حرکت به آینه توسط برخی از صنعت بزرگترین بازیکنان قرار دادن تمرکز بر روی خود لنز جدید ترکیب اولیه.

در اخیر ما نگاه کنید ~$2000 فول فریم دوربین های بدون آینه ما گفت که انتخاب بین آنها است به همان اندازه در مورد خرید یک سیستم لنز به عنوان هر چیز دیگری. در این مقاله ما قصد داریم به یک نگاه در چهار فول فریم بدون آینه سیستم برای دیدن آنچه که آنها ارائه می دهند و جایی که آنها ممکن است هنوز بروید.

همچنین این لنز در حال حاضر در دسترس ما در نظر درجه پشتیبانی ارائه شده توسط شخص ثالث لنز سازان و به طور خلاصه به بحث در مورد برخی از فن آوری های درگیر.

Sony E-mount

وقتی که می آید به فول فریم لنز برای دوربین, سونی, بزرگترین سر شروع می شود. سونی با معرفی کامل خود-قاب ‘آهن’ محدوده در کنار اصلی a7 در اواخر سال 2013 و در حال حاضر چندین سال تجربه در ساخت APS-C E-ماونت لنز در آن نقطه است.

سونی نیز گرفته می شود غیر معمول حرکت اجازه می دهد شخص ثالث لنز سازندگان دسترسی به آن لنز مشخصات و پروتکل های ارتباطی. این اجازه شرکت مانند سیگما تامرون و Tokina به گسترش طیف وسیعی از لنزهای موجود برای گوشی های سونی عکاسان. در مورد سیگما این شامل موجود DSLR نوری طرح به عنوان به خوبی به عنوان جدید و اختصاصی نوری فرمولاسیون برای آینه.

نمودار را پوشش می دهد فوکوس اتوماتیک اعداد اول و پایان زوم در 14-200mm محدوده. ترکیب اولیه درست همانطور که از آوریل سال 2020 است.

در علاوه بر این به پوشش بسیاری از این پایگاه های سونی تا به حال زمان برای اضافه کردن متخصص لنز مانند 600 mm F4 400mm F2.8, 100-400mm و 200-600 میلی متر تله گزینه های معادل که در حال حاضر در دسترس برای سیستم های دیگر.

شروع زودتر داده است سونی زمان به ارائه طیف گسترده ای از لنز ها از جمله گزینه های کمتر آشکار مانند 135mm F1.8 GM

سونی می گوید که سال ها آن را صرف ساختن لنز برای دوربین بدون آینه اجازه داده است آن را به توسعه تخصص در انواع موتور مناسب برای فول فریم بدون آینه لنز (نیاز به درایو لنز روان به صورت تصویری و همچنین به عنوان به سرعت به معنی نیاز نیست همان است که برای دوربین های dslr). در حالی که این درست است که سونی تصویب فن آوری های مانند موتورهای خطی و پیزوالکتریک درایو را فراهم می کند اخیر آن لنز با تحت سریع, صاف, تمرکز, توجه داشته باشید که برخی از این شرکت زودتر لنز همیشه نشان می دهد این عملکرد مشابه.

کانن RF-کوه

کانن RF لنز صف تا کنون نشان داده مجزا تمرکز بر نیازهای کاربران حرفه ای با بسیاری از آن اولین لنز متعلق به بیمه ‘L’ محدوده.

کانن نشده باز کردن لنز آن کوه به دیگر سازندگان بنابراین محدود شخص ثالث پشتیبانی در دسترس در حال حاضر. اگر RF کوه دستاوردهای هر چیزی شبیه است که محبوبیت EF mount آیا آن را بسیار محتمل است که شرکت های دیگر را پیدا خواهد کرد یک راه برای ارائه لنزهای فوکوس اتوماتیک, اما گسترده شخص ثالث پشتیبانی از RF ممکن است برخی از سال های دور.

کانن در حال حاضر با استفاده از انواع موتور در آن RF لنز: در درجه اول با استفاده از این شرکت سریع, صاف, ‘نانو USM’ تکنولوژی و ring-type USM موتور که زیر بنای بسیاری از بالا پایان لنزهای DSLR. این حلقه-نوع موتور به نظر می رسد به کار به خوبی با کانن dual pixel AF سیستم اما همیشه نیست مسطح و یا سریع به خصوص با توجه به این که آنها تمایل به استفاده از لنز با بزرگ و سنگین عناصر لنز است که باید نقل مکان کرد.

