منجر مهندس محاسباتی تصویربرداری در صفحه دستگاه های برگ Google


با توجه به گزارش نشریه صنعت اطلاعات دو مدیران کلیدی در گوگل, پیکسل تیم در سمت چپ این شرکت در اوایل این سال است. یکی از آنها این است که سابق مدیر کل صفحه گوشی های هوشمند کسب و کار واحد ماریو کیروش. با توجه به مشخصات مربوط به خود را, او در سمت چپ گوگل در پایان ماه ژانویه در نقش معاون اجرایی رئیس جمهور در اطلاعات شرکت امنیتی Palo Alto Networks.

چند ماه قبل و دو ماه قبل از راه اندازی صفحه 4 دستگاه در ماه اکتبر 2019 او در حال حاضر نقل مکان کرد و در داخل از صفحه تیم به یک نقش است که به طور مستقیم گزارش به مدیر عامل گوگل Sundar Pichai.

از تصویربرداری نقطه نظر دوم اجرایی خروج از صفحه تیم و شرکت است و جالب تر اینکه: Marc Levoy شده است علوم کامپیوتر استاد دانشگاه استنفورد از سال 1990 و پس از سال 2014 در نقش خود به عنوان مهندس برجسته در گوگل بوده است که منجر پیکسل تیم است که توسعه یافته محاسباتی عکاسی فن آوری برای صفحه گوشی های هوشمند از جمله HDR+ تصویر, حالت شب و دید.

پس از آغاز به کار خود در این صفحه سری گوشی های هوشمند تا به حال سرآمد در بخش دوربین, دریافت, مثبت, بررسی دوربین در سراسر هیئت مدیره. با صفحه گوشی با استفاده از بسیار مشابه دوربین سخت افزار به رقبای مستقیم آن بسیاری از پیکسل دوربین موفقیت می تواند به احتمال زیاد نسبت به ابتکاری نرم افزار تصویربرداری از ویژگی های ذکر شده در بالا.

اما همه چیز نگاه کمی متفاوت برای آخرین صفحه 4 نسل است که راه اندازی شد در ماه اکتبر 2019. در حالی که بسیاری از ویژگی های نرم افزار و توابع به روز شده و بهبود یافته دوربین و سخت افزار به نظر می رسد کمی بعد به بالا به پایان رقابت است. شرکت هایی مانند سامسونگ و هواوی و Xiaomi ارائه سنسور بزرگتر با وضوح بالاتر و طولانی تر تله لنز و ترکیب آن ویژگی های سخت افزاری با تصویربرداری محاسباتی روش های دستیابی به نتایج بسیار عالی است. این صفحه 4 نیز یکی از معدود گوشی های سطح بالا به ویژگی های اختصاصی فوق العاده گسترده ای دوربین.

این صفحه 4 دوربین است که هنوز هم بسیار عالی در بسیاری از موارد, اما آن را سخت به استدلال می کنند که گوگل حداقل انجام یک درجه از دست داد و نقش رهبری در تلفن همراه تصویربرداری است که آن را تاسیس کرده بود با قبلی صفحه گوشی نسل.

به نظر می رسد مانند داخلی شده است وجود دارد برخی از نارضایتی های با جنبه های دیگر از صفحه 4 سخت افزار بیش از حد. گزارش از اطلاعات همچنین جزئیات برخی از انتقاد از گوگل سخت افزار منجر Rick osterloh را بازتوییت کرد در صفحه 4 باتری:

در یک گروه سخت افزار همه دست ملاقات در پاییز پیش از ماه اکتبر راه اندازی در نیویورک osterloh را بازتوییت کرد اطلاع کارکنان در مورد خود و سوء ظن. او به آنها گفت که او موافق نیست با برخی از تصمیمات اتخاذ شده در مورد این گوشی با توجه به دو نفر که در این نشست حضور داشتند. به طور خاص او نا امید شده بود در قدرت باتری خود را.

باتری و عملکرد دوربین به احتمال زیاد تنها دو نفر از یک طیف وسیعی از عوامل است که باعث شده صفحه 4 آمار فروش به کاهش در مقایسه با زمانی که به پیشینیان خود است. IDC تخمین می زند که گوگل روانه بازار حدود 2 میلیون پیکسل 4 واحد در دو چهارم تلفن بود, در فروش, در مقایسه با 3.5 میلیون صفحه 3 واحد و تقریبا 3 میلیون پیکسل 3A دستگاه.

این آمار و ارقام نیز نسبتا کوچک در مقایسه با زمانی که به بزرگترین رقبای. به گفته IDC اپل به فروش می رسد عظیم 73.8 میلیون آیفون در سه ماهه چهارم سال 2019 ،

آن را به طور کامل روشن نیست اما احتمال دارد که خروج از کیروش و Levoy مرتبط به صفحه 4 عملکرد در بازار است. چه به معنی آن برای آینده صفحه های همراه و دوربین های خود را? ما تنها می دانیم هنگامی که ما نگه داشتن صفحه 5 در دست ما نیست اما ما امیدواریم که گوگل ادامه خواهد داد به ما با تعجب جدید و فن آوری های نوین است که دریافت بیشتر از دوربین گوشی های هوشمند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>