علاقه مندی های این گذشته کریسمس آن را نیز حمایت با بررسی بیحوصلگی حرف زدن! و از هم اکنون از طریق ژوئن 18 در حال حاضر مقرون به صرفه 3.5-qt. اجاق هلندی اضافی 20 درصد در Verishop به عنوان بخشی از خود را در یک سال, سالگرد, فروش!

بنابراین چه چیزی باعث میلو را اجاق هلندی به خوبی به عنوان آنهایی که از مارک های بزرگ مانند Staub و لو Creuset? برای شروع, آن را ساخته شده با استفاده از با کیفیت بالا و آهن است که به طور مساوی توزیع گرما اجازه می دهد گوشت به کار افتاده و قهوه ای بدون سوختن. سطح نیز نشانی از یک کار بزرگ از حفظ گرما برای ساعت به طوری که آهسته پخته موارد می تواند ضخیم شدن به کمال مطلق. “پس از قرار دادن میلو از طریق paces خود را — ساخت خورش braises, پاستا, سس و سوپ — من مطلقا هیچ شکایتی می گوید:” Kitchn نویسنده دانیل که تست میلو را اجاق هلندی. “آن انجام شده به عنوان به خوبی به عنوان من Le Creuset و Staub, با تفاوت های جزئی در براونینگ و تبخیر که در پایان نمی گذارد deliciousness از وعده های غذایی.”

فقط مانند بسیاری از با کیفیت بالا, هلندی, کوره میلو است که فوق العاده محکم و ساخته شده است به مقاومت در برابر درجه حرارت بالا پخت و تا 500 درجه است. که باعث می شود آن را ایده آل برای دادن غذاهای اضافی که لمس طلایی قهوه ای در فر قبل از ساخت آن را به میز شام. یکی دیگر از نرم افزار ؟ پاک کردن سریع و مقاوم در برابر لکه ها و خراش ها و تراشه های. هر گلدان همچنین دارای گارانتی مادام العمر بنابراین شما خواهید بود با بهره گیری کاملا پخته شده وعده های غذایی ،

رنگ هر کدام که شما انتخاب می کنید میلو را اجاق هلندی فوق العاده جایگزین برای گرانتر نسخه حالی که هنوز ارائه کیفیت برتر و عملکرد. و در حالی که شما در حال بازدید از Verishop مطمئن باشید که همچنین چک کردن بقیه سالگرد فروش که شامل معاملات در آشپزخانه مارک های مانند Staub, Smeg و Skagerak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im