Le Creuset فولاد ضد زنگ وسایل آشپزی است که مناسب برای پخت و پز روزمره — و آن را به 50 ٪ خاموش در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من تمایل به کامپیوتر وقتی که می آید به همه چیز وسایل آشپزی مرتبط و بلافاصله اتاق را در کابینت های هر زمان یک سبک جدید و یا نام تجاری راه اندازی شد. اما در حالی که من عشق یک نوآوری در وسایل آشپزی من همیشه برای رسیدن به کلاسیک برای پخت و پز روزمره. من صحبت کردن در, البته در مورد محاکمه و درست از فولاد ضد زنگ. خوب فولاد ضد زنگ ماهی تابه است که عملا غیر قابل خراب کردن و یک قطعه ضروری در هر آشپزخانه. اگر شما بوده ام به دنبال سرمایه گذاری در فولاد ضد زنگ خود را در زمان مناسب به دلیل لو Creuset است که با داشتن یک فروش بزرگ در انتخاب موارد از خود را زرق و برق دار فولاد ضد زنگ وسایل آشپزی خط. هر قطعه دارای سه لایه ساخت و ساز با تیتانیوم تزریق فولاد ضد زنگ در فضای داخلی و بیرونی و یک هسته آلومینیوم است که توزیع و دارای حرارت فوق العاده هست. پس وسایل آشپزی نیست, پوشش, شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد استفاده از ظروف فلزی یا گلدان و تابه فوق العاده داغ. تخفیف به عنوان شیب دار که تا 50 درصد ساخت این یک فرصت عالی برای حرکت شبیه چمچه زنی تا بی انتها برخی از اقلام مانند تابه سرخ یک braiser و 10 قطعه مجموعه ای است که همه چیز شما همیشه نیاز دارید. وجود دارد مقدار زیادی از را انتخاب کنید اما در زیر چند از مورد علاقه ما است.

1. فولاد ضد زنگ Deep Fry Pan

همیشه تعجب که چرا ماهی تابه نیست کمی عمیق تر از شما می دانید شما در حال سرخ کردن ، لو Cresuet را در تابه سرخ به طرف بالا که کمک شامل اجتناب ناپذیر چلپ چلوپ کردن که آیا شما با استفاده از آن برای سرخ کردن کم عمق یا پان-سوزاننده. 9.5 اینچ اندازه بزرگ برای استفاده روزمره و بخش های کوچک در حالی که بزرگتر 12.5 اینچ تابه را می توان مورد استفاده برای چند نفر. یاور رسیدگی باعث می شود آن را آسان به بلند کردن و حمل و نقل هر گونه دستور العمل های شما می خواهید را به پایان برساند در فر.

فروش: فولاد ضد زنگ Deep Fry Pan شروع می شود در $120 (به طور معمول $150)

2. 10 قطعه فولاد ضد زنگ مجموعه

اگر شما با شروع از ابتدا این مجموعه جدی است مقرون به صرفه (47 درصد!) هنگامی که شما در نظر است که آن می آید با 10 قطعه است که شما پوشش داده شده, بدون توجه به آنچه شما در حال ساخت. این مجموعه شامل 10 اینچی fry pan 2-qt. و 4-qt. پز, 3-qt. سرخ کردن ماهی تابه و 9-qt. قابلمه را با یک صافی قرار دهید. آن را نیز همراه با چهار درب برای تطبیق پذیری فوق العاده.

خرید: 10 قطعه فولاد ضد زنگ مجموعه $560 (به طور معمول $1,045)

3. فولاد ضد زنگ ماهی تابه

هر سه اندازه (2 qt., 3 qt. و 4 qt.) Le Creuset را در ماهی تابه در فروش هستند و چند دلیل وجود دارد که چرا آنها در حال بزرگ ارتقا به نسخه استاندارد. یعنی سه لایه ساخت و ساز مانع از نقاط داغ و سوزان و لو Creuset سه حلقه درب را فوق العاده تنگ متناسب با ساخته شده است در منافذ بخار برای جلوگیری از سرریز در مواد غذایی مانند برنج یا بلغور جو دوسر. تابه را لبه است همچنین مخروطی بنابراین شما می تواند در خدمت دستور غذاها مانند سوپ و یا اضافه کردن سهام به دستور بدون اینکه یک ظرف غذا!

