مثل اینکه از او خواسته به طبخ برای گوردون رمزی’ عکاس Jerry Ghionis در عکسبرداری پرتره از Joe McNally

زمانی که Jerry Ghionis یک تماس درخواست اگر او علاقه مند به عکاسی پرتره افسانه Joe McNally او شروع به پریدن کرد در این فرصت. فقط با استفاده از یک لنز – نیکون Z 85mm F1.8 S – جری و جو تبدیل دوربین خود را بر روی یک دیگر. سازمان دیده بان ویدئو بالا را ببینید که چگونه آنها کردم.

چه چیزی آن را مانند به گرفتن عکس پرتره از افسانه ؟ در یک مصاحبه اختصاصی جری توضیح می دهد که در پس زمینه به ساقه و آنچه در آن بود به کار با جو و همچنین ارائه برخی از بینش و رویکرد خود را به عکاسی پرتره.


به ما بگویید که چگونه شما درگیر با این شلیک

زمانی که من تماس بگیرید در مورد گرفتن پرتره از Joe McNally من فکر کردم وای – که مثل این است که خواسته به طبخ برای گوردون رامزی!

در این مختصر فقط به ساقه پرتره از یک دیگر برخی از سرگرم کننده و ببینید چه چیزی از آن می آید. من ترس من هیجان زده بود. من می خواهم برای ایجاد چاپلوس و معنی دار پرتره از مردم و من فکر می کردم اینجا یک مرد که انجام می شود این برای همه, و او سزاوار چیزی برای خودش. که این فرصت را من هیجان زده در مورد: ایجاد چیزی برای جو که او انجام داده برای بسیاری از مردم است.

برای این شات جری مطرح جو با اولین دوربین نیکون او تا کنون با استفاده از یک FTn با F36 موتور درایو.

Photo by Jerry Ghionis حسن نیت ارائه میدهد نیکون ایالات متحده آمریکا است.

یک شات بود که از قبل برنامه ریزی شده بود پرتره جو با هالیوود چراغ و آینه. که من فکر کردم این امر می تواند سرد به ویژگی جو با اولین دوربین نیکون او تا کنون استفاده می شود. او یک مرد قد بلند و من می خواستم به سبک او مانند مرسوم 50s و 60s-عصر عکاس با پس زمینه آبی کار با چشمان آبی و کنتراست در برابر رنگ مو خود را. بنابراین من در بر داشت برخی از استودیو چراغ یک آینه و برخی چیزهای دیگر. من می دانستم که آنچه که من می خواستم اما من فقط به حال به معنای واقعی کلمه در حدود پنج دقیقه به آن را راه اندازی و دیگری پنج به آن شلیک کنید. است که کاملا دشوار است. من در تلاش برای نور جو که نور کارشناسی کارشناسی ارشد!

همه چیز در این شلیک از جمله این ویدئو به ضرب گلوله کشته شد با استفاده از 85mm به تنهایی. این بود که تهدید آمیز?

نه در همه. هنگامی که شما به چند عروسی و شما می دانید که چگونه به آن را انجام دهد, همه چیز بسیار کمی ترساندن شما. حداقل از نظر دنده. و به هر حال برخی از های اخیر مراسم عروسی من شات بسیاری از تصاویر من بودند که با استفاده از یک لنز.

این 85mm مناسب من سبک از عکاسی چون من مانند دیگر فاصله کانونی

چه مدت شما شده است کار با 85mm در آن نقطه ؟

احتمالا یک یا دو ماه قبل از شلیک. و من آن را دوست داشتم. این 85mm مناسب من سبک از عکاسی چون من مانند دیگر فاصله کانونی. من معمول مورد علاقه لنز 70-200mm بنابراین من به دنبال چیزی دیگر به استفاده از با من Z6 و Z7 که ممکن است تبدیل به جدید من ‘به’ لنز.

