کاهو: بهترین راه برای آن را انتخاب کنید آن را طبخ و خوردن آن

وجود دارد چهار نوع اصلی از کاهو شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن در یک نمونه آمریکایی فروشگاه مواد غذایی: Crisphead یا کاهواست کلاسیک ترد خفیف بیشتر آب های مختلف است که شما اغلب به صورت جداگانه پیچیده و به دنبال کمی مانند یک سر سبز و کلم و جز آن را بسیار سبک تر است. این هم چیزی است که شما پیدا کردن شکوه بسیاری از unfancy همبرگر یا زیر بیکن و پنیر آبی در گوه سالاد.

کاهوهمچنین شناخته شده در خارج از آمریکا به عنوان cos است در حال حاضر محبوب ترین ها انواع. آن را کمی بیشتر نیش می زنند از کوه یخ است اما هنوز هم به اندازه کافی ملایم لطفا حتی ضربه زننده کام. Romaine رشد می کند بلندتر اعتصاب به نام سر نیزه و یا قلب شما اغلب پیدا کردن کیسه از سه در یک ردیف قلب romaine در فروشگاه با شل تر برگ های بیرونی گرفته شده است. آن را نیز شما را چه خواهد شد در هر سالاد سزار کلاسیک.

Butterhead کاهو اغلب می رود به نام بوستون کاهو یا Bibb کاهو. برگ خفیف و بسیار حساس — حتی ممکن است می گویند اذوقه و نوشابه. سران کاهو متمایز سست و برگ گسترده ای با لبه های صاف. شما اغلب پیدا کردن آن را در فروشگاه مواد غذایی در یک سطل با یک بیت از ریشه هنوز هم متصل و گسترده ای انعطاف پذیر برگ کاهو پیچد بسیار ساده تر را.

و در نهایت تعدادی از قرمز و سبز loose-leaf گونه که لازم نیست فرم به سر butterhead یا یخ یا قلب مانند romaine. این کاهو به شما در پیدا کردن اغلب در بازارهای کشاورزان و فانتزی فروشگاه های مواد غذایی و یا پر کردن یک کاسه بزرگ از تازه سبزی مخلوط. آن را اغلب با نام مثل برگ بلوط, بتیویایا فرانسوی ترد و آن را به یک طیف وسیعی از رنگ و بافت.

هم وجود دارد تعدادی از دیگر سبزی های برگ دار شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن در سالاد مانند کلم پیچ, endive, منداب, escarole, frisée, خرفه, radicchioیا شاهی آبی. اینها از لحاظ فنی نمی سالاد, اما برگ از خانواده های دیگر از گیاهان مانند کاسنی و یا brassica (خانواده که شامل سبزی خردل و کلم). این برگ تمایل به بیشتر تلخ کمتر خفیف و اغلب به فروش می رسد با سست برگ کاهو در بسته بندی سالاد و یا سبزی مخلوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im