فروش: فولاد ضد زنگ ماهی تابه شروع می شود در $132 (به طور معمول $165)

4. فولاد ضد زنگ کم عمق غذای مرکب از گوشت وارد

این خورش فوق العاده همه کاره تکه آیا شما از آن استفاده کنید به طبخ دانه جوشاندن سیب زمینی را, ظریف سس یا چیزی پخت در فر. درب دارای یک دسته استیل که شبیه Le Creuset را یاد مینا چدن قطعات به عنوان نشانی از کلی شبح که به نظر می رسد جذاب بر روی اجاق گاز و حتی بر روی میز است.

فروش: فولاد ضد زنگ کم عمق غذای مرکب از گوشت وارد $144 (به طور معمول $180)

5. فولاد ضد زنگ قرار دادن بخار

این بخار وارد سازگار با هر ماهی تابه یا قابلمه و یک جایگزین خوب برای استفاده از بامبو یا سیم بخار برای آماده سازی سبزیجات کوفته و بیشتر. هنگامی که قرار داده شده را در یک تابه آن نشسته است در بالای خط آب پس دستور خود را تنها می بوسید توسط بخار و غوطه ور در آب. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک صافی یا پاستا پز; فقط پر کردن ماهی تابه و بخار پز با آب و اضافه کردن مواد تشکیل دهنده و بلند آنها را به تخلیه هنگامی که آنها به پایان رسید پخت و پز.

فروش: فولاد ضد زنگ بخار قرار دادن 50 دلار (به طور معمول $62)

6. فولاد ضد زنگ Braiser

جادار با 5 لیتر ظرفیت این braiser باعث می شود آن را ایده آل برای browning سپس تفتآبپزی و گوشت و ماهی و سبزیجات. پس از آن لو Creuset سنگین-کف سه لایه ساخت و ساز شما می توانید تعداد بر روی آن نگه داشتن گرما قوام حتی برای caramelization و تنگ-اتصالات درب گنبد تضمین می کند که ومزه رطوبت نمی تبخیر در طول ساعت های طولانی braises. دو دسته آن را آسان به بلند کردن و خروج از فر حتی زمانی که لود شده با دستور العمل های.

فروش: فولاد ضد زنگ Braiser 200 دلار (به طور معمول $250)

7. 7-قطعه فولاد ضد زنگ مجموعه

هر چند کمی مقایسه کردن نسبت به Le Creuset 10 قطعه تنظیم این 7 قطعه مجموعه هنوز شامل سه ضروری گلدان (با کلاه) و ماهی تابه, بنابراین شما قادر خواهید بود برای آماده سازی طیف گسترده ای از دستور العمل حتی اگر شما را محدود به ذخیره سازی. در مجموعه گنجانده شده است 10-inch fry pan 2 کوارت ماهی تابه 3 لیتر روغن سرخ کرده ظرف و 7 لیتر قابلمه. این که آیا شما تابه سرخ کردن, حلزون اسکالوپ, بخار, کوینولا, تفتآبپزی سینه مرغ یا جوش ذرت و شما باید همه چیز شما نیاز دارید!

خرید: 7 قطعه فولاد ضد زنگ مجموعه 400 دلار (به طور معمول $735)

ونسا Spilios

نویسندگان

ونسا و دریافت آموزش آشپزی در بوستون ایالات متحده و دارای یک پس زمینه در خانمان توسعه محصول و بازاریابی. زمانی که لوازم تست و یا در حال توسعه دستور العمل های او وقت خود را صرف نقاشی و رسیدگی به او کوچک اما توانا ایوان باغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de