مانند Ahmaud Arbery من اجرا برای سلامت من. آیا من باید به ترس برای زندگی ؟

پدربزرگ و مادربزرگ من مطرح خواهر من و من به مراقبت عمیقا در مورد سلامتی ما. هر روز صبح ما غرور خواهد بود از پی

توسط DASTESALAMATT در 23 اردیبهشت 1399

پدربزرگ و مادربزرگ من مطرح خواهر من و من به مراقبت عمیقا در مورد سلامتی ما. هر روز صبح ما غرور خواهد بود از پیش تنظیم شده با خمیر دندان و دهان شویه. مواد مغذی متراکم فرنی و آب از گریپ فروت در خلوت شد ما میز صبحانه در کنار روغن کبد کاد و بوش چای—غرب هندی, درمان های خانگی برای نگه داشتن سیستم ایمنی بدن ما در شکل.

پدر بزرگ من که نگه داشته checkbooks متعادل و باغ بارور شد و کمتر سخت گیر می شه در مورد سلامت خود را. او زیاده روی در دوم صفحات و دسر در کلیسا potlucks نگه داشته و فعالیت بدنی—خارج از رسیدگی به حیاط—به حداقل برساند. پدر بزرگ من است پیوسته در حال کاهش سلامت loomed در پس زمینه از دوران کودکی من: قند خون چک ها و قرار ملاقات دکتر در صبح, عکس های انسولین در بعد از ظهر یک بسیاری از نسخ و گاه به گاه بی خوابی ناشی از آپنه خواب در شب. با وجود بازمانده سکته مغزی و حمله قلبی درگذشت در طول سال دوم. دیابت و فشار خون و سرطان پروستات—مشترک trifecta در میان مردان آفریقایی-آمریکایی—چیزی است که او را کشتند.

زمانی که من به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را با دکتر خود در مورد وارث پدر بزرگ من ضعیف, سلامت, ورزش یکی از اولین توصیه ها. و او درست است. هیچ ورزشگاه ؟ هیچ مشکل. به سادگی به خارج از منزل و لذت بردن از پیاده روی و یا تنه زدن به خارج. ورزش ممکن است درمان این بیماری است که در زمان پدر بزرگ من است اما این یکی از بهترین و در دسترس ترین سلاح در برابر آنها. مگر اینکه آن را تبدیل به یک سلاح استفاده می شود در برابر ما است.


در فوریه 23, 2020, در حالی که آهسته دویدن را از طریق یک محله در نزدیکی خانه اش Ahmaud Arbery25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط گرگوری و تراویس McMichael دو مسلحانه مردان سفید. اخبار از قتل او ظاهر در مقیاس ملی زمانی که یک ویدیو از مرگ ساخته شده راه خود را در سراسر رسانه های اجتماعی در اواخر هفته گذشته اشتعال یک تماس برای عدالت 74 روز بعد از قتل او.

Arbery بود سابق مدرسه فوتبال ستاره; دویدن مراقبت و حرکت بدن خود را بخشی از روال خود را. خبر از مرگ او من را تکان داد به هسته. خود را گرم لبخند به ارمغان آورد به ذهن چهره دیگر در زندگی من است. تلاش خود را برای انجام کاری برای مراقبت و نگهداری از خودش چیزی بود که او هزینه زندگی خود را.

من معرفی شد به دو و میدانی در دبیرستان اما به عنوان یک تماشاگر آواز ما Alma Mater و مبارزه با آهنگ جمعه شب فوتبال و بخانه بازی. من قدردانی رفاقت که من دیدم در میان اغلب سیاه و سفید و قهوه ای مردان جوان بسیاری امیدوار ورزشی کمک هزینه تحصیلی در کالج ها و شهرت. در آن زمان من مشغول بود با اولین کار پاره وقت. تنها جنبش من در مورد مراقبت پس از آن بود که رانندگی ماشین من می خواهم صرفه جویی شده تا به حفظ.

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه, من به نیویورک نقل مکان کرد و در فرود شراب و ارواح میباشد. شامپاین, صبحانه ظهر بازدیدکننده داشته است به نوار مشتریان شام از کره-غرق استیک زوج با اهل توسکانی Montalcino: این شد زندگی من. و تظاهرات فیزیکی مشهود بود. من بی قراری در هنگام خواب و خستگی از من استقبال در صبح و اجرا سریع به طبقه پایین برای گرفتن مترو به حال من از نفس. در شب بیدار من فلش به عقب به من و پدر بزرگ من گرفتن انسولین را از یخچال به سوراخ آن در روده.

همراه با وساطت بقیه و گیاه متمرکز بر رژیم غذایی و ورزش شد راه نجات من. من کشف یک دوست fitness studio, جلسه, و من شروع به در حال اجرا: یک معامله بزرگ برای کسی که همیشه فکر می کردم در حال اجرا بود بدترین نوع ورزش قابل تصور است. با هر پوند از پا من می توانم شنیدن ضربان قلب من در برابر من ribcage و از طریق فشار در گوش. این مسیر به فرقه دونده بالا شنیدم خیلی در مورد? گسترش ظرفيت ريه های من و آموزش به تنفس عمیق بود به چالش کشیدن به اندازه کافی. اما من در تلاش بود به ضرب و شتم هر پرونده; من نمایش برای خودم ایجاد یک فضای که در آن من می تواند اجازه دهید افکار من در جریان آزادانه. من احساس می کردم حفاظت از سالها زندگی که من ژنتیک و نژادی و نابرابری می تواند در غیر این صورت سرقت از من.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im