RF 35mm F1.8 در ضمن با استفاده از یک استپر موتور که باعث می شود آن را به طرز محسوسی کندتر و noisier به تمرکز از بهترین کانن دیگر آینه لنز.

نیکون Z-کوه

مانند کانن و نیکون هنوز باز کرد تا Z-کوه به اشخاص ثالث که در حال حاضر محدودیت های خود را فوکوس اتوماتیک انتخاب نیکون خود لنز.

اما نیکون اولیه ایجاد کردن استراتژی به نظر می رسد بسیار متفاوت از کانن: به جای شروع با exotica نیکون ارائه شده در یک محدوده نسبتا مقرون به صرفه (و قابل حمل) F1.8 اعداد اول در کنار مجموعه ای از F2.8 و F4 زوم.

از نظر تمرکز موتور نیکون به نظر می رسد در درجه اول با تکیه بر استفاده از استپر موتور برای آن لنز کنون که ارائه عملکرد مناسب و معقول اما به نظر نمی رسد برای مطابقت با موتورهای خطی یا کانن نانو USM فن آوری برای هر دو سرعت و یا صافی. دوقلو گروه تمرکز کمک به دقیق تمرکز حتی نزدیک در برخی از نیکون لنزهای زوم که همچنین می تواند به بهبود در اغلب متوسط سرعت تک موتور طرح است.

L-mount: Panasonic Leica و سیگما

پاناسونیک همراه با سیگما در تراز وسط قرار دارد خود را با لایکا با اتخاذ ‘L’ mount برای فول فریم دوربین های بدون آینه. این فورا آن را می دهد دسترسی به تاسیس لنز محدوده (هر چند مانند سونی است که ساخته شده در اطراف یک کوه در اصل متمرکز APS-C). سیگما ورود در اتحاد باید اطمینان از طیف گسترده ای از شخص ثالث L-ماونت لنز در دسترس است.

همه دوربین پاناسونیک تا کنون بوده است در اطراف این شرکت عمق-از-میدان وضوح (DFD) سیستم AF. درجه که لنز از دیگر اعضای L-کوه داد در حال بهینه سازی این سیستم این است که روشن نیست در این نقطه است. ما انتظار لایکا لنز طراحی شده است که در اطراف مجزا DFD-مانند رویکرد به خوبی کار می کنند اما ما نمی دانیم که چگونه از نزدیک سیگما هنوز در آغوش DFD مفهوم است. در حال حاضر ما نمی انتظار می رود همان ثبات در سراسر بومی L-ماونت لنز است که ما دیده ایم از تک ساز سیستم, اما ما می خواهم انتظار سیگما به کار برای به حداکثر رساندن سازگاری.

پاناسونیک از لنز در درجه اول استفاده از خطی تمرکز, موتور اما با استفاده از یک ترکیب خطی و موتورهای پله برای لنز مانند 50mm F1.4 و آن 70-200s که نیاز به بیشتر های شیشه ای به توان در اطراف نقل مکان کرد.

DSLR لنز پشتیبانی

اگر شما در حال حاضر خود را انتخاب DSLR-ماونت لنز آن شما را پیدا کنید که با لوازم جانبی مناسب شما می توانید سوار کردن آنها بر روی هر یک از این دوربین بدن. از آینه مانت همه سوالات این برگ مقدار زیادی از اتاق را برای قرار دادن یک آداپتور بین لنز و بدنه. عملکرد شما متفاوت خواهد بود ،

کانن اغلب بسته های نرم افزاری یکی از آن EF-به-RF آداپتور با RF-mount cameras, و این باعث می شود سه نوع (ساده عبور از طریق لوله دیگری با یک کنترل حلقه در اطراف آن و یک سوم است که اجازه می دهد تا شما قطره یک انتخاب فیلتر بین لنز و دوربین). Dual pixel AF سیستم همراه با کانن دانش خود را از پروتکل های ارتباطی معنی لنز EF کاربران را دریافت کنید احتمالا بهترین اقتباس لنز تجربه استفاده از کانن RF-mount بدن. که گفت: ما هنوز نمی لزوما انتظار DSLR سطح عملکرد از تمام لنزهای EF زمانی که اقتباس شده است.

