بیایید افزایش 2.0 معرفی جدید هوش مصنوعی-طراحی الگوریتم برای ارتقاء عکس های خود را

ارتقاء عکس است ایده آل نیست تحت هیچ شرایطی اما زمانی که وجود دارد هیچ راه حل دیگری برای ساخت تصاویر با وضوح بالاتر شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما با استفاده از ابزار مناسب. بیایید افزایش آنلاین مبتنی بر ارتقاء ابزار را منتشر کرده 2.0 به روز رسانی است که به طور موثر ساخته شده است از زمین تا با بهبود الگوریتم های جدید, افزایش میل جنسی حالت ها و ایستگاه از پیش تنظیم به صورت مشترک انواع تصویر.

بیایید افزایش 2.0 بازسازی شده است با یک رابط کاربر جدید قرار می دهد که در آن تمام تنظیمات پنل در یک جعبه برای رابط کاربری ساده. به روز شده در web app ارائه می دهد ارتقاء در افزایش 2x, 4x, 8x, 16x و سفارشی برای تنظیم دقیق تر پوسته پوسته شدن. تحت الگوریتم برگه اجازه افزایش 2.0 ارائه می دهد پنج اختصاصی هوش مصنوعی-طراحی الگوریتم ها: خودرو, عکس, تصویر, عکس, 2.0 (بتا) و عکس 2.0 چهره (بتا). عکس 2.0 چهره (beta) الگوریتم با استفاده از اجازه افزایش اختصاصی در صورت بازسازی AI به طور خودکار تشخیص چهره در تصاویر و اولویت بندی وضوح زمانی که ارتقاء.

جدید نیز شش ایستگاه از پیش تنظیم است که به طور خودکار اعمال از پیش تعیین متغیرها به یک تصویر بر اساس خاص از پیش تعیین شده گزینه را انتخاب کنید. ایستگاه از پیش تنظیم شامل گزینه برای چاپ عکس, املاک و مستغلات, تصاویر, e-commerce, تصاویر و بیشتر.

بیایید افزایش 2.0 اجازه می دهد تا شما را مجلل و پنج تصاویر به صورت رایگان (محدود به 15MP) قبل از نیاز به خرید یا اشتراک و یا پرداخت به شما به عنوان اعتبار (که در آن قطعنامه محدود نیست). در زیر قیمت تفکیک برنامه های مختلف:

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر و سعی کنید اجازه دهید افزایش 2.0 برای خودتان سر در را به اجازه افزایش 2.0 وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>