لایکا منتشر کرده است سیستم عامل نسخه 2.0 برای آن SL2 full-frame mirrorless camera آوردن با آن بسیار پیش بینی 'Multishot حالت در میان ویژگی های دیگر و رفع.

هنگامی که آن را برای اولین بار نشان داد در ماه نوامبر گذشته لایکا گفت: SL2 کامل-قاب L-mount camera در نهایت قادر به ضبط 187MP تصاویر از طریق یک Multishot حالت است که به نظر می رسد در یک سیستم عامل به روز رسانی مدتی در سال 2020 است. در حال حاضر ویژگی های جدید است که در اینجا و آماده برای آزمایش قرار داده.

هنگامی که مجموعه ای به Multishot حالت SL2 را ترکیب تا هشت تصاویر برای ایجاد یک فایل DNG به 187MP. برای رسیدن به این سنسور منتقل شده است در نیم صفحه بازه بین هر یک از مواجهه.

با توجه به Multishot حالت با استفاده از سنسور-تغییر برای ضبط با وضوح بالا تصاویر Multishot حالت محدود به شاتر الکترونیکی ضبط و به طور خودکار خاموش می شود, تثبیت کننده تصویر (هر دو BIS و OIS). در علاوه بر این به نهایی 187MP تصویر SL2 را نیز ذخیره یک تصویر در حالت عادی با وضوح (47MP).

پیشرفت های دیگر در سیستم عامل نسخه 2.0 شامل یک به روز رسانی تصویری منو و رابط کاربری توانایی تغییر اندازه فوکوس اتوماتیک زمینه با استفاده از یک شیر و یک محیط جدید است که به طور خودکار تغییر نام فرمت کارت SD به " لایکا SL2.' لایکا نیز خطاب تعدادی از اشکالات از جمله تشخیص بهتر از M لنز هنگامی که با استفاده از یک آداپتور برای رفع آثار در فایل های DNG در هنگام عکسبرداری در 'مداوم — سرعت بسیار بالا' حالت ثابت برای نادرست فاصله فوکوس ارزش ها و به روز رسانی برای اتصال بی سیم است که باید با ارائه سریع تر و با ثبات تر ارتباط بین دوربین و تلفن همراه متصل و یا کامپیوتر و دستگاه های.

سیستم عامل نسخه 2.0 برای SL2 رایگان برای دانلود در Leica وب سایت. دستورالعمل نصب و راه اندازی و کسب اطلاعات بیشتر نیز می تواند بر روی سیستم عامل دانلود صفحه.