جای تعجب نیست, شما تمایل به دریافت بهترین اقتباس عملکرد اگر شما استفاده از لنزهای DSLR در همان مارک’ آینه بدن. آیا انتظار DSLR سطح عملکرد ،

شرکت های مختلف نیز EF-به-E آداپتور اجازه می دهد لنزهای EF استفاده می شود در Sony بدن. و در حالی که نه کاملا به عنوان سازگار به عنوان Canon-در-کانن ترکیب ما تا به حال تجربه های خوب با این ترکیب هر چند به طور کلی تنها با فاصله کانونی کوتاه تر. در ضمن سیگما باعث MC-21 آداپتور برای استفاده از لنزهای EF با L-mount بدن, اما, بدون, phase detection AF در هر یک از این دوربین AF مداوم در دسترس نیست.

نیکون نیز ارائه می دهد کیت که شامل آن ‘FTZ’ F-به-Z کوه آداپتور با برخی از دوربین خود را بدن. این فراهم می کند یک سطح مناسب و معقول برای پشتیبانی از لنزهای موجود است اما حاوی یک تمرکز درایو موتور تنها می تواند از لنزهای فوکوس اتوماتیک با موتور (AF-S و AF-P و AF-I لنز و خود را به شخص ثالث معادل). F-به-E آداپتور در دسترس هستند اما عملکرد می تواند متفاوت باشد, لنز به لنز ساخت آن را بیشتر از یک قمار است.

همانطور که شما احتمالا می خواهم انتظار می رود پس از آن لنز های قدیمی تر تمایل به کار بیشتر قابل اعتماد با دوربین های ساخته شده توسط نام تجاری همان. اما آنها را می توان مورد استفاده در سیستم های دیگر, بنابراین بسته به اینکه چگونه گسترده خود لنز موجود در مجموعه است که شما ممکن است دریابید که شما می توانید انجام دهید با کاهش عملکرد به جای داشتن به فروش بالا و شروع دوباره, اگر شما نمی خواهید برای محدود باقی می ماند به هوی و هوس ساز DSLR خود را.

خلاصه

به عنوان شما می خواهم انتظار سونی نزدیک به پنج سال از شروع به سر و باز بودن نسبت به شخص ثالث سازندگان به آن اجازه ساخت یک مزیت قابل توجهی بیش از رقبای خود را, اما هر چهار مانت در حال حاضر شروع به دیدن کلید در سوراخ های مربوطه خود را در ترکیب تیم پر شده.

در دراز مدت این احتمال وجود دارد که هر چهار سیستم تمدید خواهد شد به ارائه طیف وسیعی از اواسط محدوده و همچنین بالا پایان اعداد اول و زوم, اما آن را بسیار روشن است که در ابتدا نیکون و کانن با تمرکز بر مجموعه های مختلف از کاربران است.

شخص ثالث پشتیبانی فراهم می کند گزینه های بیشتر در سیستم های لنز.

نیکون و کانن تصمیم به نگه داشتن خود را مانت بسته به رقبای بدان معنی است که آنها می توانید کنترل قوام تجربه را برای کاربران خود (بدون خطر از یک شخص ثالث لنز ارائه زیر استاندارد AF سرعت و یا صافی مثلا) اما با حرکت نزولی این است که شما به طور کامل وابسته به آن شرکت توسعه اولویت مگر اینکه شما مبارک را به شانس خود را با ساده فوکوس دستی گزینه های.

آن را به شخص ثالث سازندگان و توانایی و تمایل به تولید به طور کامل سازگار با لنزهای که جالب خواهد بود به تماشای. تصویب نرخ Sony E-ماونت دوربین های دیجیتال و در دسترس بودن لنز پروتکل است به احتمال زیاد به معنی ترین آینده شخص ثالث لنز خواهد بود طراحی شده در اطراف این کوه اما آن خواهید بود برای دیدن که سیستم های دیگر این حمایت از تمدید می شود به.


همه لنز صف نمودارهای پوشش لنزهای فوکوس اتوماتیک در 14-200mm محدوده و تنها شامل اعداد اول و پایان زوم. ترکیب اولیه درست همانطور که از آوریل سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de