Kitchn خوانندگان وحشی رفت برای Le Creuset جدید لاغر کوره — و آن را در فروش عمده دوباره!

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یکی از بهترین قطعات از تابستان است همه غذای خوشمزه: همبرگر کبابی; گریل شده کباب شیش; ذرت کبابی; کبابی قارچ portobello… هر کسی که سنجش یک موضوع ؟ تابستان واقعا مترادف با کباب بنابراین آن را تعجب آور است که Kitchn خوانندگان شده و لو Creuset بزرگ, لاغرها, کوره, فروش هنگامی که ما تحت پوشش آن در اوایل ممکن است. در صورتی که شما از دست رفته snagging آن را برای $100 (به طور معمول $185) ما یک خبر خوب: ویلیامز سونوما در حال اجرا است همان معامله دوباره در حال حاضر!

پس چه بزرگ در مورد لاغر جلو پنجره ؟ برای شروع, آن را Le Creuset, بنابراین شما در حال گرفتن که کیفیت چدن ساخت و ساز که گرم به طور مساوی و به سرعت معنی بیشتر فرسایش بیش از خود را در حال حرکت ماهی به گرم “سمت” از کوره. و مانند همه Le Creuset را وسایل آشپزی آهن شما می توانید آن را در stovetop یا در فر بنابراین شما می توانید یک استیک در جوجه های گوشتی پس از دادن آن خوب از کار افتاده روی اجاق گاز. و صحبت از سوزاننده فوق العاده بالا پشته تحویل آن covetable علائم کوره فقط به عنوان به خوبی به عنوان کوره در فضای باز در حالی که اجازه می دهد روغن و چربی به چکه کردن خود ماهی قزل آلا و یا سبزیجات.

اما بزرگترین نرم افزار ؟ براق و جمع و جور است که باعث می شود آن را آسان برای ذخیره و استفاده حتی در کوچک-کوچک آشپزخانه. کوره فقط 15 اینچ طول و 8.5 اینچ گسترده پس از آن شما خود را در اجاق گاز و داخل کابینه خود را بدون در نظر گرفتن اندازه اتاق. و آن را در دسترس در تمام آن زرق و برق دار, رنگ, بنابراین شما می توانید آن را از سمت راست stovetop و نشان دادن آن بر روی میز خود را.

اما بسیار شبیه به روزهای گرم تابستان این فروش نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. بنابراین شما در حال حاضر به دنده تا برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته و فراتر از آن. پس از همه کسانی که سگ و بتس نخواهد بود کباب خود را!

خرید: Le Creuset چدن لاغر کوره $100 (به طور معمول $185)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de