اگر چه آن را بی سر و صدا اعلام کرد یک ماه پیش این بسته بندی جدید از مینه سوتا بر اساس کشاورز-زمین های متعلق به O’Lakes تعاونی به تازگی شروع به رول کردن به فروشگاه های مواد غذایی. برای هر کسی که آشنا با جعبه زرد کره از حدود قرن, شرکت, بزرگترین تفاوت آشکار است: “کره قبل از ازدواج” تصویر یک زن در لباس بومیان آمریکا از بین رفته است.

با توجه به بث فورد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت زمین O’Lakes تغییر ساخته شده را بهتر منعکس کننده “پایه و اساس و قلب ما شرکت فرهنگ”و این که “هیچ چیز ندارد که بهتر از ما کشاورز-صاحبان که شیر مورد استفاده برای تولید زمین O’Lakes’ محصولات لبنی است.” در علاوه بر این به از بین بردن تصویر, جعبه اضافه خواهد شد برخی از کپی کردن از جمله “کشاورز متعلق به” و “پس از سال 1921” همراه با عکس از کشاورزان در co-op.

این مینه سوتا اصلاح طلب تحت پوشش تغییر در عمق از جمله مصاحبه با رابرت DesJarlait پسر از Ojibwe هنرمند که تا به حال انجام داده 1950s طراحی مجدد بسته بندی و گفت که او هر دو افتخار پدر خود کار می کنند و خوشحالم که این تصویر حذف شده بود. “امروز این یک کلیشه است, اما آن را نیز یک منبع فرهنگی غرور و افتخار است. این یک پارادوکس است که در راه است.”

برخی از تیم های ورزشی مدارس و کالاهای بسته بندی شده نگه دارید و بر روی آنها بومی آمریکا کثافت با وجود اعتراض از هر دو علوم اجتماعی و جوامع بومی در مورد خسارت آنها تحمیل کنند. آدرین Keene یک شهروند از چروکی ملت براون استاد دانشگاه و وبلاگ نویس در بومی تخصیص بودجه اشاره به اصلاح طلب که زمین O’Lakes بود که نه تنها شرکت تا به حال به این نوع مشکل پیام. و در حالی که او خوشحال بود برای دیدن این تغییر از جمله یک شرکت بزرگ او نیز فکر زمین O’Lakes انجام داده اند می تواند بیشتر به توضیح استدلال خود را پشت اصلاح. “این می توانست بسیار قوی و مثبت پیام به عموم گفت:” ما متوجه شدیم که پس از یک صد سال است که تصویر ما مضر بود و بنابراین ما تصمیم به حذف آن'” کین توضیح داد. “در حال حاضر ما فرهنگی حاضر این چیزی است که مردم واقعا به پاسخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de