خرید رپورتاژ

بیشتر مورد استفاده برای ساخت دنده محافظ برای لنز دوربین نیوجرسی-بر اساس LensCoat تبدیل شده و توجه خود را به ساخت ماسک محافظ برای سلامت کارگران در طول شیوع کروناویروس در ایالات متحده است. این شرکت به بیش از 50 درصد ظرفیت تولید خود را به ساخت ماسک برای آن بیمارستان محلی در ملک موروثی, NJ.

LensCoat مالک و طبیعت, عکاس, اسکات Elowitz گفت: DP Review که او در پاسخ به یک درخواست تجدید نظر توسط فرماندار نیویورک برای شرکت تجهیزات حفاظت شخصی اما گفته شد که فرماندار بود واقعا به دنبال کسانی که در حال حاضر فدرال صدور گواهینامه.

اسکات می گوید او رانده شده توسط یک داستان شخصی است که در آن یکی از موروثی همسایه خانواده شده بود ویران شده توسط CV19 که منجر به هفت نفر در بیمارستان بستری شده و چهار در حال مرگ است.

“من یک کمی نژند که ما را نمی تواند گواهی تجهیزات اما همچنان به دنبال راه هایی برای کمک به او می گوید DPReview. “سپس یکی از کارکنان من هشدار داده من که موروثی شهرستان ساکنان جامعه بود و کنار هم قرار دادن یک گروه در خانه فاضلاب به ایجاد ماسک برای ما CentraState بیمارستان و محلی اولین پاسخ دهندگان.’ اسکات تماس گروه به پیشنهاد شرکت مهارت های دوخت و ظرفیت و به زودی شروع به ساخت ماسک.

Lenscoat معمول خط تولید کمو پوشش برای لنز دوربین ها و عکاسان

LensCoat دارای سهام زیادی از استتار مواد است که آن را با استفاده از آن معمول محصولات و استفاده از این برای برخی بسیار سرد به دنبال ماسک. “ما از Realtree مجوز (Realtree پیشرو جهان استتار طراح). آنها شنیده ام در مورد آنچه ما انجام شد و تماس با ما به همچنین اهدای پارچه به محلی ما شود.’

اسکات توضیح می دهد که این ماسک ها نه FDA فولاد درجه به طوری که آنها در حال استفاده بیش از N95 و فولاد ماسک و همچنین به دیگران داده شده در بیمارستان به طوری که این بیمارستان می تواند با استفاده از منابع محدود خود موثر تر است. ‘و من احساس خوبی در مورد پیدا کردن یک راه برای کمک به جامعه محلی ما. ما همه در این با هم. ما باید به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به حتی اگر آن را فقط به ماندن در خانه و نه تبدیل شدن به یک قربانی و یا بخشی از مشکل است. هر چه زودتر ما را از این تحت کنترل هر چه زودتر ما قادر خواهد بود برای بازگشت به حس ظاهر،’

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت دیدن LensCoat سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im