اجازه دهید آن را رول: چرا سازندگان دوربین در حال رفتن به نگه دارید اضافه کردن ویدئو


بسیاری از قبل از راه اندازی اعتیاد به مواد مخدره در اطراف کانن EOS R5 متمرکز شده بر روی آن تصویری دلاوری اما چرا امکانات مانند 8K در حفظ و گرفتن اضافه, عکسهای دوربین ؟

برخی از مهمترین پیشرفت های چشمگیر در سال های اخیر دوربین های دیجیتال شده اند در عرصه تصویری, ترک بسیاری از عکسهای عکاسان unimpressed. اما وجود دارد برخی از دلایل خوبی که چرا دوربین نگه دارید بهتر ویدئو همان اندازه برخی از دلایل خوبی داریم بعید است برای دیدن بسیاری از ‘خالص عکاسی’ دوربین در آینده و حتی اگر ما وجود دارد دلیل بسیار کمی به فکر می کنم مانند یک دوربین خواهد بود هر ارزانتر است.

چرا که تمرکز بر روی ویدئو?

یکی از دلایل اصلی آن به نظر می رسد تمام سازندگان دوربین متمرکز تصویری است از آنجا که این یک منطقه که در آن وجود دارد روشن اتاق را برای بهبود. تصویر سنسور کردم بسیار خوب: بهره وری بسیار بالا و جزئیات سر و صدا بسیار پایین است به این معنی که ما در حال بعید است برای دیدن این گام بزرگ رو به جلو در نسل تصویر با کیفیت است که ما شاهد در روز قبل از عکاسی دیجیتال است.

در عوض بسیاری از پیشرفت های ساخته شده در شرایط بازخوانی سرعت و قدرت پردازش. ما شاهد این آشکار به عنوان بهتر فوکوس اتوماتیک عملکرد چند شات دوربین و حالت های بهبود یافته. به همین دلیل است که ما زمان بیشتری را صرف بحث در مورد AF و تصویری در بررسی های ما: چرا که آنها زمینه پیشرفت قابل توجهی و تفاوت بین مدل های.

طبعا ما می بینیم بسیاری از عکسهای عکاسان گفت: آنها نمی خواهید به پرداخت هزینه برای امکانات آنها لازم نیست. اما این که ساده است:

شما در حال حاضر پرداخت برای سخت افزار

تن به تن به عنوان ” نهایی عکس عکسبرداری دوربین را در راه اندازی پاناسونیک G9 به دست آورد عمده اواسط عمر تصویری ارتقا به گسترش آن تجدید نظر شود.

سریعتر بازخوانی و پردازش است که برای کمک به ارائه عالي-پژوهش و بهتر میزان ارسال بیت ویدئو همان فن آوری است که زیر بنای سریع تر موضوع آگاه فوکوس خودکار بهبود دیده ایم در چند سال گذشته است. همان است که به طور گسترده درست چند شات بالا res تمرکز انباشته و دوباره تمرکز حالت است که اضافه شده است: بنابراین شما نمی خواهد پایین تر از هزینه های سخت افزاری با ترک ویدئو است.

شما ممکن است به شما پرداخت برای توسعه

در بالای این دلیل بسیار تولید کنندگان در حال ارتکاب توسعه منابع تصویری است که آنها امید آن را گسترش محصول و درخواست تجدید نظر فراتر از (کاهش) در بازار به صورت سنتی عکسهای دوربین. یوتیوب و رسانه های اجتماعی ساخته شده اند تصویری قابل اشتراک گذاری است که باعث می شود تصویری قابلیت مطلوب تر است. اگر تصویری اضافه کردن ویژگی های بیشتر به معنی دوربین های فروخته شده دریافت کنید و سپس هر یک از خریدار و شانه ها کمی کمتر از هزینه های توسعه.

همچنین برخی از قلمروهای عکاسی حرفه ای در حال حاضر تقاضا بالا پایان تصویری قابلیت های بسیار از این کار توسعه در حال انجام است که برای مخاطبان و سپس به trickling پایین.

جدا هنوز هم-تنها نوع هزینه بیشتر نه کمتر

نمی افتد به دام فرض کنید شما می توانید یک مدل ارزان تر با این ویژگی های اضافی از دست رفته ، طراحی و توسعه دو نسخه از یک محصول هزینه بیشتر حتی اگر آنها فقط متفاوت از لحاظ سیستم عامل از شما می خواهم که به انجام تست و تضمین کیفیت در دو نسخه از این سیستم عامل پس از آن همچنان به توسعه آنها را به صورت موازی در صورت به روز رسانی.

یک دوربین با امکانات کمتر نمی خواهد ارزان تر است. حتی بعد از خرید سیستم عامل به اضافه هزینه: آیا شما مایل به پرداخت به ویدئو حذف شده ؟

هر اضافی مدل دوربین پس از آن متحمل هزینه های بازاریابی به دنیا بگویید که در آن وجود دارد و برای برقراری ارتباط تفاوت است. سپس می افزاید: به برنامه ریزی تولید و عرضه زنجیره ای پیچیدگی: شما نیاز به تعادل ظرفیت تولید بین این دو مدل و سپس مطمئن شوید که عدد سمت راست از عکسهای فقط و مدل هیبرید تا پایان رفتن به هر منطقه و هر خرده فروش.

ما هنوز هم دیدن عکسهای مدل تنها-

نه هر دوربین جدید خواهد شد اما کسانی که نمی خواهد در اقلیت: Leica برخی از بالا پایان تصویری قابلیت در مدل های که در آن آن را حس می کند.

با وجود همه این عوامل ما هنوز هم برخی از عکسهای-فقط دوربین. مثلا لایکا است به احتمال زیاد به ادامه به ارائه عکسهای-تنها دوربین های فاصله یاب (حتی اگر برخی از مدل های ویژه تصویری) و اضافه کردن ویدئو با کیفیت بالا نیست و به احتمال زیاد به یک اولویت برای فاز یک medium format پشت.

وجود ترکیبی از عوامل در بازی. اضافه کردن ویدئو ممکن است کاهش می دهد به جای گسترش درخواست تجدید نظر برای یک محصول که در آن تمرکز – این که آیا آن را عکاسی سنت یا نهایی, عکسهای با کیفیت – یک نقطه فروش. و این فراتر از این سوال که آیا یک ویدئو را فعال کنید نسخه خواهد بود رضایت بخش (و یا حتی رضایت بخش) دوربین.

اجازه دهید آن را رول

اما در خارج از این rarefied سوله تصویری است که در اینجا به ماندن بگیرید. از این رو Leica s SL دوربین tout بسیار چشمگیر تصویری, مشخصات و پاناسونیک بیشتر عکسهای متمرکز G9 دریافت یک افزایش عمده آن تصویری تنظیمات اواسط زندگی به گسترش آن تجدید نظر شود.

اگر به خوبی اجرا تصویری امکانات نیاز نیست در راه خود را اجازه می دهد بیشتر کارآمد عکسهای تجربه تر در سال های اخیر نسل از دوربین.

که در آن نقطه به جای راه آهن در برابر (تقریبا) اجتناب ناپذیر است, شما ممکن است پیدا کردن آن را سازنده تر به استدلال می کنند برای بهتر تصویری اجرای طوری که ویژگی های ویدئو نمی کنید در راه خود را. یا شاید شما می تواند تصویری را امتحان کنید. کسی چه می داند ؟ شما ممکن است از آن لذت ببرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im