اجازه دهید غذا خوردن! در ماه ژوئن آشپزی باشگاه انتخاب است “پیروزی های کوچک” توسط جولیا Turshen.

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

سلام دوستان! آن را به من دوباره: شما ساکن آشپزی باشگاه راهنمای. من امیدوارم که شما تا به حال یک سفر پربار با جیمی الیور 5 مواد تشکیل دهنده این ماه است. من واقعا لذت بردم چه مستقیم رو به جلو در این دستور العمل از این کتاب این احساس تقریبا فایده اما با خلاق و شعله ور شدن. اگر شما نمی قادر به گیر یک کپی از کتاب, من به شدت توصیه به تلاش کردن این دستور غذا را برای خامه قارچ, مرغ, با این دستور العمل برای خشکیده گاو ایتالیایی و این سیر و قارچ ماکارونی. و در حالی که شما در حال پخت و پز چند روز آینده, چرا نمی تونه به یکی از خود را نشان می دهد در آمازون نخست? (من شخصا مشاهده Jamie oliver’s Food فرار – فرانسه Pyranees.)

بنابراین در اینجا ما عبارتند از: آن را تقریبا ژوئن. ما در نیمه راه از طریق سال و چه یک سال از آن شده است. من لازم نیست به شما بگویم همه چیز شده است (می دانید در حال حاضر). پس برای شروع فصل تابستان و تمرکز بر روی برخی دست یافتنی پیروزی برای سال 2020 ما تصمیم گرفت برای کشف جولیا Turshen این پیروزی های کوچک برای ماه ژوئن! در ادامه به ببینید که چرا ما را انتخاب کرد این کتاب, و چگونه به دنبال همراه.

می خواهید به دنبال همراه با Kitchn دیجیتال آشپزی باشگاه ؟ در اینجا نحوه شرکت کنند.

چرا پیروزی های کوچک است که ما در ماه ژوئن آشپزی باشگاه انتخاب

برای آخرین ماه یا بیشتر طول همه گیر Kitchn ویراستاران صحبت در مورد چگونه ما خوانندگان و دوستان احساس کمی سوخته از پخت و پز (و در اینجا یک راهنمای اگر شما احساس که راه). آن را قابل فهم — بسیاری از مردم احتمالا پخت و پز و برنامه ریزی وعده های غذایی بیشتر از آنها تا کنون در حال حاضر. اما در همان نفس ما نیز با توجه به این که بسیاری از آشپز در تماس هستند از چیزهایی که آنها احساس افتخار در مورد آشپزخانه — چگونه آنها قادر به کشش مواد غذایی خود را کمی طولانی تر و یا آنها که ساخته شده خود را اولین قرص نان خمیر ترش. این لحظات در آشپزخانه احساس می کنم خیلی ضروری در یک زمان که در آن همه چیز احساس آغشته با عدم قطعیت است.

و آن این لحظات است که الهام بخش ما کتاب آشپزی برای ماه ژوئن. جولیا 2016 بهترین-فروش کتاب آشپزی همه چیز در مورد جشن کوچک دستاوردهای طوری که شما می توانید “تبدیل راحت و بصری و مبتکر طبخ.” هر دستور شامل یک “پیروزی کوچک” لحظه. برای مثال جولیا توصیه می کند با استفاده از “پیر تخم مرغ” (حداقل یک هفته) برای سبز تخم مرغ را با (یا بدون) ژامبون, دستور, دلیل, مسن, تخم مرغ هستند راحت تر به پوست. درخشان!

بنابراین در ماه ژوئن اجازه دهید در ادامه به تماس خود ما موفقیت در آشپزخانه. و در حالی که شما در آن هستید را بوقلمون خوشمزه ترین شامی کباب شما همیشه باید (صفحه 168 در این کتاب). پیروزی های کوچک شده است یکی از مورد علاقه من, اشپزی به بیرون آمدن در پنج سال گذشته و من امیدوارم که شما احساس می کنید که راه بیش از حد قبل از ماه جولای ،

شما پخته شده هر چیزی از پیروزی های کوچک قبل از ؟ آنچه در مورد جولیا تازه ترین کتاب آشپزی در حال حاضر و دوباره? وجود هر گونه مورد علاقه? اجازه دهید من می دانم که ما در Facebook ، من شخصا چشم من در “همسر مبارک, شاد, زندگی, کیک شکلاتی” که من شنیده ام بسیاری از چیزهایی که در مورد, و من نیاز به یک بهانه خوبی است برای ایجاد یک کیک. پخت و پز مبارک!

آریل Knutson ویژگی های مدیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>