آنچه در آن است در مورد 85mm که باعث می شود آن را مفید به شما ؟

هر زمان که شما با استفاده از یک لنز که سریع تر از F2 برای پرتره شما در حال رفتن به می خواهید به ساقه یک تعداد انگشت شماری از تصاویر نوعی, آتش سریع, مطمئن شوید که شما دریافت یک شات که در آن تمرکز است دقیقا همان جایی که شما آن را می خواهم. که فقط طبیعت عکاسی پرتره در لنزهای سریع. اما 85mm فقط تبدیل به من اعتماد روزمره رفتن به لنز. من می خواهم می گویند شش ماه گذشته از عروسی من شات من با استفاده از 85mm احتمالا در حدود 90 ٪ از زمان. آن چنان نور است. تمرکز کامل در F1.8 و آن را کاملا تیز است. من ساخته شده یک مقدار باور نکردنی از تصاویر که با استفاده از لنز, من آن را دوست دارم.

حال شما مشغول به کار با جو در یک پروژه با هم قبل از ؟

بدون این اولین بار بود که ما می خواهم شات با هم. این نادر در مبارزات مانند این است که شما می خواهم به ساقه با کسی دیگری. عالی بود این بود که فقط دو بچه بدون غرور – ما فقط می خواستم به برخی از سرگرم کننده و ایجاد برخی از تصاویر سرد.

تمام چیزی که احتمالا یکی از بزرگترین افتخارات من در زندگی حرفه ای عکاسی.

این نادر در مبارزات مانند این است که شما می خواهم به ساقه با کسی دیگری

آیا جو مانند تصاویر شما در زمان از او ؟

او! او با اشاره به عکس های روی صحنه در سخنرانی های خود. او بسیار بخشنده و مهربان است. و مهمتر از همه همسر خود را دوست دارد و آنها را بیش از حد!

چه لنز را به شما توصیه کسی باید در سرمایه گذاری که می خواهد برای رسیدن به پرتره و عکاسی رویداد?

بسیاری از مراسم عروسی و پرتره من شات به تازگی شده اند در 85mm F1.8 و حداقل من توصیه می کنم یک 85mm دو بدن دوربین 24-70mm و 70-200mm و دو چشمک می زند. یک دوربین به اندازه کافی نیست و شما نیاز به دوربین از همان سیستم به طوری که شما می توانید سوئیچ بین آنها را بدون فکر کردن.

الف 85mm F1.8 S جمع و جور و کوتاه-لنزهای تله فتو لنز نخست برای Z سیستم. تیز و تقریبا انحراف-رایگان باز, Z 85mm مفید است لنز برای پرتره و نور موجود عکاسی.

چه چیزهای ساده می توانید کسی را برای بهبود عکاسی پرتره?

بزرگترین مشکل من این است که مردم تیراندازی بیش از حد به سرعت. هنگامی که شما در حال عکاسی از یک عروسی یا یک پرتره شما نمی توانید فقط نشان می دهد که چه کسی به نظر می رسد مانند شما نیاز به نشان می دهد که آنها چه کسانی هستند. برای انجام این کار, شما نیاز به کم کردن سرعت اتصال با آنها را و می دانم که چگونه به تملق گفتن آنها. شما نمی توانید انجام دهید که اگر چشم خود را توسط چسب به منظره یاب و یا سر خود را به خاک سپرده شده است در خود دوربین سیستم منو. تیراندازی بیش از حد به سرعت منجر به عدم اعتماد به نفس.

نکته دیگر این است که مردم نمی عمل کافی است. من تمام زمان تمرین. من اغلب شلیک یک بار در هفته فقط برای خودم تلاش یک تکنیک جدید یا متفاوت تنظیم روشنایی. من یک مانکن در خانه, پس اگر من می خواهم برای تولید یک نورپردازی خاص راه اندازی است که من قبل از انجام, در حالی که مو و آرایش فرد در حال انجام چیزی که خود من دارم تمرین با مانکن و زمان من موضوع آماده است من آمادگی کامل راه اندازی روشنایی.

چه توصیه ای به شما برای کسی که در تلاش برای رسیدن به عکاسی به طور جدی ؟

به یاد داشته باشید که شما تنها به عنوان خوب به عنوان آخرین شات. شما لازم نیست که به بهترین شما فقط باید بهتر از شما بودند هفته گذشته است.


این حمایت محتوای ایجاد شده با پشتیبانی از نیکون. این به چه معنی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>